פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלינוריגבי: פטרוזיליה בשיניים

   אתם נמצאים בזוגיות יציבה, מתיישבים לאכול יחד ובאמצע הביס, בת הזוג שלכם מספרת לכם שחשקה נפשה בהתנסות מינית חדשה. עם בחורה אחרת, בלעדיכם. אם לא תנסו, איך תדעו אם טעים?

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   "בא לי שמישהו יתחיל איתי. או מישהי. כבר לא אכפת לי", היא אמרה בייאוש, פניה שעונות על השולחן העגול, שאנו היינו אבירותיו השתויות. משועשעת קלות ומתובלת בקורט הזדהות, אני משתפת פעולה ויורה מבטים סוקרים אל חלל הפאב. "אוקיי, איך זאת? עם הלבן. סקסית לגמרי". אנחנו בוחנות אותה בעניין ודנות לעומק במספר אפשרויות תוך מיטתיות שניתנות ליישום בחברתה, לפחות עד שחבר שלה עוטף אותה בחיבוק מגונן והם עוברים מקום תוך כדי שהוא יורה לעברנו מבטים מאיימים. אנחנו חוזרות לבהות בשולחן העץ העגול שהציפוי המבריק מתקלף ממנו ומשתעממות. העיר הזו יכולה לשעמם, תתפלאו. כשלא מתחילות איתך בחורות, נגיד. או שאנחנו פשוט דור ממש משועמם?

   משועמם או לא, העיניים לא משקרות והריר שהזלנו היה אמתי - הבחורה בלבן הייתה סקסית להחריד. איכשהו, לעיר הזאת יש מבחר נשי מפתה ומרשים במיוחד ואם יצא שנישקתי בחורה ואהבתי את זה, אז למה לא בעצם? לטובת הנקודה, אני אייצג את הטיפוס הסקרן שאט אט נהייה לגיטימי עבורו להתנסות בכל שליבו יחפוץ, כמעט. יש הכל שם בחוץ, רק תבחרו מה להיות ומה לעשות. תהיו מוזרים כמו פלאפל בלי טחינה, תהיו גברים עם חצאית טוטו, תהיינה נשים עם שפם או תהיו איפשהו באמצע - הכל מותר. זה כבר לא כמו פעם, מסריח מייסורי מצפון, בושה וקוויריות בימי השפל התדמיתי שלה. ברוב החוגים (או רק שלי?) אנחנו הולכים ונהיים יותר ויותר ליברליים ומתירנים, וצריך לבדוק את העניין הזה לעומק, לעזאזל.

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   להיות סטרייט או סטרייטית ולהיכנס למיטה עם מישהו שנראה כמוך בין הרגליים, זה גם עניין די טרנדי בשנים האחרונות, אצל נשים בעיקר, כך נראה לי. קצת מפתיע, אבל גיליתי שיש לא מעט לסביות שיוצא להן להשתובב בין הסדינים בעיקר עם סטרייטיות. אי אפשר להתכחש לזה - המחשבה על שתי נשים יחד מציירת תמונה יותר סקסית ומקובלת במוחם של רוב הסטרייטים. אני נוטה להאשים בעיקר את הטלוויזיה, שהלסביות שהיא מציגה בד"כ נראות כמו דוגמניות של ויקטוריה סיקרט. זה אמנם משתנה עם הזמן, תודות גם להתפתחות התכנים ה"גאים" בטלוויזיה, אבל עדיין לרוב הגברים, רמיזה לכיוון רעיון היפותטי של לגעת בגבר אחר, שלא למטרת צ?אפחת הסתלבטות, מלחיצה אותם משל הציעו להם לטעום קקי.

   עכשיו קבלו ויז'ואל: אתם נמצאים בזוגיות יציבה. החיים מאירים פנים רוב הזמן, הכלים לא מצטברים בכיור, אין שערות באמבטיה וקרש האסלה מורם כשצריך. אידיליה. אתם מתיישבים לאכול יחד ארוחת ערב שגרתית, כשבאמצע הביס, בן או בת הזוג שלכם מספרים לכם שחשקה נפשם בהתנסות מינית חדשה. עם אותו מין. בלעדיכם. כשאני הייתי הצד השואל, הביס של בן זוגי דאז, פחות או יותר נתקע לו בגרון. הוא קבע שזו בגידה לכל דבר. בין אם מדובר באישה ובין אם בגבר, זה לא ממש משנה, סקס זה סקס. זו אינטימיות עם מישהו אחר שאינו הוא. אני חושבת שהתווכחנו איזה שבוע. ניסיתי להסביר לו למה גבר ואישה זה ממש לא אותו דבר. שגברים מהווים עבורו איום, שגברים זה משהו שכבר מוכר לי ולכן לא נכלל תחת ההגדרה "התנסות". היו לי עוד כמה טיעונים מנצחים, כנראה בגלל זה הוא הסכים איתי בסוף. או שהוא פשט ראה את הבחורה המדוברת. הוא היה חייב להזדהות ולהסכים.

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   מצד שני, עד היום אני קצת מתקשה להחליט מה הייתי עונה במצב ההפוך, אם אחד מבני הזוג שלי היה שואל אותי מה דעתי על כך שגבר אחר יחפון את אחוריו והם ישחקו להם בשוטרים וגנבים, רק בלי עורכת הדין הסקסית, שהיא אני כמובן. בגדול, אני רוצה להאמין שהייתי נותנת לזה לקרות. אפילו שאני קצת קנאית.

   אני כן יכולה לומר בוודאות, שלא היה מפריע לי אם הוא היה מספר לי שהוא התנסה עם גבר בעבר. הייתי חושבת שזה די מגניב שיש לי פרטנר ליברלי משולל עכבות, דעות קדומות ומגבלות חברתיות.

   דומני שההגדרה העצמית שלנו היא הרבה פעמים ההגדרה החברתית שגדלנו לתוכה ואופי הצעצועים שקיבלנו. כמו שאימא שלי אמרה לי פעם, ואין לי צל של ספק שהיא לא דיברה על הנושא הזה אלא על פטרוזיליה: " אם לא תטעמי, איך תדעי אם זה טעים?"

   אלינוריגבי (ספק 500 , עינת ויינבוים)
   (צילום: עינת ויינבוים)

   עוד בוואלה! גבר:

   אלינוריגבי: האישה של וואלה! גבר פותחת איתכם הכל

   השאפות של חוף מציצים בתל אביב

   חיים של אבא: כשאתה אומר להם לא, למה אתה מתכוון?