פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פליפ פלופ: ספוט מהגיהנום

   פוקר בין מקצוענים הוא מלחמת חפירות. היד שהבאנו היום, היא בדיוק מהסוג הזה: הימורים נמוכים, דינמיקה מטורפת ומלא חשיבה. סם טריקט מפרק לרסיסים את גיבור הפוקר, אנטוניו אספנדיארי

   ברמות הכי גבוהות, הפוקר הופך לעניין של ניואנסים: הימורים קטנים במיוחד, רי-רייזים עם ידיים גבוליות לחלוטין, וחוזר חלילה. פוקר בין מקצוענים לדגים יכול להיות מספק ברמת הדם שנשפך: קופות ענק וראשים ערופים. פוקר בין מקצוענים הוא מלחמת חפירות. היד שהבאנו היום, מסבב הטורנירים של פארטי פוקר, היא בדיוק יד מהסוג הזה: הימורים נמוכים, דינמיקה מטורפת ולוול על לוול של חשיבה. ובמקרה של היום, סם טריקט, אחד משחקני הטורנירים המצליחים בעולם (ואחד שמתמחה בעיקר בטורנירים של היי-רולרז) מפרק לרסיסים את אנטוניו אספנדיארי, גיבור הפוקר של השנים האחרונות ושחקן הטורנירים הרווחי בכל הזמנים.

   היד מתחילה ברייז סטנדרטי של טריקט עם 2-2. סקוט סיבר ישר אחריו משווה עם A-8 עלה, ואספנדיארי, מהכפתור, חוזר ברייז גדול ל-35,000 עם A-5 אוף סוט. טריקט, שהוא ואספנדיארי שיחקו כבר כמה ידיים בחיים ביחד, יודע שאנטוניו יכול לעשות את הרייז הזה מהכפתור עם כל מיני סוגים של זבל, ומחליט בדרך פעולה לא קונבנציונאלית עם הזוג הקטנטן שלו: הוא מעלה בחזרה ל-60,000. רייז קטנטן ביותר שביחס לעומק הערימות, שם את אנטוניו בספוט די מגעיל. באמצע, סיבר, שמרגיש שמשהו מתרחש, עוד שוקל לעשות מהלך בעצמו, אבל לבסוף פורש.

   פוקר (צילום מסך , יוטיוב)

   אספנדיארי, כשבקופה יש מעל 100,000 והוא צריך להשלים רק 25,000, נמצא בחרא ספוט: הוא לא יכול לפרוש, בגלל יחס הקופה שהוא מקבל; הוא גם לא יכול לדחוף, כי יש לו יד די מחורבנת וברור לגמרי שטריקט ישווה אותו כמעט כל פעם. הוא בוחר להשוות, והפלופ מפספס אותו לגמרי: 3-6-9 בלי ריצה לצבע. כאן, טריקט ממשיך בהימור מוזר נוסף, ששוב, שם את אספנדיארי בספוט נוראי. טריקט מהמר 25,000 לתוך כמעט 150,000, ואנטוניו, עם A בגובה ובלי כיוון לשום מקום, שוב נמצא בספוט מזעזע: פולד להימור קטנטן כזה הוא מצחיק; דחיפה עם A בגובה בספוט הזה היא סוג של התפרעות. אנטוניו, שוב, נכנס למלכודת של טריקט ורק משווה.

   הטרן מביא K עלה, טריקט מהמר חצי קופה, 100,000, אנטוניו מקיא בפה, זורק את ה-A החלש שלו, טריקט גורף את הקופה, אחרי שהצליח להוציא ואליו לפני הפלופ ובטרן עם זוג 2, ולקחת קופה בלי להראות קלפים. נוקאאוט מוחלט לטריקט ביד הזאת, שהורכבה בעיקר מהימורים קטנים ותלויי דינמיקה. בין התותחים של המשחק, הניצחונות האמיתיים הם בניואנסים, בקופות שיצרו דינמיקה, בקרבות שרק יודעי דבר יודעים להעריך, ביכולת לשים את היריב שלך בספוט מזעזע, גם אם הוא אחד השחקנים הטובים בעולם.

   פוקר (צילום מסך , יוטיוב)

   עוד בוואלה! גבר:

   פליפ פלופ: מדור הפוקר שאף פארטייה לא נפתחת בלעדיו

   הצאר ולדימיר פוטין: הגבר-גבר שמאיים על העולם

   אלה ברדק מסבירה איך הרשתות החברתיות הרסו את הסקס והזוגיות