פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלינוריגבי: אוכלים את הראש

   אלינור לבשה את השמלה הכי מהוגנת שמצאה בארון. הוא נהג והיא הייתה עסוקה בשמירה על קור רוח, בדרך למפגש ראשון עם המשפחה שלו. ומה הכי מדהים? שאת כל זה היא הביאה על עצמה

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   שבת בצהריים. לבשתי את השמלה המהוגנת ביותר שמצאתי בארון ויצאנו. הוא נהג ואני הייתי עסוקה בשמירה על קור רוח. היינו בדרכנו למפגש ראשון עם המשפחה שלו. ערב קודם, היינו אצל ההורים שלי בארוחת ערב משפחתית. ככה יצא איכשהו, שיוויוני ומדויק. הוא נהג ואני התפללתי שהמשפחה שלי תתנהג יפה ולא תעשה סצנה, שהאחייניות לא יצווחו יותר מדי (הן צווחו יותר מדי, כפרה עליהן), שאבא לא ינזוף באימא שהדג יצא יבש או יפלוט איזו הערה גזענית מול החדשות ושהתנין המפוחלץ שאבא הביא פעם מאקוודור ותלה על הקיר לא ילחיץ אותו.

   אפשר לומר שבסוף הכל עבר בשלום, אפילו הקטע האחרון בקידוש שבו כולם מצטרפים לאבא ושרים ביחד, מאיזושהי סיבה עלומה. ממש משפחת פון טראפ המוזיקלית. האחיינית בת השנתיים שלי התעקשה על עוד יין כיאה לגנים שמשותפים לדודה שלה, אבא סיפר סיפורים, אמא האכילה ואני נשמתי לרווחה.

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   עכשיו עמדנו שנינו בדלת אחרת, בטריטוריה שלו. לחצתי ידיים, חייכתי, נישקתי וליטפתי כלבה. פתאום קצת הצטערתי שלא הבאתי ז'קט עם שרוולים ארוכים. מהוגנת ככל שהייתה השמלה, היא חשפה את כל הקעקועים על ידיי, ואלה הרגישו לי כאילו הם לא הרושם הראשוני הכי מתוק שאפשר להשאיר על הורים. אחרי ההיכרות הראשונה בכניסה, תמיד מגיע הרגע המביך שאני לא בטוחה בדיוק איפה בשולחן אני אמורה לשבת או לאן לזרוק את המסטיק הדלוח שאני לועסת כבר שעה בעצבנות. כל תוספת לצלחת נראית לי כמו מעשה חצוף ואני מקפידה לבדוק שאני לא גודשת את הפה או הצלחת יותר מדי.

   יש משהו במפגשים הראשונים הללו שמקשה עלי נורא להיות לגמרי טבעית. בלי לרצות ובלי להתכוון לזה, שרירי החיוך שלי עובדים שעות נוספות, אני מנומסת ושקטה להחריד ובכל פעם שבן הזוג עושה סימנים של התרחקות, אני מרגישה כמו ילד קטן שמופרד מסינר אמו בהליך כירורגי. אני איומה בסמול טוק ולעתים זה עלול להתפרש כסנוביות, שתקנות תמוהה או ביישנות, ומסתבר שאני לא כזאת ביישנית.

   היו פעמים שמצאתי את עצמי מתפלפלת קלות וזורקת אי אלו הלצות אל תוך השיחה. למזלי, הפעם, כשסיפרתי במה אני עוסקת, יכולתי ממש לספר על היבטים שונים בעבודה שלי ולא על היבטים אידיאולוגיים במסלול המגומגם של "בין עבודות". לא שיש משהו מביך באבטלה, הייתי שם די הרבה בחיי, אבל נגיד שבמפגש ראשון עם ההורים של בן זוג פחות נעים לספר שכל מה שאת עושה זה לטייל מהמיטה למקרר תוך כדי שליחת קורות חיים, חיפוש עצמי וריצות מיואשות לתוך הקיר.

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   עכשיו אחזור להתחלה. לא להתחלה הרחוקה, אלא להתחלה שבה קפצה לי לראש המחשבה המוזרה: "אולי תזמיני אותו להצטרף אליך לארוחת שישי אצל ההורים?" כמובן שמיד עניתי לעצמי שלא, ומה אני מדברת שטויות. גם ככה המשפחה שלי מופרעת ואולי עצם ההזמנה תלחיץ אותו ותגרום לו לחשוב שאני לחוצה או מאיצה ולמה בכלל זה טוב. התבשלתי עם זה קצת, רבתי עם עצמי עוד קצת ואז אמרתי יאללה, כולה ארוחה. אם לא ירצה או לא ירגיש בנוח שלא יבוא, אני אהיה ממש בסדר עם זה, באמת.

   ובכן, החששות שלי פחות או יותר התגשמו. הוא לא כל כך הבין מה פשר ההצעה, מה הוא "צריך" לענות ואיך יהיה הכי נכון להגיב. הסברתי לו שאני באמת לא מתכוונת לכרוע ברך אם יבוא או לחילופין לסגור את הבסטה אם לא. זו הצעה תמימה, קלילה ופשוטה, לא סיפור גדול. אחרי שיחה טובה שנינו השתכנענו. השתכנענו כל כך, שיום אחרי שהכל עבר בשלום בבית הפוחלצים שלי, הוא הציע לי את אותה הצעה, תוך כדי שאנחנו עסוקים בניקיון יסודי שהוא הכריח אותי לעשות בביתי שלי. מיוזעת, רטובה מסבון ומדיפה אקונומיקה, הסכמתי.

   יש זוגות טריים שמלחיץ אותם גם השלב שבו מכירים את החברים אחת של השני, אבל מבחינתי זה סיפור הרבה פחות גדול. אני, בכל אופן, פשוט אוהבת להכיר אנשים חדשים. אולי משום שלרוב זה כולל הרבה אלכוהול, מה שקצת יותר בעייתי במפגש עם הורים. אחרי הכל, לתקוע גרעפס עסיסי נודף ניחוח בירה וללהג על האלבום האחרון של דאפט פאנק מתיישב קצת פחות טוב עם תפוחי אדמה אפויים ביין וסלט קינואה בצלחות מעוטרות ומפיות תואמות. עם זאת, זה חלק מהעסקה הזאת שנקראת זוגיות, וגם זה נחמד. במיוחד אם יש בארוחה כמה בקבוקים של יין טוב.

   אלינוריגבי (ספק 500 , אלינור שריקי)

   עוד בוואלה! גבר:

   אלינוריגבי: ילדה רוצה לבוא איתי לסיני?

   חיים של אבא: הרגע הזה שבו הילד שלך מרגש אותך למוות

   שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק ב'