פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה נשים עושות כשאתם לא בסביבה

   תמיד רצית להיות זבוב על הקיר ושאלת את עצמך מה נשים עושות כשאין גברים בסביבה? זה יום המזל שלך, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

   טוחנות אוכל

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   אלא אם כן האישה שלך היא משהו באמת יוצא דופן, או סתם בעלת חילוף חומרים שגורם לנשים אחרות לתעב אותה, סביר להניח שמולך היא צורכת תפריט יומי של ארנבת מצויה, מזמינה סלט במסעדות ומספרת לך בערב שבקושי אכלה משהו כל היום. הן חושבות שזה נשי וסקסי לא לאכול, אז מולך הן ישמרו על עדינות מאופקת אפילו אם הן ממש לא צריכות דיאטה. אבל כשאתה לא בסביבה, היא טוחנת כמו פועל קווקזי במנאצ'יז, ותוקעת מכל הבא ליד. אז בפעם הבאה שאתה מוצא פירורים של במבה או שאיזו חפיסת שוקולד נעלמה באופן מסתורי מהמקרר – אל תאשים את הכלב.

   קודחות עליך

   נשים מרכלות (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   האנליזות שבחורות עושות זו עם זו הן משהו שרוב הגברים לא יצליחו להכיל גם כשהם בקומה. נשים מסוגלות לנתח כל פעולה קטנה שעשית, כל מלה שנפלטה לך מהפה. במיוחד אם אתם בתחילת מערכת יחסים, או שסתם יש ביניכם איזה פלרטוט שלא ברור לה בדיוק לאן הוא מוביל. היא תתקשר לחברה ויחד הן יפענחו את האישיות שלך ואת המשמעות הנסתרת של כל ניואנס. זה מסוכן, כי הרבה פעמים החברה עלולה לגרום לה להגיע למסקנות שגויות, או שהיא תגיע אליהן כבר בעצמה. אבל עזוב, אין לך דרך מילוט.

   וידויו המדהים והאמיץ של בתול בן 32

   מפליצות

   אישה עם לימון (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   כן, כמיטב הקלישאה, גם הן נוטות לתת לנפיחות שלהן דרור, רק שהן מרגישות הרבה פחות בנוח לעשות את זה לידינו, ולפעמים גם אם אנחנו נמצאים איתם בזוגיות שכללה כבר פליית כינית זה מראשה של זו או כל מיני ג'יפות אחרות. אבל זה שלך נוח לשחרר אחת לידה, לא אומר שהיא רוצה שתראה אותה כמו איזה חבר שלך מהמילואים. ליד החברות שלה, לעומת זאת, אין לה בעיה בכלל והן נוטות להפגיז בחופשיות, לפעמים אפילו בטלפון, נפיחות קולניות וגועליות שאפשר לשמוע עד כיפת ברזל ובחזרה.

   לוקחות אותך להשתין

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   יש נשים שאין להן בעיה לדבר איתך בטלפון וללכת איתך לשירותים. מדי פעם תשמע פתאום קול חלוש של זרם מים, רק שזה לא באמת מים. הרוב, אגב, לא יתנו לך להיות ער למתרחש מעברו השני של הקו ופשוט ישאלו אותך "איך היה המשחק אתמול?" או משהו אחר שיגרום לך לפצוח במונולוג של לפחות שישים שניות, ילחצו על כפתור ה"השתק", יעשו מה שיעשו ויחזרו אליך כאילו כלום. וכן, רוב הסיכויים שהיא דילגה על הקטע הזה של לשטוף ידיים, כדי לא לעורר את חשדך.

   מדברות על שטויות

   נשים מרכלות (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   בטח כבר יצא לך להאזין לשיחת נשים אחת או שתיים בחייך, אבל אלא אם כן היית זבוב על הקיר, אין לך באמת מושג על מה הן מדברות ביניהן, וכמה שעות הן יכולות להקדיש לקדיחה בנושאים אזוטריים כמו לקים, עיצוב גבות, טיפולי פנים, קולקציית נעליים של מעצב כלשהו או קרמים להחלקת קמטים. לא, באמת, זה לא שהן סתם מעבירות חוות דעת. הן אשכרה מנהלות דיאלוגים ארוכים, עמוקים ונוברים על הנושאים האלה. עכשיו אתה מבין למה בחורה חייבת את החברות שלה?

   "היא דחפה אותי לזה": גברים בוגדים מדברים

   מתמזמזות עם החבר הגיי שלהן

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   כמעט לכל אישה יש אחד כזה, שהוא גיי לגמרי, אבל עדיין נהנה לנצל את כרטיס החופשי-חודשי שלו לציצים של החברה שלך, ואולי גם לחלקים אחרים בגוף שלה. זה לא רק שהן מתלבשות מולם, ונותנות להם הצצה מלאה - שים בחורה ואת גיי המחמד שלה באיזה בר, תן להם מספיק אלכוהול ותהיה בטוח שבאיזשהו שלב הם יתחילו להתחרמן, "בשביל הקטע". נשים חושבות שזה נורא חמוד ומצחיק, כמו להתמזמז עם אחת החברות שלהן. רק שלחברה הזו יש בולבול, ואמנם הוא לא אמור להגיב למגע אישה, אבל זה לא פחות מעצבן את כל הסטרייטים שבסביבה.

   דנות בגודל האיבר שלך

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   את זה אתה בטח יודע, כי גם אתה תפסת איזה שידור חוזר של "סקס והעיר הגדולה" מאז תחילת העשור, אבל אם חשבת שזו סתם המצאה של תסריטאיות בהוליווד, או איזה הגזמה פרועה של עיריות לינוריות כאלה – תחשוב שוב. הדבר הראשון שבחורה תשאל את החברה שלה, שבדיוק שכבה איתך לילה קודם, יהיה "נו, איך הזין שלו?". ותהיה בטוח שזו ששכבת איתה תיתן סקירה מלאה, כולל נתונים על ביצועים ומימדים ולא תחסוך בפרטים הגרפיים. אז אם אתה פוגש את החברות שלה והן מסתכלות עליך קצת עקום, זו הסיבה.

   בוהות במראה

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   יש נשים שאוהבות לחטט בנקבוביות שלהן מול מראה מגדילה, אחרות עומדות עירומות ובוחנות כל חלק אפשרי בעצמן, מורטות גבות, אומדות את אחוז הצלוליטיס והקמטים שלהן או משהו כזה, והן בדרך כלל יעשו את זה כשאתה לא שם, כי אפילו הן מבינות כמה זה דבילי לבזבז כל כך הרבה זמן מול מראה. אבל בשביל רובן, זה משהו שקשה מאוד להפסיק לעשות אותו. במיוחד הקטע הזה של "להוציא שחורים". הן מתות על זה. לך תבין.

   עוד בוואלה! גבר:

   הסודות הקינקיים שנשים אוהבות ולא סיפרו לך

   זז כמו פאג'ר: חגית גינזבורג לא בטוחה ממה אתם פוחדים יותר - נשים או טילים?

   כיפות ברזל: הלוחמות הכי לוהטות בעולם