פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   על עכברים ואנשים

   זה עכבר, שנראה כמו עט, שזז כמו עכבר, שמוחזק ביד כמו עט. המטרה היא לגרום לכך שיהיה לכם נוח יותר להחזיק אותו כשאתם משחקים פוקר באינטרנט או מחפשים פורנו

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   עכבר מחשב הוא מוצר מעצבן. גרוע מכך, זה מוצר מעצבן שמסרב להתפתח. אז נכון, עכברי כדור הוחלפו בעכברי לייזר ועכברים אופטיים, ונוספו לו כפתורים שימושיים פחות ופחות, אבל בסופו של יום, כדי לשחק פוקר ברשת ולגלוש באתרי פורנו אתם עושים את אותה הפעולה. והפעולה הזו, אחרי כמה זמן, מתחילה להכאיב ליד. וכשהיד כואבת, מי צריך אתרי פורנו בכלל?

   חברת Penclic השוודית מבקשת להחזיר את הפורנו לחייכם באמצעות עט-עכבר. זה עכבר, שנראה כמו עט, שזז כמו עכבר, שמוחזק ביד כמו עט. המטרה היא לגרום לכך שיהיה לכם נוח יותר להחזיק אותו, ולהפוך את התנועות של העכבר למדוייקות יותר. וכמו עכברים אחרים, גם העכבר הזה מצליח לשלב בתוכו יותר מדי כפתורים – שישה ליתר דיוק – יחד עם גלגלת.

   שתי גרסאות יש לעט-עכבר. אחת אלחוטית, ואחת – באופן מפתיע, אירוני ומודע לעצמו – חוטית. הגרסה החוטית תעלה לכם 249 ¤, ואילו האלחוטית 349 ¤. שתי הגרסאות תומכות בחלונות, מק ולינוקס. וכך הוכנסה לה המלה "לינוקס" לוואלה! גבר.

   להשיג ברשת Hyper

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   צילום: יח"צ

   עם המכשיר הזה תוכלו לקחת אתכם את יונית לוי לשירותים
   הנגן הזה כ"כ מכוער שבא לזרוק אותו לבריכה. שזה טוב, כי הוא עמיד במים
   הטאבלט לכל מי שנמאס לו לשמוע על אייפד