פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: SoberApp

   האפליקציה הזו, שפותחה ע"י ישראלים נימולים כחול לבן, באה לייצב אתכם כשהראש מסוחרר קשות ומכניסה קצת הגיון בין אדי האלכוהול שמרחפים לכם במוח

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ביזנס או פלז'ר?

   הופכת את הפלז'ר לבטוח יותר.

   מה זה בעצם?

   כבר שנים מטפטפים לכם שאם שותים לא נוהגים, בשביל זה יש חברים? יכול להיות, אבל עכשיו יש גם אפליקציה. כל אחד מכיר את זה: אתה מגיע לבר או פאב (בכל מקום על גבי הפלנטה) המפתחות של הרכב בכיס, הארנק הולך ומתרוקן והברמן כבר חבר שלך בפייסבוק. כן, אין דרך להימנע מזה: אתה שיכור. ועכשיו, לכו תדעו אם אתם כשירים לנהיגה ומה הם בדיוק חוקי המקום לגבי אחוז האלכוהול המותר בדם. מבולבלים? זה בסדר, אתם שיכורים.

   האפליקציה הזו שפותחה ע"י ישראלים נימולים כחול לבן, באה לייצב אתכם כשהראש מסוחרר קשות ומכניסה קצת הגיון בין אדי האלכוהול שמרחפים לכם במוח. אחרי שתגדירו את מינכם ומשקל הגוף שלכם (זה לא המקום להכניס את הכרס) האפליקציה תזהה באופן זריז את מיקומכם ותדריך אתכם לגבי החוק באותה מדינה ואם אתם כשירים לנהיגה או שקיים סיכוי גבוה שתבלו את הלילה בתא מעצר עם שלושה סוחרי סמים מקסיקנים.

   כל מה שנותר הוא ללחוץ על כפתור הAdd Drink ולבחור מתוך מגוון האלכוהול הפסיכי שקיים באפליקציה והייתם חולמים להחזיק בבית – ציינו את הסוג, הכמות והאיכות ותקבלו תשובה מיידית אם המפתחות שלכם נשארים בכיס ואתם צריכים להתחיל ולקבץ נדבות למונית חזרה הביתה או למלון.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   למי זה מתאים?

   משוחררים טריים, בליינים ותיקים ונהגים חדשים.

   למי זה מועיל?

   לך (אם אין לך חברים), שתיינים כרוניים ואנשים עם אגו-הגה.

   לאן מורידים את זה?

   אנדרואיד (חינם)

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   עוד בוואלה! גבר:

   אפליקציוש: כל האפליקציות שאתה חייב ולא היה לך מושג

   עם כל הלבלב: חולה הסרטן שריגש את כל העולם

   מעושרים: המיליארדר המופרע שבונה טיטאניק חדשה