פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   למה אין לך כובע?

   יש שתי סיבות עיקריות לבחור כובע חדש לקיץ - זה שאתה מקריח והשמש ששורפת. אז נכון, אתה לא מגלה ארצות בריטי באיי הודו המערבית, אבל למסיבת בריכה עם הפקאצות שלך זה אש

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   קסטרומן, 129 ש"ח

   למה כובע? למה לא בעצם? הכובע הנכון יכול לשדרג כל מראה קז’ואלי ולהפוך אותו מסתמי למגניב. אפילו הגופייה, שהיא בדרך כלל הפריט המבשר על בוא הערס או מצעד הגאווה (ובאמת שאין לנו שום דבר נגד השניים) בצירוף הכובע הנכון יכולה לשדר פתאום מראה היפסטרי (ותחליטו אתם אם זה טוב או רע), וייב סקסי, או לפחות את הסטייל של ציון ברוך ושאר באי יום ההולדת של בר רפאלי.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   אלדו, 149 ש"ח

   למעשה, זו גם חולשתו העיקרית של הכובע. הוא מאגניב, סטייטמנט, לא צנוע מטבעו ורובנו התחנכנו על מורשת בן גוריון וגם אם רחקנו מרעיון ייבוש הביצות ובגדי החאקי הענווים, עדיין בבסיסנו אנחנו חוששים להיתפס מגונדרים, בוודאי מגונדרים מדי. זה כמובן מצטרף לתרבות אחרת שלנו - יש שיגדירו אותה מזרח אירופאית, אולי תסמונת האימא הפולנייה - מה יגידו עליי. אם תחשבו על זה, בפעם האחרונה שכובע מצא חן בעיניכם ולא חבשתם אותו בפרהסיה, זה לא היה בגלל שהתפדחתם מנהג האוטובוס בדרך לאוניברסיטה? מהשותף לדירה? מהדייט איתה קבעתם לים? לא עברה בראשכם השאלה - האם אני יכול לחבוש כובע קש סתם ככה באמצע החיים? זה לא טו מאץ’?

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   ספרינג, 149 ש"ח

   אז לשאלתך- אכן, כובע זה עניין מהודר. כשאתה חובש כובע אתה נראה כמו אדם מודע אופנתית. לגברים באמת אין הרבה אמצעים להביע את עצמם באקססוריז, ודווקא הכובע נשאר במשך מאות דורות הפריט הגברי האולטימטיבי. האביזר שאף אם איננו נחוץ אנחנו מבינים למה הוא שם.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   קסטרומן, 99 ש"ח

   אלא שאם חושבים על זה, לגברים יש הרבה סיבות טובות ללכת עם כובע בארצנו הקטנטונת. הכובע בישראל נחוץ בהחלט. לסיבה הזו קוראים בריכה גנטית שמית, זו שאחראית על ההתקרחות הגברית המוקדמת. כשמוסיפים לזה את השמש הקופחת במדינת היהודים נזהה סיבה פרקטית עד מאוד לבחור בכיסוי הראש המנצח.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   קסטרומן, 99 ש"ח

   ואם כבר כובע, אולי מגבעת הקש הנוסטלגית, בטווח הרחב שבין סגנון המלחים עד לסגנון הקולוניאליסטי הקלאסי? אין קיצי מזה, ועם כל מגוון הגזרות הרחב שמוצע בימים אלו ברשתות אין סיכוי שלא תמצא אחד שגם מחמיא לך.

   ואם בכל זאת אתה ממש לא טיפוס של הידור וקולוניאליזם ניאו צרפתי בקריביים - יאללה, לך על המצחייה הספורטיבית שרכשת באדידס או בולה. העיקר שלא תישרף פדחתך בקיץ הזה שכבר התחיל להראות לנו מה הוא שווה עם קרני ה-UV המרושעות. ואה, כן, שלא תשתה לנו שמה חשיש.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   אלדו, 99 ש"ח