פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלינוריגבי: חופשי זה לגמרי לבד

   לבד זה הבסיס, הוופל האמריקאי, הפנקייק, הפיתה. אפשר לפלרטט בפראות, להשתכר ולהפסיק לפחד משברון לב, אז אלינור מייצרת לעצמה "ווישפול ת'ינקינג" שממש כיף לה ברווקות. טוב, לפחות עד שתתמכר לאהבה חדשה

   בצעד חסר תקדים, החלטתי להתעלות על עצמי, ולהפסיק להתבכיין. טוב נו, לא להפסיק לגמרי. אחרי הכל, אני לא אוהבת לוותר על התחביבים שלי כל כך בקלות, ואם יש משהו שחביב עלי בעולם (ואולי זו פשוט התמכרות), זה להאזין לשירים שמפוררים לי את הלב ומציפים לי את העיניים. אני לא צריכה סיבה ממשית בשביל לקיים את פעולת היגון הנוגה הזו, זה יכול להיות כל דבר. כשנגמרות העגבניות במכולת, למשל. זה הירק האהוב עלי, לעזאזל. חרף ממצאי אישיות חמורים אלה, היה נראה לי נכון לבדוק את הכיוון המפוקפק הזה של "ווישפול ת'ינקינג", מחשבה בוראת מציאות, אם תרצו, וזאת על מנת לבדוק אם אני יכולה ליצור לעצמי מצב שבו הרווקות שלי לא מדכאת לי את התחת. כלומר - אם נצליח לשכנע את עצמנו ממש טוב בדבר מסוים, טוב ברמה של יאיר לפיד לפני הבחירות, האם הוא יתקיים? אם נגיד לעצמנו שממש כיף לנו ברווקות, זה יעבוד?

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   אז נכון, קיימת בעולמנו המגוון גם קבוצת אנשים שרווקות עבורם, היא ברירת מחדל, מצב טבעי, אמת. הם נהנים בגאווה מסטוצים מזדמנים וממקרר שמכיל מספיק עבור ארוחת יחיד. זה מדהים בעיניי ואני מקנאה בהם לא מעט. הם לא זקוקים לאיש כפרטנר צמוד לחיים, מלבד עצמם. כבר לא אומרים להם "בקרוב אצלכם" או דוחפים להם מהיין של החופה, שבינינו, הדבר היחיד שהוא יכול להגשים זה הרפס. טוב להם לבד, על אמת. בכל מקרה, אני אומרת, שייתנו לנו קצת מזה. וכשאני אומרת לנו, אני מתכוונת לאנשים כמוני, שהחיים שלהם אינם שלמים בלי לתת ולקבל אהבה מהסוג הדביק. וסקס זמין.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   השלב הראשון ביצירת הנאה מהרווקות, הוא למנות את כל הדברים שיותר כיף לעשות לבד, מעבר לעובדה שלא צריך לתת דין וחשבון בטבלת אקסל ממוספרת לפי נושאים על איפה הייתם, מה עשיתם, עם מי, למה ואיך. למשל, אפשר לפלרטט בפראות ללא ייסורי מצפון. לפלרטט זה אחד מתענוגות החיים, בואו נודה בזה. אפשר להעביר שעות וימים בהתפלפלויות סמי-סוטות ומרומזות, תוך הליכה על המתח הדק שנקשר ביניכם. זה מרגש וכיף וזה מרגיש הרבה יותר נעים, בטוח ומשוחרר כשאין בן או בת זוג. בנוסף, אתם יכולים לפגוש את החברים האישיים שלכם ולהיות נינוחים לגמרי, כי אתם לא צריכים להיות בייביסיטר של בן/ בת הזוג ולכלות את מוחכם בשאלות כגון: היא נהנית? משעמם לו? היא חושבת שחברים שלי מפגרים? הוא היה מעדיף לפתור בעיות במתמטיקה במקום להיות פה? היא שותה את כל האלכוהול של כולם כדי לצחוק מהבדיחות שלהם? או לסירוגין - אלוהים אדירים, היא באמת תקעה את הגרעפס הזה עכשיו?

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   דבר דומה קורה עם מסיבות ובילויים. אפשר להשתכר בלי שאף אחד יעשה לכם פרצוך מחנך ולחזור הביתה מתי שרוצים. אפשר להסתובב בפיג'מה מרוטה וקצת מסריחה כל הסופ"ש ולוותר על גילוח או שעווה. אפשר לחזור לפגוש חברים יותר מפעם בשבועיים (אלא אם כן הם כולם בזוגיות, ואז, ובכן, זה זמן למצוא חברים חדשים). אפשר לאכול את כל הסיר, להתקלח בכל המים החמים, לישון פזורי איברים, לקבוע תכניות ספונטניות מבלי לבדוק ולתאם יומנים, להשתכר לבד ולשמוע את כל המוזיקה שרק אתם אוהבים, לאכול המון שום ובצל לארוחות הבוקר, הצהריים והערב, לוותר על מקלחת כי עייפים, להפסיק לאכול ביקורת וסרטים, להפסיק לפחד שישבר לכם הלב לרסיסים ולדבר בחרוזים. ידוע שחרוזים וזוגיות זה שילוב קטסטרופלי.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   בשלב השני של כל התכנית המצוצה והמפוקפקת הזו (אבל היי, אנחנו עדיין אופטימיים), נראה לי שאם משננים את הרשימה הזו מספיק פעמים, היא נספגת למערכת. זו השאיפה שלי כרגע, להפנים שמה שיש עכשיו זה מה שהכי טוב, גם אם זה לבד. תכלס, הכול זמני והכל עובר, חוץ מזה.

   לבד זה הבסיס, הוופל האמריקאי, הפנקייק, הפיתה. מערכות יחסים באות והולכות כמו מייפל וחומוס, מתלבשות עלינו ועל הלבד שלנו כמו בגד שמגיע במידה שונה כל פעם. לפעמים זה לוחץ ומוציא שומנים מהצדדים, לפעמים זה גדול עלינו ולפעמים זה סתם עקום וחסר צורה. לפעמים הבגד מגיע מושלם, אבל אנחנו בדיוק בהשמנה של אחרי החגים. בסופו של יום, אנחנו מרגישים הכי טוב כשאנחנו מגיעים הביתה ומתפשטים.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   אלינוריגבי: הגברת הראשונה של וואלה! גבר פותחת אתכם הכול

   פילפ פלופ: הטעות שאסור לעשות במשחק פוקר