פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: Einstein Brain Trainer

   הנה לכם דרך לא רעה בכלל לגלות אם האינטליגנציה שלכם יותר בעניין של חליפות, עניבות ועסקאות, או שבחורות עם מינימום בגדים זה בעיקר מה שמעסיק אותה

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   ביזנס או פלז'ר?

   תלוי איזה בן אדם אתה, ולאן תחליט לקחת את זה.

   מה זה בעצם?

   כמה פעמים בחיים יצא לכם לענות למישהו את התשובה: "מה אני איינשטיין?" ולקוות שהיא תפטור אתכם מהתמודדות עם נושא שאין לכם מושג קלוש לגביו - תנו לנו לנחש שעשיתם במשפט הלעוס הזה לא מעט שימוש, ובמיוחד בשביל מצבים כאלה קבלו את האפליקציה שמביאה לכם הכי קרוב לכיס את האפרו-יהודי הראשון בהיסטוריה.

   אפליקציית אימון המוח של איינשטיין היא בעצם סוג של חדר כושר שלם לקופסת המחשבות שלכם בלי הצורך להזיע טיפת זיעה אחת. אחרי התקנת האפליקציה והפעלתה, תופיע לכם על המסך קריקטורה של הגאון המיתולוגי שמציגה לכם בממשק הפעלה פשוט למדי סדרה של אתגרים בארבע קטגוריות שונות: חישוב, ראייה, זיכרון והגיון. עד כאן נשמע פשוט וחביב - הסיפור מסתבך כשאלברט נותן לכם רק חמש שניות לענות על כל שאלה בלי הנחות.

   אם חשבתם שפה זה נגמר וכל מה שהאפליקציה הזו עושה זה לבאס אתכם אחרי שגיליתם שאיך נגיד, איינשטיין אתם לא - טעות באייפונכם. חוץ מציון סופי ותעודת גמר כבוגרי 'אפליקציית אלברט', תקבלו סוג של אבחנה מדעית על יכולותיו של המוח שלכם ואפילו הכיוון המחשבתי אליו הוא נוטה - בקיצור, הנה לכם דרך חביבה ביותר לגלות אם האינטליגנציה שלכם יותר בעניין של חליפות, עניבות ועסקאות או שבחורות עם מינימום בגדים זה בעיקר מה שמעסיק אותה.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   למי זה מתאים?

   חנונים, מרצים למתמטיקה ויואל גבע.

   למי זה מועיל?

   אם בא לכם לאתגר את המוח בעוד משהו חוץ מפוקר ופייסבוק, אז לגמרי לכם.

   לאן מורידים את זה?

   אייפון (4.99$)

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   עוד בוואלה! גבר:

   האפליקציות שלא היה לך מושג שאתה חייב אצלך בסמארטפון

   פליפ פלופ: איך כוכב פוקר אחד מעז לזרוק 100,000 דולר

   השאפות של יום הבחירות בתל אביב