פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: Matt Berry Does Your Dirty Work For You

   מאט בארי הוא בדרן בריטי שהקליט את עצמו אומר כל מיני הודעות שלאנשים אחרים, נגיד לכם, לא כל כך נעים לשלוח. אז אם אתה רוצה להיפרד ממנה או לפטר מישהו - זו האפליקציוש

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ביזנס או פלז'ר?

   ביזנס וגם פלז'ר, אם אתם מפיקים הנאה מלהיות חולירות.

   מה זה בעצם?

   אפליקציה שהישראלי הממוצע כנראה לעולם לא ישתמש בה. קודם כל, כי אנחנו סתם ניאנדרטליים מזרח תיכוניים שבקושי מדברים אנגלית, וגם אלה מבינינו שכן, לא ממש מצליחים להבין את המבטא הבריטי, או את ההומור שלהם. אז אחרי ששמנו את זה מאחורינו, אתם צריכים לדעת שמדובר בסך הכל ברעיון משעשע במיוחד לאפליקציה מטופשת במיוחד. מאט בארי הוא קומיקאי ושחקן בריטי, והוא הקליט את עצמו אומר כל מיני הודעות שלאנשים אחרים – כלומר, אתם – לא כל כך נעים לשלוח.

   למשל, להודיע לבת הזוג שאתם נפרדים ממנה או שהחתול שלה מת. אז במקום, בארי מציע לכם לשלוח הודעות קוליות עם מבטא בריטי ענוג, ובעזרתן תוכלו לדווח לחברה שלכם שהיא הרגע הפכה לאקסית, או שמיצי כבר לא ישרוט יותר את הספה. באותה אווירה, אם אתם הורים ומתחשק לכם להיפטר מהילדים שלכם, יש שם גם הודעה שמודיעה לצאצאים הפוחזים שהם מנושלים מרגע זה ואילך. ההודעות מחולקות לקטגוריות ובארי מציע כל הודעה בשלוש רמות,– נא, מדיום או וול דאן. יעני, קל, בינוני או קשה. קרוב לוודאי שאף אחד, מעולם, לא לקח את האפליקציה הזו ברצינות, אבל כדי לעבוד על חברים, חברות, ילדים ושאר יצורים אנושיים זה דווקא די נחמד ובעיקר יגרום לכל מי שסביבכם לחשוב שאתם טיפוסים מתוחכמים שמבינים הומור בריטי.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   למי זה מתאים?

   למי שמחפש רעיון ממש טוב לאפליקציה ישראלית חדשה שאפשר להעתיק מאחינו הבריטיים.

   למי זה מועיל?

   לכיס של מאט בארי.

   לאן מורידים את זה?

   לאייפון (0.99 דולר).

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   עוד בוואלה! גבר:

   כל האפליקציות שגבר כמוך צריך אצלו בסמארטפון
   הרנטגן: אמיר בן-דוד תוהה מה קרה לקלינט איסטווד
   מעושרים: המיליארדר הקמצן שחוגג על הבזבוזים שלכם