פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מבחן ההמבורגרים הגדול של וואלה! גבר ליורו 2012

   אחרי מבחן הפיצות הגדול בשבוע שעבר, מומחי וואלה! גבר הקריבו את מערכת העיכול שלהם בשבילכם. הפעם, לכבוד שלב הנוקאאוט של היורו - בדקנו את ההמבורגרים שאתם מזמינים הביתה

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   מאיפה

   מוזס - *9449

   אגאדיר - *5690

   בלאק בר אנד בורגר - *3538

   בורגוס בורגר בר - 03.563.8822

   איכות הסביבה

   מחזור הסיום של שלב הבתים ביורו 2012. אנגליה – אוקראינה וצרפת – שבדיה. הפריים טיים של הכדורגל ושל המשלוחים.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   ארטבורגר וצ'יפס של מוזס - 82 ש"ח

   מי שם

   מוזס - מענה מהיר שזיהה את הטלפון שלנו במחשב, אחרי האזנה קצרה להודעה מוקלטת שמציעה מבצע יורו ושולחת להזמין באתר או להמשיך בהזמנה טלפונית. מהיר, מקצועי, אדיב ויעיל. אי אפשר להוסיף טיפ באשראי.

   אגאדיר – חיכינו, הקשנו מה שביקשו, מישהו ענה וניתק מיד. ניסינו שוב. הפעם, מסתבר, הגענו למקום הלא נכון – למסעדה במקום למשלוחים. כנראה היה תפוס במשלוחים אז זה עבר למסעדה. "עוד רגע, המוקדן בקו השני". האזנו לשיחה הנינוחה של הבחור עם לקוח אחר. כעבור שתי דקות ביקשו מספר כדי לחזור אלינו כשיתפנה, כי המוקדן היחיד (בדקנו) עסוק. התקשרו כעבור שתי דקות. התשלום נעשה במקום אצל השליח.

   בלאק – צליל של שיחה ממתינה (!). כשעברו אלינו, התברר שסניף רמת החיל לא מגיע אלינו והתבקשנו להתקשר לעזריאלי. להעביר אותנו במערכת הפנימית? מה פתאום. אי אפשר להשאיר טיפ באשראי.

   בורגוס – לקח קצת יותר זמן מהמקובל אבל בסוף ענו. לא חלק, אבל בסך הכל – סביר. אי אפשר להשאיר טיפ באשראי.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   המבורגר מקסי וצ'יפס גדול של אגאדיר - 75 ש"ח

   הוספנו לסל

   מוזס – ארט בורגר 250 גרם (59) + צ'יפס (13) + דמי משלוח (10) = 82 ¤

   אגאדיר – המבורגר מקסי 220 גרם (48) + צ'יפס גדול (19) + דמי שלוח (8) = 75 ¤

   בלאק – המבורגר שווארצנגר 220 גרם (47) + צ'יפס (12) + דמי משלוח (10) = 69 ¤

   בורגוס – המבורגר 220 גרם (46) + צ'יפס קטן (14) + דמי משלוח (12) = 72 ¤

   מתי צלצלו הפעמונים

   מוזס – 21:24, הבטיחו תוך 60 דקות. הגיעו ב-21:47

   אגאדיר – 21:27. הבטיחו תוך 50-60 דקות. הגיעו ב- 21:55

   בלאק – 21:40. הבטיחו תוך 75 דקות. הגיעו ב- 22:15

   בורגוס – 21:45. הבטיחו תוך 70 דקות. הגיעו ב-22:57

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   מצב צבירה

   מוזס – המוניטין של הארט בורגר, מה לעשות, הולך לפניו והתברר שוב כי הוא מוצדק. מנה מאוד טעימה, כמעט נמסה בפה של שילוב מדויק בין הלחמניה החמה והמתוקה, לבשר ולרטבים. בשונה ממשלוח ההמבורגרים המקובל, כל העסק כבר מורכב יחד ולא צריך לעסוק בפעולת העיצוב וההרכבה. למרות זאת, הטעם והטריות לא נפגמו. שתי הערות – מידת העשייה הייתה מעט פחות מזו שביקשנו והצ'יפס אמנם היה בשרני וטעים אבל לא חם מספיק. מאכזב, בעיקר על רקע זמן ההגעה המהיר.

   אגאדיר - עבודת בית. שתי קומות, ללחמניה התחתונה ולהמבורגר בצד אחד, העליונה והירקות בצד השני. צ'יפס דק מאוד, לחובבי הז'אנר, ולא עבה ובשרני אבל חם וטרי. בין הרטבים המצורפים לא היה מיונז – חמור מאוד. לחמניה טובה וטעימה אבל סטנדרטית, לא ברמה של מוזס. הבשר עשוי במידה הנכונה.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   שווארצנגר 220 גרם וצ'3יפס של בלאק - 69 ש"ח

   בלאק - הקציצה הייתה עשויה בדיוק במידה וטעמה סביר, לא העיף אותנו. במבחן הטעימה התאורטי, האם הקציצה לבדה הייתה מחזיקה בלוטות טעם בלי כל השאר, היא לא הייתה עוברת, בשונה מאלו של מוזס ואגאדיר. הלחמניה - טובה מאוד, לא התפרקה, ספגה את הנוזלים בלי להפוך למושי הירקות – עגבניה, חסה, בצל, חמוצים, היו בסדר גמור, בכמות נכונה מכל אחד. צ'יפס - עבה כמו שצריך ובכמות נדיבה אם כי חסר מלח. רטבים - אלף האיים; צ'ילי; חריף; ברביקיו – באריזות קטנות מפלסטיק של המסעדה עצמה אבל לצדן קטשופ, מיונז וחרדל פושטים וזולים של אוסם. יחד עם העובדה שהגיעה רק מפית אחת (קמצנים!), כל עניין האקשן הנלווה הוגדר כמאכזב.

   בורגוס - מעבר לעובדה שההמבורגר הגיע באיחור ניכר אחרי המתחרים, הוא גם היה מעפן בהתאם. הצ'יפס יבש, ההמבורגר בינוני וגם הרטבים היו על הפנים. לא ניכר שהוא היה מושקע כל כך, לא מבחינת ההגשה ולא מבחינת חומרי הגלם. המבורגר זה בכל זאת המבורגר, כך שחשוב לומר שלא היה מגעיל בצורה יוצאת דופן, אבל יחסית למתחרים - רמה נמוכה למדי. צירוף המילים שעולה באופן בלתי נמנע הוא "חסר טעם". הקציצה, הירקות, הרטבים - כולם עייפים ואף אחד מהם לא ממש טעים ומשמח - כמו שהמבורגר אמור להיות.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   המבורגר 220 גרם וצ'יפס של בורגוס - 72 ש"ח
   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   מבחן הפיצות הגדול של וואלה! גבר ליורו 2012
   השאפות של וואלה! גבר - הן בכל מקום
   אלבום: האוהדות הלוהטות מיציעי יורו 2012 - חלק 1