פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השאפות בהופעה של אייל גולן

   אנחנו האחרונים שרוצים ליפול לדיכאון של הסתיו, אז כמו חיילים של אהבה התייצבנו באמפי רעננה לתת בכפיים לאייל גולן, ופגשנו שאפות שיודעות איך לשחק עם לב של גבר

   דוגמניות ופוטושופ יש בכל מקום. אותנו זה לא נורא מעניין. מה שכן מעניין אותנו זה נשים אמיתיות, מהחיים שלכם. אלו שנמצאות בכל מקום בו אתם ואנחנו נמצאים.

   אתם יודעים בדיוק כמונו, גם אם לא תודו בקול רם, גם אם זה קצת מביך, מה אתם עושים בכל אירוע שבו מתקבצת רקמה אנושית אחת חיה. אם זה במגרש כדורגל כשהקבוצה שלך נראית כמו ברצלונה ב', הרמת כוסית במשרד בזמן שהבוס הסחי שלכם מטרחן את כולם למוות בבדיחות שולחן הסדר שלו, הפריימריז של המפלגה המטומטמת שלך, התור בדואר, החתונה של בן הדוד המעצבן, אפילו בהלוויה של אמא של החבר הכי טוב שלך.

   בואו נשים את המאזטים על השולחן - אתם מסתכלים על הבחורות שנמצאות שם. אז בגלל שאתם לא יכולים להיות בכל מקום כל הזמן ובעיקר כי אנחנו כאלה מתחשבים, נביא לכם כל שבוע גלריה של השאפות שלנו. הם בכל מקום, אז גם אנחנו.

   מיותר לציין (או בעצם מסתבר שלא) שכל המצולמות ידעו בדיוק מאיפה הצלם שלנו נשלח והיכן התמונות יתפרסמו. תראו מה זה, יש נשים שלא מפריעה להם מחמאה, אפילו אם היא, ירחם השם, נוגעת למראה החיצוני שלהן. זו רק עוד סיבה אחת למה אנחנו אוהבים אותן.

   דנה

   דנה (ניב אהרונסון)

   ניב

   ניב (ניב אהרונסון)

   אלין

   אלין (ניב אהרונסון)

   מורן

   מורן (ניב אהרונסון)

   רוית

   רוית (ניב אהרונסון)

   פאבל

   פאבל (ניב אהרונסון)

   הילה

   הילה (ניב אהרונסון)

   אור

   אור (ניב אהרונסון)

   טוהר

   טוהר (ניב אהרונסון)

   דניאל

   דניאל (ניב אהרונסון)

   ליאת

   ליאת (ניב אהרונסון)

   רעות

   רעות (ניב אהרונסון)

   שירה

   שירה (ניב אהרונסון)

   עוד בוואלה! גבר:

   השאפות של וואלה! גבר - הן בכל מקום

   חיים של אבא: החוף שמפריד בין ילדים לגברים

   פליפ פלופ: להרוויח מיליון דולר בזכות רגע של קור רוח