פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   וידויו של בתול בן 32

   א' הוא בחור חיוור, שדוף וביישן. כנער הוא היה החנון של הכיתה, בבית לא דיברו על זה וחייו עברו ללא ניסיון אינטימי עם אישה. עכשיו, כגבר בתול, הוא אמיץ מספיק לדבר על זה

   גבר בתול וביישן (ShutterStock)
   (צילום: ShutterStock)

   את אלכס (שם בדוי), זיכרון אחד מתקופת התיכון ממשיך לרדוף עד היום, 15 שנה אחרי. "היינו במסיבת כיתה אצל אחת הבנות, נראה לי שזה היה בגיל 16 או 17. פתאום אחד הבנים מהכיתה מוציא מהתיק קלטת וידאו עם סרט פורנו. תוך שלוש דקות כולם יושבים מול הטלוויזיה ומסתכלים על הדבר ההזוי הזה, בהתחלה בשוק ואז מסמיקים בטירוף. כל הבנים לוקחים כריות מהספות כדי שלא יראו שעומד להם. אחר כך נוצר מן מעגל כזה ואנשים התחילו לדבר על הניסיון המיני שלהם, והייתי בשוק שאשכרה יש להם כזה, הייתי אכול קנאה. הרגשתי אפילו יותר חריג מבדרך כלל. זה היה אחד הרגעים היחידים בחיים שלי ששמחתי שאני החננה של הכיתה, כי היה לי ברור שידלגו עליי ולא ישאלו אותי. שכולם יודעים שאין לי ניסיון מיני, אז אין טעם בכלל".

   היום, בגיל 32, הוא עדיין חולם לפעמים על המסיבה ההיא. בחלומות שלו בני הכיתה הם עדיין ילדים ורק הוא התבגר ב-15 שנה, אבל דבר אחד נשאר זהה: הוא עדיין חסר ניסיון מיני. בעולם שנע סביב סקס, הוא בתול בן 32. "אני לא יודע איך זה קרה. כלומר, אני יודע, אבל עדיין יש רגעים שאני קם בבוקר ושואל את עצמי, איך יכול להיות שזה הסיפור שלי? כשאתה ילד אתה רוצה להאמין שיבוא היום ותהפוך להיות הבן אדם המגניב הזה שתמיד חלמת להיות, ואז השנים עוברות ואתה נשאר תקוע בתוך הלופ הפרטי שלך, ואם אתה לא עושה משהו כדי לשנות את זה, הוא לא ישתנה. אז ככה יצא שאני בן 32 ואף פעם לא שכבתי עם בחורה. זו מן עובדה שכל הזמן תלויה לי מעל הראש, ודופקת לי במוח. אני מרגיש כאילו יכולים לראות את זה על הפנים שלי ברחוב".

   גבר בתול וביישן (ShutterStock)
   (צילום: ShutterStock)

   הוא נולד וגדל בדרום, ילד גבוה, חיוור ורזה מאוד. בן יחיד להורים מבוגרים, עולים חדשים ממזרח אירופה, שנמנעו מכל מה שקשור לשיחות "איך ילדים מגיעים לעולם" איתו. חוץ מהם, לא באמת היה לו את מי לשאול. "זה לא כמו היום, שאתה יכול לפתוח את המחשב, להיכנס לגוגל ולגלות את מה שמתחשק שלך. היינו מלקטים מידע מפה ומשם, מחברים, עיתוני נוער ומסדרות טלוויזיה. רק שלי לא הייתה טלוויזיה בבית, ההורים שלי רצו שאנגן על פסנתר ולא היו לי חברים כמעט. פתאום אתה שומע ילדים אחרים מדברים על זה ואז עוד אחד ועוד אחד".

   הדחף שלך כנער לחוות את זה היה עוצמתי כמו אצלם?

   "בטח. אבל את צריכה להבין – כשאתה החנון של הכיתה, הגבוה והמפוצץ חצ'קונים שכולם מתייחסים אליו כמו אוויר, אתה מהר מאוד מבין שזו לא אופציה שאיזו ילדה תספור אותך בכלל. בשביל הרבה אנשים שלמדו איתי, לא ממש הייתי קיים. אני רואה אותם בפייסבוק היום והם כותבים לי 'וואי, אחי, לא זכרתי בכלל שלמדת איתי'. אז בטח שבנות לא ראו אותי או התקרבו אליי. יכולתי רק לפנטז ולעשות ביד. פשוט קיבלתי את זה, כאילו ידעתי שייקח זמן עד שזה יקרה גם לי. בזמן שילדים בכיתה הפכו לזוגות, אני רק השקפתי עליהם מהצד וספרתי את הימים עד שהתיכון ייגמר. חשבתי שאחר כך אהפוך למישהו אחר".

   בצבא, לצערו, מצא את עצמו באותה הסיטואציה פחות או יותר, מרגיש חריג יותר מאי פעם. "רציתי לשרת רחוק מהבית, בבסיס סגור. חשבתי שזה ינער אותי קצת, אבל היה לי פרופיל נמוך בגלל שיש לי בעיית ראייה, אז שיבצו אותי קל"ב ותקעו אותי באיזה בסיס קטן מלא בנים, בעיקר ערסים, שכמובן סימנו אותי על השנייה הראשונה בתור החנון הלבנבן שאפשר לרדת עליו. הייתי על אותה משבצת של הבחור שמפחד מהצל של עצמו, וגם מעט הבנות שהיו בבסיס לא התקרבו אליי. הרגשתי גם שאני חייב להסתיר את זה שאני בתול, כמו איזה סוד נוראי. אם היו מגלים את זה, היו יורדים עליי בלי סוף, למרות שאני מניח שהם ניחשו לבד. זה היה כתוב לי על הפרצוף".

   גבר בתול וביישן (ShutterStock)
   (צילום: ShutterStock)

   מבודד חברתית ומלא בתיעוב עצמי, אלכס החליט לנתב את האנרגיה שלו להשכלה. הוא נרשם לאוניברסיטה הפתוחה עוד בצבא ובגיל 23 כבר היה עם תואר ראשון. "הלכתי לכיוון של הייטק, ממש קלישאה של חנון", הוא מחייך. "וניסיתי גם לשנות את עצמי קצת. התחלתי ללכת לחדר כושר שהיה לי ליד הבית, כי במילא לא היה לי מה לעשות כשחזרתי מהבסיס. אבל זה לא כל כך הצליח. כל הזמן הרגשתי שאנשים מסתכלים דרכי, שאני שקוף, שצוחקים עליי, ובאיזשהו שלב רציתי בעצמי להיעלם ושאף אחד לא יוכל לראות אותי".

   חוץ מלימודים וניסיונות לשיפור עצמי, נשים העסיקו אותו בלי הרף. אחרי הצבא נשאר לגור בבית הוריו, התחיל לעבוד והמשיך ללמוד. "באיזשהו שלב פשוט נעשיתי אובססיבי. הייתי מוצא את עצמי בוהה בבנות, מכל הסוגים והגדלים, ואשכרה מרייר עליהן. הייתי מת לגעת, להרגיש, לדעת מה זה אומר להיות עם אישה. אפילו לא התנשקתי עם אחת, לא החזקתי יד. כלום. זה גורם לך להרגיש מצורע יותר מכל דבר אחר, ומה שהכי גרוע, זה שאתה רואה כמה בקלות זה בא לבנים אחרים ואתה מרגיש עוד יותר דפוק. ובכל יום הולדת שלך שעובר, אתה מבין שזה רק ילך וייעשה יותר גרוע, שמגיע השלב שאתה כבר משותק לגמרי. כי מה, אני אבוא לבחורה כשאני בן 24 או 25 ואגיד לה שאני בתול? הייתה מישהי במכון כושר, שעבדה שם בתור מנהלת חשבונות, בחורה ביישנית, שמנמנה, והייתי מאוהב בה בטירוף, רק כי היא חייכה אליי פעם אחת ושאלה מה שלומי. פנטזתי על היום שאוכל לבוא ולהגיד לה את זה".

   סקס (ShutterStock)
   (צילום: ShutterStock)

   האינטראקציה הפיזית הראשונה של אלכס עם אישה הייתה דווקא בחו"ל. "נסעתי ללונדון עם חבר מהעבודה, שני חנונים בלונדון – אמרנו שבטח נשתלב שם מעולה. ערב אחד החלטנו שהולכים לבר ודופקים את הראש, כי זה משהו שאף פעם לא עשינו באמת. היו שם כמה בנות שדווקא זרמו איתנו בשיחה ומפה לשם מצאתי את עצמי מתנשק עם אחת מהן. לא הייתי צריך להגיד לה כלום על חוסר הניסיון שלי, כי לא היה לה אכפת. היא התחרמנה איתי קצת ואני כבר הייתי בטוח שזהו, אני הולך לעשות את זה, אבל בסוף היא הלכה".

   הוא יכול לספור מאז את המפגשים שלו עם המין הנשי על יד אחת. "זה תמיד היה מביך, תמיד עם איזו בחורה ביישנית ומפוחדת בדיוק כמוני, ואף פעם לא הוביל לשום מקום כי אני כל כך ביישן והן ציפו שאני אקח את המושכות, אבל לא היה לי אומץ. פעמיים הגעתי עם בחורה למצב שאנחנו נוגעים, אבל לא היה עירום או משהו כזה. לשתיהן סיפרתי שאני בתול וזה הלחיץ אותן. אחת הייתה בתולה בעצמה וזה כיבה אותה לגמרי. הייתי שומע מאנשים בעבודה וגם בלימודים, על בחורות אמזונות כאלה שלוקחות יוזמה, שמתות על סקס והייתי בטוח שבחורות כאלה קיימות רק בפורנו, כי המעטות שהיו לי, היו ההיפך הגמור. היה איזה שלב שפשוט קיללתי את העולם, התחננתי שיהיה לי קצת מזל, שתבוא בחורה ופשוט תגאל אותי מעצמי. אני חושב שבאמת, נגעתי בשוליים של המין האנושי, תרתי משמע".

   גבר בתול וביישן (ShutterStock)
   (צילום: ShutterStock)

   לא חשבת אף פעם לשבור את המחסום עם נערת ליווי?

   "בטח שכן, אבל לא רציתי וגם היום אני לא רוצה. נראה לי שזה היה דופק אותי עוד יותר. קורה לך משהו כשאתה מפסיד חלק כל כך משמעותי מהקיום האנושי, אתה נהיה שרוט. ואני יודע שאני שרוט היום. אז אני שמח שלא סתם החלטתי להיפטר מזה אצל מישהי כזאת, כי הייתי אוכל סרט עוד יותר גדול".

   אנשים בסביבה הקרובה שלך יודעים שאתה עדיין בתול?

   "עם ההורים שלי אני לא מדבר על הנושאים האלה, ואין לי יותר מדי חברים. המעטים שיש יודעים, כן. וגם יש לי ידידה מהלימודים, צעירה ממני בשנה, שהתוודתה פעם אחת שהיא בתולה אז סיפרתי לה שגם אני. וזהו".

   לפני חצי שנה החליט שהגיע הזמן לפנות לטיפול מקצועי, והגיע לסקסולוגית שאבחנה אותו כסובל מהפרעה חברתית. "היום אנחנו מדברים על האפשרות שאיעזר בסרוגייט, ובמקביל גם מדברים על האפשרות שיום אחד תהיה לי זוגיות. היא מנסה לעודד אותי להירשם לאתרי היכרויות ולהתחיל לצאת עם בנות, אבל חוץ מזה שאף פעם לא עשיתי סקס, גם אף פעם לא יצאתי לדייט. אני לא יודע איך לתקשר עם נשים ונראה לי שאם אספר למישהי שאני בתול בגילי המתקדם, היא תחשוב שאני ממש דפוק. כרגע סרוגייט נשמעת לי כמו האופציה הכי שפויה. אני כבר מת לדעת מה התחושה, וגם האם זה ישנה אותי בתור בנאדם, ייתן לי יותר ביטחון אולי. לפחות שאוכל להגיד לעצמי שאני כבר לא בתול".

   גבר יושב על המיטה לצד בחורה מאוכזבת (ShutterStock)
   (צילום: ShutterStock)

   עוד בוואלה! גבר:

   מעושרים: האוליגרך הטוב שכמעט הפך לאיש העשיר ברוסיה

   אויש תסתמי: חגית גינזבורג לא מבינה מה נסגר עם הגברים של "דייט בחשיכה"

   הרנטגן: אמיר בן-דוד רואה דרך הדמות שעשתה את השבוע