פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לראשונה: ישראלי עלה לשולחן הגמר של טורניר ה-WSOP בפוקר

   היסטוריה: אמיר להבות הוא הישראלי הראשון אי פעם שמעפיל לשולחן הגמר של טורניר הפוקר החשוב בעולם. כרגע ממוקם להבות במקום השני, שמבטיח פרס של למעלה מ-5 מיליון דולר

   היסטוריה ישראלית בלאס וגאס: אמיר להבות, שחקן פוקר ישראלי המתגורר בארה"ב, העפיל לפני מספר שעות לשולחן הגמר של האירוע המרכזי של ה-world series of poker, סדרת טורנירי הפוקר היוקרתית בעולם. כמו בכל שנה, מספר אסטרונומי של שחקני וחובבי פוקר, שילמו 10,000$ בשביל להשתתף בטורניר הגדול והחשוב מכולם בתחום, כזה שנחשב לאליפות העולם בפוקר.

   להבות, הישראלי הראשון שהעפיל אי פעם לשולחן גמר באירוע המרכזי של ה-WSOP, יכול לעשות היסטוריה כפולה אם יתגבר על שמונת השחקנים הנותרים: הוא יהפוך לא רק לאלוף העולם הישראלי הראשון, אלא גם לשחקן הישראלי המרוויח והמפורסם בהיסטוריה.

   מתוך 6,353 השחקנים שנכנסו לטורניר לפני שבוע, נשארו רק תשעה, שיתחרו על הפרס הראשון ועל מקום בהיסטוריה. אחד מהתשעה הוא משלנו: להבות הוא מקצוען פוקר שמחזיק בסך זכיות של מעל שני מיליון דולר בקריירה שלו, וכן בצמיד World series of poker (על כל זכייה באחד מהטורנירים של הסבב זוכים, בנוסף לפרס הכספי, בצמיד יהלומים, המשמש כמעין תו תקן להצטיינות בעולם הפוקר). להבות נמצא כרגע במקום השני הכללי, עם מספר צ'יפים נמוך רק מהמוביל, ג'יי.סי טראן, מקצוען אמריקאי ואחד משחקני הפוקר המעוטרים והמצליחים של התקופה האחרונה.

   מעבר לכבוד שבהעפלה לשולחן הגמר, הפרסים הכספיים הם מגוחכים בגודלם: המקום התשיעי והאחרון, למשל, יזכה ב-733,224 דולר. הפרס למקום השני הוא 5,173,170 דולר ואלוף העולם יגרוף לכיסו 8,359,531 דולר. אירוע הגמר ובו יתמודדו תשעת הפיינליסטים וביניהם כאמור להבות, יתקיים ב-9 בנובמבר ויועבר בשידור חי וישיר בארה"ב וברחבי העולם.

   פליפ פלופ: מדור הפוקר של וואלה! גבר

   הישראלי הטוב בעולם עד עכשיו זכה רק בשבוע שעבר בתואר פוקר נחשב