פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השאפות של מדונה בישראל

   לא רק מוזיקאים, עיתונאים והמון המון גייז היו בהופעה של מדונה באצטדיון רמת גן. גם הצלם של וואלה! גבר הגיע כדי לחנוך את השאפות של פתיחת סיבוב ההפעות העולמי של אסתר

   דוגמניות ופוטושופ יש בכל מקום. אותנו זה לא נורא מעניין. מה שכן מעניין אותנו זה נשים אמיתיות, מהחיים שלכם. אלו שנמצאות בכל מקום בו אתם ואנחנו נמצאים.

   אתם יודעים בדיוק כמונו, גם אם לא תודו בקול רם, גם אם זה קצת מביך, מה אתם עושים בכל אירוע שבו מתקבצת רקמה אנושית אחת חיה. אם זה במגרש כדורגל כשהקבוצה שלך נראית כמו ברצלונה ב', הרמת כוסית במשרד בזמן שהבוס הסחי שלכם מטרחן את כולם למוות בבדיחות שולחן הסדר שלו, הפריימריז של המפלגה המטומטמת שלך, התור בדואר, החתונה של בן הדוד המעצבן, אפילו בהלוויה של אמא של החבר הכי טוב שלך.

   בואו נשים את המאזטים על השולחן - אתם מסתכלים על הבחורות שנמצאות שם. אז בגלל שאתם לא יכולים להיות בכל מקום כל הזמן ובעיקר כי אנחנו כאלה מתחשבים, נביא לכם כל שבוע גלריה של השאפות שלנו. הם בכל מקום, אז גם אנחנו.

   מיותר לציין (או בעצם מסתבר שלא) שכל המצולמות ידעו בדיוק מאיפה הצלם שלנו נשלח והיכן התמונות יתפרסמו. תראו מה זה, יש נשים שלא מפריעה להם מחמאה, אפילו אם היא, ירחם השם, נוגעת למראה החיצוני שלהן. זו רק עוד סיבה אחת למה אנחנו אוהבים אותן. שאלנו גם כל אחת מהן אם היא מעוניינת שנפרסם את שמה.

   ליאור עוז

   השאפות של מדונה (בן קלמר , בן קמלר)

   השאפות של מסיבת הבריכה ביום הסטודנט באר שבע

   דינה פרופס

   השאפות של מדונה (בן קלמר)

   דורית כהן

   השאפות של מדונה (בן קלמר)

   השאפות של הפועל תל אביב ומכבי חיפה

   רונית טננבאום

   השאפות של מדונה (בן קלמר)

   דנה אייזן

   השאפות של מדונה (בן קלמר)

   השאפות של השרב הראשון בים

   הילה חדד

   השאפות של מדונה (בן קלמר)

   אתי ואיה

   השאפות של מדונה (בן קלמר)

   השאפות של השקת ערוץ האופנה הישראלי