פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאגו בחורים כי נגמר

   שבע שעות לקח לנודניק הזה לגמור, נשבעת לכם. נערת ליווי עם משכנתא כבר הייתה מתייאשת. "מה אחלה"?, הוא ממשיך, "היה מטורף". כן בסדר, שלום שלום ואל תבוא לי עם קונדום

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   "נו?", הוא מסתכל עליי במבט של עגל. כמה סתום הוא נראה ככה. "גמרת"?, הוא שואל. התשובה היא שלילית. לא גמרתי. קורה, אבל אני צריכה ללכת לעבודה עוד שעה ואין לי סבלנות להתמודד עם אגו גברי פצוע. "היה אחלה", אני מחייכת אליו חיוך רחב. רק שייתן לישון קצת.

   שבע שעות לקח לנודניק הזה לגמור, נשבעת לכם. נערת ליווי עם משכנתא כבר הייתה מתייאשת. שבע שעות משמימות למדי אם תשאלו אותי, אבל היי, אף אחד לא שאל אותי, כלומר, עד עכשיו, שזה כבר לא רלוונטי. מהרגע שנכנס אליה ידעתי שהמיטה הזו קטנה מידי בשביל שנינו. יש כאן יותר מידי תעופה עצמית וביצי שור שחלילה לי מלשרוט אותן.

   "מה זה אחלה"?, הוא ממשיך, "היה מטורף יא פולניה". כן, שוב הגענו לשד העדתי. בשם הפירה הקדוש של סבתא שלי, איך זה קשור עכשיו? רק אללה יודע. יותר מפריע לי ששוב מצאתי עצמי בכס הנאשם, אבל אין לי כח לצאת למלחמות. אני קרובה מאוד להמשיך לשקר בחן אלא שהפרצוף המרוצה שלו נורא מרגיז. כן, היה אחלה. שלום שלום ואל תבוא לי עם קונדום. או בלי קונדום. בכלל, עדיף שלא אראה אותך נניח, אף פעם.

   תעבירו חודש קדימה. אותה מיטה, קורבן אחר. הפעם מדובר במזדיין המצטיין לשנת 2013. הבחור הזה, שיהיה בריא, יודע את מלאכתו נאמנה. הוא צריך להעביר קורסים, בחיי. אלא שמה לעשות, אני לא חסידה גדולה של פטפטת מיטה ודווקא זה מה שמדליק אותו בטירוף. זרמתי. אז אני ממלמלת כמה שטויות וכשהוא מסיים את מלאכת הקודש, להפתעתי הרבה, גם הוא מתחיל בניג'וס. האם עליתי כאן על תופעה חדשה, או שמא השאלה של ריקי מ"אסקימו לימון" חוזרת להיות רלוונטית: באת לזיין או באת לזיין את המוח?

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   מגיע לו, אז אני מפרגנת מכל הלב. אבל הנה אני שוב לא בסדר. הוא צריך לדעת שגמרתי. שכחתי להודיע לו. מה שווים כל הפרגונים בלי השורה התחתונה מבחינתו. בי נשבעתי, אורגזמות אני לא מזייפת יותר. מרגיש לי מטופש לחלוטין לגעות כמו אווזה שחוטה. ובכל זאת, זייפתי מילולית ואמרתי שגמרתי. אני לא צריכה את פרצוף הכלב העצוב הזה על המצפון שלי כל השבוע.

   הפעם השלישית כבר הצליחה להביא לי את הסעיף. אתם רוצים משוב? אז הנה: 0 במשחק מקדים, 12 וחצי נקודות על מאמץ אוראלי, 5 נקודות על סשן א', בונוס על סשן ב', מינוס 30.5 על בלבולי שכל, וזאת האמת לאמיתה חברים.

   מתי הפכו יחסי המין למרוץ השיקום לאגו הגברי? האם באמת צריך לגלות לכם ש90% מהנשים לא גומרות מחדירה, שאפשר בהחלט ליהנות מהאקט עצמו גם בלי לגמור ושתחקיר אחרי סקס זה פקטור כבד ובולט ברשימת הטרן אוף? לא חושבת. ובכל זאת, מגיעים אליי לאחרונה עוד ועוד מבקשי משוב, דייגים אמיצים של מחמאות. חשבתי שלאכול את הראש ולהיתפס על כל מילה זה התחום שלנו. אז חשבתי.

   ואז הגיע זה שדווקא נורא מצא חן בעיניי. הגבר שרק נשיקה ממנו מחזירה אותי אוטומטית לגיל 16, כולל דפיקות הלב, גמגומים חסרי פשר ורצון בלתי מוסבר להתכרבל אחרי. למודת ניסיון וספוגת אכזבה קלה, כשהגיעה החקירה הצולבת יצאתי מגדרי. מהמם, כבר אמרתי שהיה מהמם? כבר אמרתי שאתה יפה? כבר אמרתי שאתה מושלם? כבר ציינתי שאתה הכי טוב שהיה לי? כבר הזכרתי שאני מתה לשכב איתך כל יום? זה עבד נפלא, כמובן. הוא הלך לישון מרוצה ומעולם לא התקשר.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   אני, אלה ברדק, נשבעת מרגע זה ואילך להגיד את האמת, כל האמת רק האמת ושום דבר מלבד האמת. האמת היא שאם הייתי גומרת, כבר הייתם יודעים. אתם, השכנים והמוכר בפיצוציה למטה. האמת היא, אם כבר שאלתם ואתם ממש חייבים לדעת, אחרת תמותו או משהו, שעם קצת פחות דיבורים ויותר מעשים מגונים יכולנו להגיע רחוק. אבל לא אכפת לכם לאן נגיע, גם לא אכפת לכם אם גמרתי או לא. אתם רק צריכים אישור, גושפנקא, חתימת דיו על איברכם המפואר כדי שתוכלו לרוץ לספר לחבר'ה. רק אל תשכחו שלכם יש חבר'ה, ולי יש חברות. אני עם גברים גמרתי, לא תרתי משמע.

   אז תרשו לי לצייד אתכם בטיפ קטן: אתם אחלה ואתם חמודים, רק תפסיקו לטפוח לעצמכם על השכם. מחמאות הרבה יותר מגניבות כשהן ניתנות על הדרך, סתם ככה, בלי יותר מידי פאתוס ומאמץ. תעשו לי ולעצמכם טובה, תנו למצוץ בשקט.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   עוד בוואלה! גבר:

   אלה ברדק רוצה שתצא לה מהרחם: שאימא שלך תעשה לך ילד

   גו אנדר: האוסטרליות הכי לוהטות

   הדרך אל העושר: איך זכה אמיר להבות בכמעט 4 מיליון דולר בפוקר?