פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלינוריגבי: This Is The End

   דברים מצחיקים שעשיתם יחד לא מייצרים יותר מגיחוך עייף, אתם מגלים הבעות ותגובות שלא נתקלתם בהם קודם וכבר הרבה זמן לא שמעתם "אני אוהב/ת אותך". זה הסוף שלכם, חמודים

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   יש דברים שאנחנו מעדיפים להעלים מהם עין לפעמים, אבל זה לא גורם להם להעלם. בפעם ההיא, לפני שנתיים חצי, דווקא אזרתי אומץ להפריח אל החלל מחשבה שהיה לי קשה לתת לה תוקף ממשי. אמרתי לפסיכולוגית שלי שאני מרגישה שיש סיכוי שבן הזוג שלי עומד להיפרד ממני, אבל אולי בעצם לא והוא פשוט עסוק נורא וטרוד בעבודה. הוא אכן נפרד ממני, עוד באותו ערב. מדהים איך עד הרגע האחרון הקפדתי לעוור ולהרגיע את עצמי שזה לא יקרה. אני לא יודעת עד כמה הדוקים הקשר והאינטואיציה שלכם, אבל מרגישים את זה תמיד. טוב, אני מרגישה את זה תמיד. בעצם, חוץ מהפעם האחרונה שזה נחת לי על הראש כמו לשלשת יונים. ושיהיה במזל.

   קצת מוזר כשזה קורה ואנחנו מוצאים את עצמנו שואלים את הכרית הרטובה - איך? איך לא שמת לב? איך לא ראית את זה בא? ובכן, יש לשאלה המיותרת הזו שתי תשובות אפשריות והן מאוד פשוטות: או שהדחקנו ולא רצינו לראות כי אנחנו מאוהבים ומלאי אמונה או שהצד השני הסתיר את זה ממש טוב. בינינו, כמה פעמים ידענו את זה עמוק בפנים, אבל התעקשנו להמשיך ולנסות לחבר את המשקפיים הוורודים בסלוטייפ רעוע? להגיד שיהיה בסדר וזו רק תקופה שתחלוף ואפשר לתקן הכל? אז מסתבר שאי אפשר, בטח שלא בסלוטייפ.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   יש סיבה שמפחיד כל כך להודות, אפילו בפני עצמנו, שהזוגיות שלנו כנראה מתה, מהסיבה הפשוטה שמשם כבר אין דרך חזרה. אחרי שמקלפים את כל ה- "יהיה בסדר" ו- "נעבוד על זה" ומניחים אותם בצד, כבר אי אפשר להמשיך. זה לא משנה אם אתם עושים קניות בשוק, עושים כלים או דרינק עם חברים - ענן יצוף לכם מעל הראש וימטיר עליכם ללא הרף את השאלה "מה אני עושה פה?", ואין שום מטריה בעולם בשביל זה.

   אז למרות שסיכמנו שבפינות החשוכות של נפתולי הנפש שלכם אתם כבר יודעים טוב מאוד, החלטתי להיות פארטי פופרית ולפרט בפניכם מספר סימנים, לפחות מניסיון אישי, שרומזים שהזוגיות שלכם גוססת או לפחות זקוקה לשתי סטירות וניעור.

   אחד הסימנים המובהקים לדעיכה הוא חוסר סבלנות. כל דבר שאתם עושים, אומרים, חושבים או אפילו מתכננים לחשוב, הופך להיות בלתי נסבל בעיני בני הזוג וכל התקשורת הופכת עוקצנית וקטנונית. "הפסטה לא 45.7% קמח מלא, אורגנית, ללא מגע יד אדם, ללא גלוטן גולמי ולא נוסתה על בעלי חיים כמו שביקשתי, את לא שוטפת טוב את הצלחת, אתה מטביע את הסלט המזורגג בלימון, למה את לא מנגבת את הרגליים בתוך האמבטיה, אתה נושם חזק מדי, תפסיקי לקנח את האף כבר, ולא בא לי היום. כואב לי הראש". דברים שעשינו בהתחלה והיו נורא חינניים וחמודים הפכו למקור כל הרשע בעולם. ההשפעה של האינטראקציה הנפיצה הזו חולשת בעצם על הכל ומייצרת את שאר הסימנים, בין היתר בהייה ממושכת ואובדן מוחלט של שמחת חיים וחיוניות עור הפנים.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   עם הזמן, בהדרגה מטשטשת ומערפלת חושים, הסיטואציה הזו הופכת אתכם ליותר ויותר חסרי ביטחון. אתם כבר לא מרגישים בנוח להגיד כל מה שמתחשק לכם, לבקש איזו טובה קטנה, לתקוע גרעפס אחרי הבירה, להציע בילוי או לקנח את האף. אתם הולכים על ביצים. אתם חושבים מאה פעם לפני כל דבר ואתם כבר לא מרגישים יפים, נהדרים, מצחיקים, כיפיים, חכמים ומעניינים כמו שגרמו לכם להרגיש בהתחלה. לא קיבלתם חיבוק הגון, לטיפה נעימה או סקס מאז הריב האחרון על מי השאיר את הטחינה מחוץ למקרר לפני חודש.

   הבילוי המשותף שלכם הוא בעיקר לשהות באותו חלל תוך ניהול סמול טוק סתמי ומשום מה, לבני הזוג יש המון דברים שהם חייבים לעשות לבד. דברים מצחיקים שעשיתם ואמרתם פעם מצליחים לייצר לא יותר מגיחוך עייף ואתם מגלים הבעות, פרצופים ותגובות שלא ממש יצא לכם להיתקל בהם קודם. לרוב, לא תשימו לב לזה ולא ממש תחשבו על זה, אבל אם תנסו להיזכר תגלו שכבר הרבה מאוד זמן לא שמעתם את המשפט "אני אוהב/ת אותך".

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   עוד בוואלה! גבר:

   אלינוריגבי: הגברת הראשונה של וואלה! גבר פותחת אתכם הכל

   חיים של אבא: היא מתבגרת ואני מתפגר

   גולשות הגלים הכי לוהטות בעולם