פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלינוריגבי: רמזור אדום

   החיים קצרים מדי בשביל להיות סטריליים. מחזור זה עניין טריקי - די מגעיל (תכלס), פלאי, הכרחי, חלק ממהות האישה, מדמם שבוע ולא מת. בקיצור, אין הרבה מה לעשות נגד זה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   "אז מה, אתה מתכוון לאכול את זה?" הוא לא מספיק לענות ואני מושכת את הצלחת אליי, מתחילה ללקט שאריות לתוך הפה. ככה זה - כשאני מרגישה ששבוע שלם רק בא לי לאכול כל מה שנקרה בדרכי, כולל אנשים שמנמנים ועסיסיים שחולפים על פניי באקראי, אני יודעת שהמטרד השנוא קרב ובא - המחזור. זה לא מתאפיין רק בתאבון של כלב אשפתות, זה גם חבורת הורמונים ונדליסטים שכמו שוחררו מכלאם והם רעבים להרס וחורבן.

   ככה זה מרגיש אצלי לפחות. אני לא מאלה שמתפתלות מכאבים משל הן מאכלסות את הנוסע השמיני, אני פשוט שונאת את העולם הרבה יותר מבדרך כלל. אני מחפשת טרף, תרתי משמע. אמנם לא 24 שעות ביממה (בכל זאת, יש ארוחות ושינה בזמן הזה), אבל מספיק בכדי שאנשים סביבי יבחינו וישאלו בבנאליות: "אז מה, זה הזמן הזה בחודש, אה?" כן, תמותו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   הפרדוקס הכי מבאס במחזור, זה שחבורת ההורמונים הוונדליסטים חושבים שזה יהיה נורא משעשע לייצר מידה בלתי נתפסת של חרמנות, שלמעשה אין ממש איך לפתור אותה, חוץ מעבודה עצמית. כשאת רווקה חרמנית במחזור, סביר להניח שתוותרי על הניסיון למצוא לעצמך סטוץ או פשוט לא תצליחי למצוא מישהו שגם לך וגם לו יהיה נוח וסבבה להיות יחד בסיטואציה הזו, שעלולה להיות מעט לא נוחה ומביכה. כשאת חרמנית ובזוגיות, ובכן, זה תלוי מי בן זוגך - מישהו שזה לא מפריע לו כהוא זה או מישהו שמבחינתו עדיף ללכת לישון עירום בשלג מאשר לעשות את זה. בדרך כלל, האחרון יהיה מסוג הגברים שמעדיף לא לדעת, לשמוע או לראות כלום שקשור בזה, ועל הדרך גם להכחיש את העובדה שאת עשויה להפליץ, לתקוע גרעפס או אפילו, רחמנא ליצלן, לעשות קקי.

   לגבי הגברים שלא מפחדים מאיתני הטבע, יש משפט דוחה במיוחד שאומר: "טרקטור טוב חופר גם בבוץ", שמטרתו לתאר את סגולותיהם האמיצות. אם לומר את האמת, אני אישית יכולה להבין את הגברים שנרתעים. מצד שני, יאללה בלגן. החיים קצרים מדי בשביל להיות סטריליים. מחזור זה עניין טריקי, ללא ספק. זה די מגעיל (נו, תכלס), זה פלאי, זה חיובי, זה הכרחי, זה הליך ביולוגי טבעי, זה חלק ממהות האישה, זה מגעיל (אה, כבר אמרתי את זה), זה מדמם שבוע ולא מת ובקיצור- זה מה שזה ואין הרבה מה לעשות עם זה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   עם כל זה שאני מלעיזה כאן, המחזור הוא תופעה נשית ביולוגית שמהותה די ברוכה, לדעת רוב האנשים לפחות, לפיכך אעשה מאמץ קל ולטובת הסדר העולמי אציין כמה ממעלותיו: א. אם את אישה שחושבת שלהביא לעולם זאטוטים זה רעיון מופלא והכרחי - ברכותיי, המחזור הוא ידידך. ב. אם לא נזהרת בסקס והדבר האחרון שאת חושבת על זאטוטים זה שהם רעיון מופלא והכרחי - המחזור שאיחר והגיע סוף סוף, הוא ידידך.

   ויש דבר נוסף, לא שאני מתכוונת לירות לעצמי בברך כמובן, אבל אחשוף אותו בכל זאת. המחזור הוא סוג של תירוץ להרבה דברים: "לא התכוונתי להעליב ולהיות גועלית, אני חסרת סבלנות בגלל המחזור", "לא שמתי לב שאכלתי את כל הסיר ולא השארתי כלום גם במקרר, אני במחזור", "אני מצטערת שצרחתי עליך וניפצתי את כד האפר של סבתא שלך, זה המחזור". וכן הלאה. לצערי, העניין המרושע והבעייתי הוא, שזה באמת המחזור. כלומר אני יכולה להיות ביץ' חסרת סבלנות ועצבנית נורא גם כשאני לא במחזור, אבל תארו לכם לאיזה מידות מפלצתיות זה מתנפח כשהאורח הלא קרוא הזה מגיע להתנחל.

   אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני קוראת לזה התנחלות, הרי זה משהו כמו חמישה ימים פלוס-מינוס ונגמר. לא ביג דיל, כולה כמה ימים מתוך חודש שלם. אז דעו לכם, שהגעתו של המחזור וחלק מתופעות הלוואי מורגשות כבר שבוע או שבוע וחצי לפני, ולפעמים נשארות גם כמה ימים אחרי. כך שיוצא שבנות מיני ואני נענשות כמעט כל החודש על שנולדנו עם פות. ואם יותר לי לייצג עוד נשים שחוות את המחזור כמוני - לא רק אנחנו סובלות, אלא עלולים לסבול מכך גם אנשים סביבנו שאנחנו אוכלות להם מהאוכל והורגות אותם במבט.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   עוד בוואלה! גבר:

   אלינוריגבי: האישה של וואלה! גבר פותחת איתכם הכול

   חיים של אבא: איך להעביר נסיעה עם הילדים באוטו ולצאת בחיים

   פרק נוסף במפעל החיים המתגלגל של שחקניות הפורנו הכי לוהטות