פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נשות הכדורגלנים: ליאן וואסל של ווס בראון

   כשליאן, הקוסמטיקאית הצנועה מהעיירה הקטנה, עברה למנצ'סטר ופגשה את שחקן היונייטד המצליח, היא לא האמינה שזה קורה לה. עשר שנים אחר כך, שניהם הבינו שהחיים לא תמיד דבש

   לין וואסל (ספלאש)
   (צילום: SPLASH)

   שנים על הפנטה

   36

   מקצוע

   קוסמטיקאית

   צועקת גול ל

   ווס בראון

   לין וואסל (ספלאש)
   (צילום: SPLASH)

   קורות חיים

   ליאן החביבה לא צפתה איזו תפנית החיים שלה יקבלו, כשהחליטה לעזוב את קומבריה הקטנה, ולעבור לעיר הגדולה מנצ'סטר כדי לעבוד כקוסמטיקאית. עוד לפני שהספיקה להתמחות בתחום ולהתמקצע, פגשה את הכדורגלן ווס בראון, ומאז לא עזבה אותו. עד היום, בכל פעם שבראון מגיע לעיר הקטנה כדי לבקר את ההורים שלה – העיר מתמלאת חיים והתרגשות, עם ההתחככות באבק הכוכבים. גם ליאן לא ממש מאמינה שזה קורה לה.

   לין וואסל (ספלאש)
   (צילום: SPLASH)

   דאבל פס

   בראון שיחק במנצ'סטר יונייטד מ-1996 עד 2011, עד שעבר לסנדרלנד. כמו כן יש לו 23 הופעות בינלאומיות בנבחרת אנגליה. הזוג נפגש לראשונה לפני יותר מעשר שנים, כשבראון עוד נחשב לבלם קשוח ונחוש, על אף הכישרון המוגבל. בראון עצמו גדל בשכונה קשה במנצ'סטר, מוקף בטיפוסים מפוקפקים וחברים לשעבר שהפכו לעבריינים. הוא ידוע בתור המקצוען השקט, המשקיען והמסור, ואוהדי יונייטד התאהבו בו כששיחק בדרבי של מנצ'סטר מספר ימים אחרי אסון אישי שעבר. אביו, האיש שבזכותו ווס נכנס לכדורגל, התמוטט ומת. כמה חודשים לאחר מכן גם אחותו החורגת, שרק למד להכיר, מתה בזמן ההיריון. ווס מספר שהזוגיות שלו והמשפחה היו הדברים שהחזיקו אותו ועזרו לשמור על יציבות.

   הזוג הכיר, כאמור, לפני עשר שנים, וכיום יש להם שלוש ילדות, היילי, ליילה ולולה. לבראון יש קעקוע גדול (30 ס"מ) שעליו כתוב "חיים, אהבה ונאמנות". האוהדים בטוחים שזה לקבוצה, אך אשתו טוענת שהנאמנות היא אליה ולמשפחה. מספרים עליה שהיא בחורה שקטה, שתמיד שמחה להיות מעורבת בערבי צדקה והתרמות במסגרת של מנצ'סטר יונייטד, אך כמובן שגם לביישנות וצניעות יש גבול. הזוג, למשל, מכר את הזכויות לתיעוד החתונה שלהם למגזין "OK" בסכום נכבד. הם התחתנו ב-2009 (כשהיו להם כבר שתי בנות) בחתונת מפורסמים קלאסית, גדושה בווגס וסלבס, ובמהלך החתונה ינשוף (!) התעופף באולם הכנסייה הגדול ונחת על כתפיו של בראון, והגיש לו את נרתיק העור עם הטבעות.

   לין וואסל (ספלאש)
   (צילום: SPLASH)

   לא הכל דבש

   בשיא הצלחתו של בראון, הזוג קנה בית ענק במנצ'סטר ב-4 מיליון ליש"ט, ברחוב היוקרתי שבו מתגורר גם ווין רוני. כשווס החליט לעשות את ההשקעה, הוא כנראה חשב שתמיד יישאר כוכב על, עם המשכורות של מנצ'סטר יונייטד, ושהכסף הגדול לא יפסיק לזרום. גם ליאן השקיעה סכום עצום בשיפוץ הבית המרהיב, שכולל רצפות זכוכית שקופות, ומתחת למטבח יש בריכה מחוממת, שם בראון יכול לשחות גב, ולראות את אשתו מבשלת (או את המבשלת מבשלת). הווילה הגדולה גם כוללת מערכת סראונד משוכללת בכל הבית, וחדר קולנוע גדול.

   אבל אז התעוררו הבעיות. השיפוצים הכעיסו את השכנים, ויצרו סכסוך. במשך תקופה ארוכה ליאן ספגה תלונות בלתי פוסקות ואווירה עוינת בשכונת היוקרה. גם המשכורת בסנדרלנד לא גבוהה כבעבר, והזוג החליטו למכור את הבית, ולעבור לאזור צנוע יותר, שם יוכלו לבנות את בית חלומותיהם ללא הפרעה. כבר יותר משנתיים הם לא מצליחים למכור את הבית, ולאחרונה בראון הודה שהוא מוריד מיליון ליש"ט מהמחיר שנקב לראשונה.

   לין וואסל (ספלאש)
   (צילום: SPLASH)

   ציטוט לחיים

   "אנשים חושבים שהחיים נוחים בשכונות העשירות האלה, אבל זה לא פשוט כמו שזה נראה" (ליאן ל"מקורבת", שצוטטה בתקשורת)

   לין וואסל (ספלאש)
   (צילום: SPLASH)

   עוד בוואלה! גבר:

   נשות הכדורגלנים: החצי היפה של שחקני הכדורגל הטובים בעולם

   מעושרים: המיליארדר שהחליט למצוא את סוד אריכות הימים

   אלינוריגבי: למי יש יותר ביצים בבית הזה - לך או לה?