פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: Find My Car

   איך האפליקציוש הזו עובדת? אחרי שירדת מהרכב, אתה מפעיל אותה, היא תסמן את המיקום וברגע שתבחר, תפעיל אותה שוב ותקבל על המסך חץ שיוביל אותך לאוטו. גאוני למסטולים כמוך

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   ביזנס או פלז'ר?

   בגדול, היא יכולה לסגור לך פינה בשניהם.

   מה זה בעצם?

   אחד הסרטים הכי מפגרים שהמסך שלכם זכה לראות חייב להיות 'אחי איפה האוטו שלך' שסיפר על שני סטלנים שהופכים את העולם כדי למצוא את הרכב שלהם אחרי לילה של עניינז'. אז כנראה שלא באמת חייבים לעבור ערב רווי אלכוהול וחיבוקי אסלות כדי להזדהות עם הבעיה של שני הגמורים מהסרט, ותכלס, לפחות פעם (או עשר פעמים) בחיים שברתם את הראש בתוך חניון גדול ושאלתם את עצמכם: דוד, איפה האוטו שלך?

   זה יכול לקרות אחרי סרט, בחניון של הקולנוע כשאתם מתים לחזור הביתה בשיא הפלז'ר, או בדרך לפגישה שאסור לכם לאחר אליה. לא משנה מתי, זה תמיד מתסכל ומעצבן. בדיוק כדי לשמור לכם את העצבים לדברים שבאמת ראויים לכך, פותחה האפליקציה שמבטיחה (ומקיימת) לעזור לכם למצוא את המכונית שלכם גם אם חניתם אותה בחניון של אחד ממלכי הנפט בדובאי.

   איך זה קורה? אחרי שירדתם מהרכב שלכם בנקודה בה בחרתם לחנות, כל מה שאתם צריכים זה להפעיל את האפליקציה, וזהו, זה הכל - היא תסמן את המיקום שלכם וברגע שתבחרו, תפעילו אותה שוב ותקבלו על מסך האייפון תמונה של האזור בו אתם נמצאים יחד עם סימון חץ איפה נמצא הרכב שלכם כולל הכיוון והמרחק - פשוט וגאוני. הערך המוסף של הפיתוח הזה הוא שאפשר לבצע את אותה פעולה שביצעתם על הרכב גם, למשל, על כל מלון בו אתם מתארחים בעולם ומפחדים שתהיו שיכורים מדי כדי לזכור איך לחזור אליו.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   למי זה מתאים?

   קשישים, סטלנים, כאלה שממש ממהרים כי הם תפסו אחלה סטוץ.

   למי זה מועיל?

   כל מי שיש לו אוטו, כאילו?

   לאן מורידים את זה?

   אייפון (חינם)

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   עוד בוואלה! גבר:

   כל האפליקציות שלא היה לך מושג שאתה חייב אצלך

   הכירו את הנשים הכי עשירות בעולם

   השאפות של שכונת פלורנטין בתל אביב