פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: Dream:On

   אומרים שאפשר לקחת הכל לאדם חוץ מדבר אחד: החלומות שלו. אז העניין הזה מגיע לשיא טכנולוגי (זמני, בטח זמני) עם האפליקציה שמבטיחה לסדר לך את החלומות, כמו שבחיים לא חלמת

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   ביזנס או פלז'ר?

   במקרה הזה, הבחירה היא לגמרי בידיים שלכם.

   מה זה בעצם?

   אחד החלומות של כל אדם נורמטיבי, מיד אחרי להיות רואה ואינו נראה, חייב להיות שליטה בחלומות. תחשבו על זה רגע: לעשות אהבה עם הבחורה שתמיד רציתם, לנהל עסק מוצלח, לחיות במגדלים ולראות את מכבי ת"א בכדורסל מפסידה אליפות בשנייה האחרונה - כל אחד והחלומות שלו.

   האפליקציה Dream:On שפותחה בעזרת ריצ'ארד וייסמן, יהודי חביב וגם פרופסור לפסיכולוגיה בזמנו הפנוי, מבטיחה להעניק לכם את היכולת לשלוט בחלומות שלכם - בתוך האפליקציה קיים מאגר עצום (מעל ל-11 מיליון) של חלומות שונים ומשונים כמו מסע גלקטי בין כוכבים. אחרי שתבחרו את החלום שהכי מתאים לכם לאותו לילה תתבקשו להניח את האייפון שלכם מתחת לכרית עם המסך כלפי מטה ולקוות לטוב.

   חשבתם שפה זה נגמר? אתם חולמים. מהרגע שתתחילו למצמץ בעייפות אל תוך שינה עמוקה האפליקציה תנטר את מחזורי השינה שלכם באמצעות חיישני האייפון וברגע שתצללו אל תוך מחזור השינה השלישי (השינה העמוקה ביותר), האפליקציה תשחרר לחלל חדר השינה את הצלילים שאמורים להשפיע על החלום שלכם. כשיסתיים לו מחזור השינה העמוקה, היא תעיר אתכם בערך אחרי דקה כדי לוודא שתזכרו את החלום.

   מפתחי האפליקציה טוענים שחלק מהצלילים מסוגלים לגרום למצב של 'שינה צלולה' בה תדעו שאתם חולמים ואף תוכלו להשפיע על כל מה שקורה אצלכם בחלום. בקיצור, אנו רואים את הריר שלכם נוזל עד לפה. משוחררים.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   למי זה מתאים?

   מי שזה לא מתאים לו מתבקש להתעורר.

   למי זה מועיל?

   אוהדי ריאל מדריד, שמאלנים ומרטין לותר קינג.

   לאן מורידים את זה?

   אייפון (חינם)

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   עוד בוואלה! גבר:

   אפליקציוש: כל מה שאתה חייב בסמארטפון שלך

   מעושרים: שני האחים המיליארדרים שהולכים לגמור בכלא

   היום שאחרי: איך תסתדר בחו"ל כשתברח מפה בגלל הבחירות