פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפליקציוש: PMSHelper

   להבין מה עובר על נשים זה גם ככה עניין מסובך עד בלתי אפשרי. אז כדי לעזור לך קצת, לפחות בתחום הסייקלים הביולוגיים שלה, הבאנו לך אפליקציוש לפנים. בעצם, לא בדיוק לפנים

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ביזנס או פלז'ר?

   לגמרי ביזנס, אבל בשימוש נכון ידאג גם לפלז'ר שלך.

   מה זה בעצם?

   אחת מיני אפליקציות רבות מהז'אנר, הראשונה בהן נקראה Pms Buddy והופיעה כבר ב-2009 (אך עדיין אינה זמינה להורדה בישראל). כל מטרתה של זו היא להפוך את חייך לקלים יותר בכל מה שקשור להתרחשות בקונסטלציה הפנימית של בת הזוג שלך, או כל אישה אחרת בסביבה לצורך העניין. אם אתה רוצה לדעת מתי היא אמורה להתחיל את ה-PMS שלה (נו, התסמונת האיומה הזו שגורמת לה להיות הורמונאלית ועצבנית טילים פעם בחודש?), מתי היא צפויה לנופף דגל אדום ואפילו מתי היא תהיה בחרמנות שיא וישתלם לך להישאר באזור.

   כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשים לב מתי היא מתחילה את היום הראשון של המחזור שלה (אין לנו ספק שתשים לב לבד) ולהזין את התאריך, משם האפליקציה כבר תעשה בשבילך את העבודה ותשלח לך התראות מדי חודש, לפני תחילת ה-PMS, לפני תחילת ובסיום המחזור וכן הלאה, כדי שתדע להיערך. אגב, לאפליקציה יש גם פונקציה מיוחדת עבור אלה מכם שמנסים להכניס את האישה להיריון, או לחילופין לחמוק מאחד כזה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   למי זה מתאים?

   לכל מי שחי עם אישה, עובד עם אישה או מושפע באופן ישיר מההורמונים שלה. בקיצור, לכולם. יכול להתאים גם לרווקים שרוצים לדעת מתי הבוסית עומדת להיות רגשנית במיוחד ולא כדאי לספר לה שאתם אלה שהרסתם את מכונת הצילום עם התחת שלכם.

   למי זה מועיל?

   לכל מי שהאישה שלו עדיין לא הגיעה לגיל המעבר. בשביל זה כבר צריך אפליקציה אחרת לגמרי.

   לאן מורידים את זה?

   לאייפון ולאייפד (חינם)

   Drunk Sniper - האפליקציה שתאמן אותך להשתין כשאתה שיכור