פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: Badabing!

   יש שני דברים שגבר אוהב: ללכת לים לראות שאפות בביקיני ואז לחזור ולחפש אותו דבר באלבומי "אילת עם היפות שלייי!!!1". אם קצת קר לים, האפליקציוש הזו תסדר את הבעיה השנייה

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   ביזנס או פלז'ר?

   100% פלז'ר סחוט טבעי.

   מה זה בעצם?

   כנראה שיש שני דברים שכל גבר אוהב לעשות בקיץ: ללכת לים לראות בחורות בביקיני/חוטיני, ואז לחזור הביתה ולחפש את אותו דבר בדיוק באלבומים תחת כותרות כמו: "תאילנד 2009" או "אני והיפות שלייי באילתתתת". החלק השני לרוב מתיש יותר ועד שמוצאים איזה טפח ראוי אפשר לעבור דקות ארוכות של ציפייה וצפייה בתמונות של אננס או ילדים תאילנדים עם יותר מדי חישוקי זהב סביב הצוואר.

   בדיוק כדי לחסוך לכם את החיפוש המייגע ולהעביר לכם את החורף בכיף, יצאה לאחרונה האפליקציה שתרכז ותבודד לכם בצורה זריזה את כל תמונות החוף, הים ואיברי האדם (או לפחות אלה שאתם ממש רוצים לראות). איך זה עובד? ממש פשוט, להבדיל משאר האפליקציות המאתגרות טכנולוגית, אופן העבודה עם האפליקציה הטרייה הזו ממש נוח: מתחברים עם חשבון הפייסבוק שלכם, בוחרים חמש פיגורות אותן הייתם רוצים לראות עם כמה שפחות בד, לוחצים על מקש החיפוש ומקווים לראות כמה שיותר עור.

   גם לאפליקציה הזו יש קצת חריקות. המפתחים הלהוטים שלה כנראה כל כך מיהרו לשחרר אותה לציבור הגברים החרמן שלא שמו לב שלפעמים אחרי שנגמר החיפוש מגיעות למסך שלכם גם תמונות של תינוקות לצד ארמונות חול או סבתות בריצות בוקר על החוף. אבל המקרים האלו די נדירים, מה שהופך את הפיתוח החדש הזה למשהו שאתם חייבים להחזיק בכיס.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   למי זה מתאים?

   נשים, גברים וגדעון אוברזון.

   למי זה מועיל?

   לך, ברור. אנחנו יודעים שכבר עכשיו ביד השנייה אתה מבזבז את שמונת השקלים הכי משמעותיים שהשקעת אי פעם.

   לאן מורידים את זה?

   אייפון (1.99$)

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   עוד בוואלה! גבר:

   כל האפליקציות שאתה ממש חייב שיהיו לך בסמארטפון

   מעושרים: המיליארדר ומלכת היופי שהתחתנו ב-30 מיליון דולר

   הרגעים הכי סקסיים שהשאירה לנו 2012