פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השורדת האחרונה: איתי שגב על האחת שלו

   איתי שגב הבין איזו אישה הוא רוצה לבקש מאלוהים, בתוספת תנאי הכרחי אחד - היא חייבת לאהוב ולהסתדר עם הבת שלו, ורצוי שהיא תהיה מישהי שהגיעה למקום שני בכוכב נולד 4

   אורי, בתי, תהיה אצל אימא שלה בחג הסוכות. אם היא הייתה אצלי, לא הייתה לי התלבטות, סלינה גומז שהבת שלי מעריצה הייתה האישה שבה הייתי בוחר . אבל בחג הנוכחי, אני אהיה לבד, רק אני והלולב שלי.

   אז אני רוצה לחזור כמה שנים אחורה. ברשותכם, רוצה להמשיך מבראשית. האדם הקדמון, בתקופה לא מבוטלת בחייו, היה לבד. אלוהים הזך ידע שלא טוב היות האדם לבדו ולכן החליט לעזור לאדם להפיג את בדידותו. אלוהים הציע לאדם אישה. הוא הסביר לו שאישה זו מישהי שתהיה איתו כל הזמן. מישהי שתאהב אותו, תענג, תקשיב, תפרה, תרגש, תחזק , תפרגן, תגבה, תבין.

   אדם שמח מאוד. לכל דבר יש מחיר, אמר לו אלוהים. זה יעלה לך בעין, רגל, אוזן או כף יד. אדם חשב, התלבט, שוב חשב, שוב התלבט, חשב לוותר. אבל בכל זאת ניסה. "מה יש לך להציע בשביל צלע?" שאל את אלוהים. "ברוכה הבאה חווה. משתתף בצערך, אדם", עונה לו איתי מהעתיד, ובדיעבד.
   אני נזכר איך בתקופת בדידותי הראשונה ביקשתי מאלוהים שיעזור לי כמו שעזר לאדם. "אתן לך אישה ממנה תהיה לך ילדה שתשמח אותך כל ימי חייך", אמר אלוהים, "אבל לכל אישה יש מחיר", הוסיף. זה יעלה לך בהרבה כסף ובהרבה תחושות אשם. שבע שנים לאחר שהתקיימה השיחה הזאת התגרשתי מאימא של אורי.

   פרויקט עורך אורח בוואלה! - דנה ספקטור עושה את וואלה! גבר

   סלינה גומז במסיבת "וניטי פייר" לאחר טקס האוסקר, מערב הוליווד, פברואר 2012 (GettyImages , Alberto E. Rodriguez)
   אולי בחג הבא, אם הבת שלו תהיה איתו, זו תהיה סלינה גומז

   שוב בדידות. לבד. הרבה מחשבות. נזכר בתקופה הזאת ובנתן זך שאמר לי פעם באחד מספריו "כשבדידות אינה פחד נולדת שירה". המשפט הזה לא עזר לי לנצח את הפחד אבל הוליד לי תובנה. הבנתי איזו אישה אני רוצה לבקש מאלוהים. הבנתי שאני מייחל למישהי איתה אוכל לקיים יחסי משפטים מלאים. להתנקד איתה באותיות שבבית, כזאת שהעיקר שבה הוא בלפני ואחרי, לא בסקספוזיציה עצמה. זה מה שרציתי וביקשתי את זה מאלוהים, בתוספת תנאי הכרחי אחד - האישה הזו חייבת לאהוב ולהסתדר עם בתי, ורצוי שהיא תהיה מישהי שהגיעה למקום שני בכוכב נולד 4.

   אלוהים הסכים. ושוב, בתנאי שאסכים למחיר. "זה יעלה לך בלב שבור ובשחזור בדידותך בחג סוכות הבא". מוכן, מסכים, אמרתי לאלוהים. ומיד משאלתי הוגשמה הלכה למעשה, עד לעצם החודש הקודם שבו הלכה למעשה. שוב לבד. ושוב חושב. שוב חושב אך לא מתלבט. יודע ומבין שרוצה ומחפש את אותו דבר. מחפש את זו שאקשיב לה, שלי תקשיב, אותה אראה ובי רק תביט. כזו שעמה אוכל לריב מבלי שנקשיב באמת לאף מילה נחרצת. כזו שאפשר לשתוק איתה ביחד. כל כך פשוט וקל לבקש כשיודעים מה רוצים. זהו, קיבלתי החלטה. יודע את מי אני רוצה.

   פרויקט עורך אורח בוואלה! - דנה ספקטור עושה את וואלה! גבר

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   ומכל האדומים יש אחד שהוא כחול. איתי שגב

   עוד בפרויקט דנה ספקטור עושה את וואלה! גבר:

   דנה ספקטור מסבירה מה היא עושה פה לעזאזל

   רן שריג מתעלף מג'סיקה לאנג

   שי גולדן מכור למילים של יונה וולך

   ירון טן ברינק מרייר על קייט וינסלט

   אמיר בן-דוד חולם בהקיץ עם פטי סמית