פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלינוריגבי: את הכי יפה כשנוח לך

   יש כאלו שאוהבות קירחים ויש גברים שאוהבים את בת הזוג שלהם מגונדרת גם בטרק בנחל ג'ילבון. אבל רגע, טיפוח עצמי משדרג לנו את הביטחון ועושה לנו נעים או שככה מקובל?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   השבוע עשיתי משהו שלא עשיתי מעולם. קניתי תכשיר לשיער ב- 100 ש"ח. קראתם נכון, 100 ש"ח! יש כמה סיבות עיקריות שדרבנו אותי למעשה המופרך הזה: א. ראיתי את השיער של אחותי אחרי השימוש בו. ב. היא צחקה עלי שאני קמצנית ואני בחיים לא אקנה אותו. ג. אני כבר לא מובטלת. ד. השיער שלי נראה כמו שערות המטאטא של יחיאל, אב הבית של בית הספר היסודי שלי. ה. הרגשתי שהגיע הזמן לרכוש משהו עבור הטיפוח העצמי שלי, שאינו בירות.

   טרם השתמשתי בתכשיר, אז אני לא יכולה לאמת את הטענה שיש הצדקה למחיר, אבל לפעמים צריך פשוט לקחת את הסיכון. טיפוח זה חשוב בסך הכול. לפחות כשהוא נשמר בגבולות פרופורציונליים. אני, למשל, לא מאמינה שצריך למשכן את שעון הזהב שסבתא הורישה לי כדי לקנות את המייקאפ החדשני שמבטיח להעלים קמטוטי צחוק, ושאר תווי פנים. מעבר לזה שקמטוטי צחוק זה חינני ואופטימי. אני מכירה בנות, שכשהן הולכות לראות סרט בבית של בן זוגן, הן לובשות מיני נוצץ, נועלות עקבי סיכה ומתאפרות כאילו הן בדרך לשטיח האדום. אני מכירה גברים שלוקחים כדורים נגד התקרחות על אף שזה פוגע להם בתפקוד המיני.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   לכל אחד ואחת סדר עדיפות אישי וזה לגיטימי לחלוטין. אני חושבת שגברים עם הרבה שיער (על הראש) זה נהדר ואם יש נשים שנהנות להתגנדר גם למכולת, אני האחרונה להתלונן. יש המון שאוהבות גברים קירחים ויש מספיק גברים שאוהבים שבת זוגן מגונדרת גם בטיול רגלי בנחל ג'ילבון. מעבר לזה, אם טיפוח עצמי עושה לנו נעים ומשדרג לנו את הביטחון, צריך להחזיק בזה בציפורניים. יש רק שאלה אחת שראוי לשאול: זה באמת עושה לנו נעים או שפשוט ככה מקובל?

   בחלוקה גסה, יש שני סוגי אנשים: א. אלה שבאמת ממתינים עשר דקות עם סבון על הראש כי ככה מורות ההוראות על השמפו ב. אלה שמקעקעים את כל הגוף, מחוררים את כל הפנים בפירסינג ומרססים גרפיטי על הבגדים. בעצם, יש גם את אלה שנמצאים בערך באמצע ועושים קצת מזה וקצת כזה. הכול תופס והכול מגניב, כי כמו שאמרה המורה שלי בכיתה א' - "אם כולם היו נראים אותו דבר, היה מאוד משעמם בעולם". וואלה, צודקת. אני איפשהו באמצע, די רגילה. אוהבת שנוח לי, אוהבת דברים פשוטים ואוהבת אנשים שלא עושים הרבה עניין ממראה חיצוני. אני אוהבת להתגנדר לפעמים, אוהבת להיות מוזנחת לפעמים ואוהבת להוריד שערות, רק לפעמים.

   היה לי פעם בן זוג שביקש שאעשה לו שעווה בכתפיים, כי הטריד אותו נורא שפתאום צמח לו שם שיער, באמצע החיים. ולא רק זה, הוא גם התחיל להקריח. כאילו שיער הראש שלו החליט לעשות הסבה ולהיות להקת ציפורים שנודדת דרומה, לכתפיים. זה ציער את שנינו, למען האמת, ודווקא שמחתי לסייע לו. טוב, בעיקר כי כשהוא זעק מכאב עם כל מריטה, זה אפשר לי להוכיח אותו ולהזכיר לו כמה אנחנו צריכות לסבול כדי להיות "נורמליות".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   מאז, הוא עשה לייזר ואני מצאתי חבר שאוהב את שיער הגוף שלי. אתם בטח מכירים את הקלישאה השחוקה: "לכל סיר יש מכסה", נכון? אז זה בולשיט. יש סירים שיש להם כמה מכסים ויש סירים שהיה להם מכסה ממש מיוחד והוא נשבר, ואין להשיג כמוהו בשום מקום. גם אם הסיר שעיר או מקריח וגם אם הוא מתחיל להתקמט ולא אוהב לנעול עקבים - זה הסיר וככה בדרך כלל הוא יישאר. אם אפשר למצוא לו מכסה או לא, זה כבר עניין של מה מתבשל בפנים. אבל זו כבר קלישאה אחרת.

   אני זוכרת מקרים שבהם חברות שחזרו מדייט עם בחור חדש, היו מזועזעות מזה שהוא לבש ג'ינס חסר מותג או חולצה קצת דהויה. בתור אחת שעושה לה את היום למצוא שמלה בתוך ערימת פריטים שמעליהם מתנוסס השלט – "הכול ב- 30!" בשוק בצלאל, לא ממש הבנתי למה זה חשוב. מצד שני, אם גבר שמתקלח בבושם שלו, משתזף בהתזה ולובש מכנסיים שצמודים יותר מבגד הים שלי יציע לי לצאת איתו, סביר להניח שאטיל בספק את הכימיה בינינו. בשורה התחתונה: המראה שלנו הוא המסננת הטבעית שלנו לבחירת פרטנר או פרטנרית. אם מישהו מצא לנכון להתחיל איתי כשאני לבושה בשמלה פשוטה ונוחה, לא מאופרת, פרועת שיער ועם סנדלים שטוחות ובלויות – סביר להניח שיהיה לנו קצת יותר במשותף.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   עוד בוואלה! גבר:

   אלינוריגבי: האישה של וואלה! גבר פותחת איתכם הכול

   חיים של אבא: מי זה שמעון פרס לעומת הילדה שלך?

   שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק ה'