פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הסטייק שלך מדבר אליך

   CyberQ Wifi מודד ושולט על הטמפרטורה של הגחלים במנגל שלך, של הבשר שעל האש, שולח לך אימייל כשהוא מוכן ומאפשר לך לשלוט דרך האינטרנט במה שקורה עליו. נשבעים, נו

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   צילום: אתר רשמי

   רוצים לעשות על האש כמו האמריקאים? בשביל זה לא מספיק לקנות את הגריל היקר והמתוחכם ביותר שיש - אתם צריכים גם להיות ממש עצלנים. כי בנוסף להובלה טכנולוגית בייצור גרילים ומכונות עישון, אמריקאים הם גם האנשים שהביאו לכם מכשור שמטרתו לאפשר לכם ליהנות עם בירה בזמן שהסטייקים שלכם נצלים. בלי לנפנף, בלי להתאמץ. ועכשיו הציוד הזה גם מתחבר לרשת הביתית שלכם.

   CyberQ Wifi של חברת BBQ Guru הוא מכשיר שמטרתו לשלוט לכם על הגריל. הוא מודד את הטמפרטורה של הגחלים ושל האוכל, ובאמצעות מאוורר מיוחד הוא שולט על הטמפרטורה של הגחלים. אבל רגע, אמרנו הרי שהוא מתחבר לרשת הביתית. למה? ובכן, בין השאר כדי לשלוח לכם אימייל כשהאוכל מוכן. אבל מעבר לכך, הוא גם מאפשר לכם לשלוט דרך דפדפן האינטרנט בכל מה שקורה על המנגל. מרחוק, כן.

   יש למכשיר הזה גם כמה פיצ'רים מתוחכמים אפילו יותר, כמו הורדת טמפרטורת המנגל ככל שטמפרטורת האוכל עולה, כדי לא לשרוף לכם את הסטייק; והתראת פתיחה לדלת של מכונת העישון, אם זה המכשיר אליו חיברתם את ה-CyberQ. כמה תצטרכו לשלם על הכבוד המפוקפק של לא להכין לעצמכם את הסטייקים? 295 דולרים על ערכת בסיס, ועוד כמה עשרות דולרים על המתאמים והמאווררים שמתאימים למנגל שלכם.

   מזלג נעוץ בסטייק סטייק (ShutterStock)
   צילום: ShutterStock

   כיסא שמקרר לך את המושב, משקפת שהיא מצלמת 3D וכל גאדג'ט שתוכל לחשוב עליו
   הרנטגן: אמיר בן-דוד על הטעות ההיסטורית של "שחצי" - רון חולדאי
   האוהדות הכי שוות של יורו 2012 - חלק 2