פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גבר: שנת השאפות

   החברה של מסי, הערבי העשיר בעולם וכמובן, שאפות: אלה היו הכתבות הכי נצפות בוואלה! גבר השנה

   «object width="466" height="350"»«param name="movie" value="http://mm.walla.co.il/archive/1361145-28.swf
   "»«/param»«param name="allowFullScreen" value="true"»«/param»«param name="allowScriptAccess" value="always"»«/param»«embed src="http://mm.walla.co.il/archive/1361145-28.swf
   " allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="466" height="350"»«/embed»«/object»

   נשות הכדורגלנים: אנטונלה רוקוצו של ליאו מסי

   המדור המצליח במיוחד שלנו, שכבר זכה לחיקוים לא נורא מוצלחים אצל כמה מתחרים, רושם מספרים גבוהים מדי שבוע. אבל השילוב של ליאו מסי, כוכב הכדורגל הגדול בעולם, עם הסקרנות לגבי זוגתו האלמונית כמעט לגמרי, הביאו אותו למקום גבוה בצמרת.

   לכתבה

   השאפות של חוף בית ינאי

   את מדור השאפות של וואלה! גבר היו כאלה שהתקשו לעכל כשעלה לאוויר. מה פתאום לשלוח צלם לאירוע או לוקיישן מוגדר ולהביא משם בנות יומיומיות לגמרי שנראות מצוין, בלי פוטושופ ובלי חוזה דוגמנות? האחיות, בנות הזוג או הקולגות שלכם לעבודה, במדור מחמיא שמהלל יופי נשי, כזה שאתם מתים עליו, מסתבר, ופותחים איתו כל סוף שבוע.

   לכתבה

   אויש תסתמי: יש לך פה עניין

   את חגית גינזבורג המוכשרת (והרזה!) הבאנו לכתוב טור אישי קבוע, אחרי שנים של כתיבה עיתונאית מגזינית. היא פה כדי לתת לכם בראש, גברים יקרים. והיא עושה את זה הרבה יותר טוב ואפקטיבי ממה שחלמנו בכלל. הטור הזה, שמדבר על המבטים הרושפים של גברים ברחוב הישראלי של יולי-אוגוסט, משך יותר קוראים מהרגיל.

   לכתבה

   מעושרים: וורן באפט הערבי

   מדור נוסף שנמצא אתנו מיומו הראשון של וואלה! גבר, בדבקות ושקדנות של פז חסדאי המצוין, מביא לכם מדי יום שני את סיפורם של האנשים העשירים בעולם. קמצנים או בזבזנים, צנועים או ראוותנים, מיושבים ונמלטים ממיקרופונים או פרועים עם פה מלוכלך, הם תמיד מרתקים. סיפורו של הערבי העשיר בעולם, עשה לכם את זה יותר מהשאר.

   לכתבה

   הרנטגן: מחשבים את קיצי לאחור

   אמיר בן-דוד, מבכירי הפובלציסטים של העשור האחרון, נחת אצלנו לפני כמה חודשים ומאז הוא מספק לנו ולכם טקסט נוקב וחד כתער על דמות גברית שעניינה אותנו במיוחד השבוע. הטור על הלינץ' הציבורי באמין אסלנוב, שהעלה לפייסבוק צילום שלו מושך בזנב חתול, עורר מהומת אלוהים ומאות טוקבקים, למה? כי התברר, שוב, שעדר אוהבי בעלי החיים מאבד את יכולת הבנת הנקרא כשהוא שועט.

   לכתבה

   הכתבות הנצפות של השנה: פרויקט מיוחד
   חמש הכתבות הנצפות ביותר בוואלה! ספורט
   חמש הכתבות הנצפות ביותר בוואלה! רכב
   חמש הכתבות הנצפות ביותר בוואלה! TECH

   לכל שאר הכתבות בפרויקט