פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שתהיו לטרנד ולא לזנב

   נכון, גפילטע פיש ותפוח בדבש יכולים להיות מאוד מלכלכים וגם לא סקסיים במיוחד, בדיוק כמו דודה עליזה שתאכל לכם את הראש. זה לא אומר שאתם לא צריכים להיראות פיקס בחג

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   סבן פור אול מן קיינד (צילום: יח"צ)

   אחד היתרונות בלהיות גבר הוא שאף אחד לא מצפה מכם ללבוש לבן, ואחד היתרונות בלהיות כתבת אופנת גברים אחרי שנים במערכות של עיתוני נשים, הוא שאני לא צריכה לפתוח את הכתבה הזו ב”החג הזה תלבשי לבן”. ובכל זאת, כבר הרבה שנים שלא היה לנו חג צבעוני כל כך, ובמיוחד לא מגמה כה בולטת - תופעת הצבע העוקב, שילוב שני טונים של אותו צבע בלוק אחד.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   קסטרו (צילום: יח"צ)

   אחת לכמה זמן מפציע טרנד אמיתי, לא כזה שהומצא על ידי עורכות מגזינים או אופנאים באופן נקודתי, אלא דפוס שחוזר על עצמו בחומרים ויזואליים מכל מקום בעולם. על מה אנחנו מדברים? על השילוב של שני פריטים מאותו הצבע אך בגוונים שונים, או לחלופין שני פריטים מאותו הצבע בדיוק, אלא שאחד מהם גם נושא דוגמא (משבצות/פסים/ נקודות) והשני חלק. בכל מקרה, אם ההופעה שלך מורכבת משלושה פריטים או יותר כדאי להסתפק בשניים מאותו הכפר, סתם כדי לא לצאת קרקסיים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אמריקן וינטאג' (צילום: יח"צ)

   בסבן (7 פור אול מן קינד) בחרו בדנים (שזה ג'ינס, במדוברת) בכיפתור מלא וסקסי לחולצה בהירה בסגנון ניינטיז ובמכנסיים כהים יותר, משופשפים בברכיים. הלוק הזה מאוד מוצלח בעיני ומומלץ במיוחד לארוחת החג, אבל לא פחות ממנה לבר שאליו אולי תברחו מיד אחרי.

   קסטרו המליצו על חולצה בצבע סלמון עם מכנסי בורדו ויצרו לוק קליל וקז’ואלי מספיק אך חגיגי במידה ובכך הנציחו את שליטתם בטעם הישראלי.

   בגאפ, כמו בגאפ, בחרו בסגנון שהוא חצי בגדי עבודה משרדיים בלתי פורמאלים וחצי אורבניים מתוחכמים, וכך לצד מכנסי הבד הירוקים כבקבוק הוסיפו חולצה מכופתרת נאה וירקרקה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אייץ' אנד אם (צילום: יח"צ)

   אמריקן וינטאג’ הנציחו את המראה ההיפסטרי הקבוע שלהם בעזרת סריג דקיק של פסי רוחב בבורדו ולבן, כאשר הבורדו תואם לחלוטין את צבע המכנסיים ובאייץ’ אנד אם סידרו לנו בלייזר ירוק ולא שגרתי עם חולצה ירוקה מודפסת ולא רגילה, לצד מכנסי בד אפורים.

   המסקנה העיקרית משיעור הטרנד העוקב של היום, היא שתמיד עדיף להישען על פשטות, לפחות כל עוד חומרי הגלם איכותיים מספיק ובתנאי שהסטיילינג מדויק. זה, וגם שבסתיו הזה כנראה שלא תלבש המון לבן.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   גאפ (צילום: יח"צ)

   עוד בוואלה! גבר:

   לוק: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם, גבר

   השאפות של נמל תל אביב

   מלחמת המילים: מה יש לגניקולוגים לחפש לך בדרינק?