פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פליפ פלופ: טיימקס רותח

   יותר ויותר טוענים שלא אייבי ולא נגראנו אלא מייק "טיימקס" מקדולנד, עומד להיות שחקן הטורנירים הגדול אי פעם. רק ב-2014 הוא כבר הרוויח 4.2 מיליון דולר. כן, בחודש וחצי

   אתה פותח ברייז בפיינל טייבל של טורניר ענק, מקבל קול משני שחקנים, הפלופ נפתח לפניך כמו חלום, והדבר הבא שקורה לך זה שאתה בדרך הביתה, בלי צ'יפים ובלי אוויר בראות. קולרים, סיטואציות בהן שתי ידיים מפלצתיות נפגשות, הם חלק משמעותי ממשחק הפוקר. והקולר שהבאנו היום הוא פחות או יותר הדרך היחידה לצנן את השחקן הלוהט ביותר בעולם, מייק "טיימקס" מקדולנד.

   היד שהבאנו היום שוחקה לפני מספר חודשים, בטורניר ההיי רולר של EPT ברצלונה. סכום הכניסה 50,000 יורו, ומקום ראשון מקבל 770,000 יורו. אנחנו בפיינל טייבל של הטורניר, ונשארו רק ארבעה שחקנים. היד מתחילה ברייז של טיימקס ל-200,000 עם KQ. ויטלי לונקין, מקצוען רוסי ותיק שמפורסם בכך שהוא עדיין מסתובב עם פאוץ', ובכך שהוא מוצא דרך לנצח המון טורנירים, משווה עם זוג 6 מהסמול בליינד. סטיב אודוייר, עוד מקצוען עטור זכיות, משווה מהבליינדים עם K-J ואנחנו שלושה לפלופ.

   פוקר (צילום מסך , צילום מסך, יוטיוב)

   הפלופ הוא פחות או יותר הסיוט הכי גדול שמקדולנד יכול היה לחשוב עליו, עטוף במעטה כוזב של צמר גפן מתוק: Q-Q-6. ל"טיימקס" יש שלישיית מלכות עם K קיקר, וללונקין יש בסך הכול, ובכן, פול האוס. לונקין בוחר בצ'ק, אודוייר בצ'ק גם הוא וטיימקס מהמר 250,000. לונקין, אגרסיבי כתמיד, חוזר ל-750,000 עם הפול האוס שלו. אודוייר זורק וטיימקס רק משווה. הקול כאן הוא הגיוני: טיימקס לא שוקל פולד, אלא מנסה לגרום ללונקין לבלף את הסטאק שלו, במקרה והוא אכן ריק.

   הטרן הוא שמונה שלא משנה שום דבר. לונקין מהמר מיליון, ומייק מקדונלד, אחרי מחשבה ארוכה מאוד, דוחף פנימה עוד 950,000. שוב, טיימקס לא שוקל לזרוק: פול האוס שישיות הוא חלק קטן מאוד מהטווח של לונקין, שמורכב מהרבה מלכות חלשות יותר (לונקין אמור לעשות רירייז לפני הפלופ עם AQ, למשל), ומהרבה בלופים. לצערו של טיימקס, הפעם ללונקין יש את הדבר האמיתי. הריבר לא משנה שום דבר, אבל מוסיף קצת צבע ליד: 6, נותן ללונקין רביעייה ושולח את טיימקס הביתה עם פרס ניחומים צנוע של 270,000 יורו.

   פוקר (צילום מסך , צילום מסך, יוטיוב)

   העניין הוא שבמקרה של מקדולנד, כנראה שצריך באמת ספוטים חולים כמו זה כדי לעצור אותו. מאז אותו טורניר בברצלונה, שהיה באוגוסט האחרון, מקדולנד הספיק לסיים שלישי בטורניר WPT היי רולר, ולהרוויח 434,000 דולר; חודש לאחר מכן הוא גרף 115,000 יורו ב-EPT פראג; כל אלו היו רק הכנה לשנת 2014 הגדולה שלו. טיימקס סיים שמיני בטורניר ההיי רולר של ה-PCA, והרוויח 212,000 דולר; יומיים אחר כך הוא לקח מקום שני וקצת מעל מיליון דולר במיין איוונט של אותו אירוע; ורק בשבוע שעבר הוא סיים שני ולקח 1,340,000 דולר בהיי רולר של ה"אוזי מיליונס", ועוד 1,700,000 כשסיים שלישי בסופר היי רולר של אותו איוונט. 4.2 מיליון דולר רווחים רק בשנת 2014. להזכירכם, אנחנו רק בפברואר; כנראה שבאמת רק קולרים אמיתיים כמו זה שהבאנו היום מאטים את מפלצת הפוקר הזו. וכמו שאומרים רבים וטובים שמבינים עניין: מקדונלד, לא אייבי, לא נגראנו ולא אף אחד אחר, הולך להיות שחקן הטורנירים הגדול בכל הזמנים.

   פוקר (צילום מסך , צילום מסך, יוטיוב)

   עוד בוואלה! גבר:

   פליפ פלופ: מדור הפוקר שאף פארטייה לא נפתחת בלעדיו

   חיים של אבא: לעומת מה שקורה אצלי בבית, הדסה זה משחק ילדים

   ספיריטס: הגאון ההודי שאפילו ביל גייטס מעריץ