פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   טייק 1: עיניים מלוכסנות לרווחה

   מסעדות סיניות הם טרנד אייטיז מוחלט, אבל בודדות, כמו סינג לונג, שרדו יופי וממשיכות לספק סרט נע של מנות גדולות, משביעות וטעימות במחירים משתלמים. וואלה! גבר מסופק

   סינג לונג משלוחים (ספק 500)

   מאיפה
   סינג לונג, רח' סלמה 134, תל אביב

   מי שם
   בניסיון הראשון, באופן מוזר, המתנו עד שהשיחה נותקה ואפילו לא הגענו אוטומטית למערכת ניתוב השיחות שלהם, שהכרנו מפעמים קודמות. בפעם השנייה זה הצליח. בחור חביב ואדיב, שהתייעץ לפעמים עם המבוגר האחראי לגבי כמה שאלות שלנו לגבי מנות מסוימות.

   איכות הסביבה
   יום שישי בערב, אולפן שישי וקושמרו. אחרי תחקיר האסבסט בנהריה היינו חייבים לנחם את עצמנו על עוד הברזה מהארוחה המשפחתית.

   מתי
   ההזמנה הושלמה ב20:55. הבחור בטלפון הזהיר מראש שזמן ההגעה עלול להגיע עד שעה וארבעים דקות (!) וכמעט הפציר בנו לחשוב שוב. המחוייבות המקצועית גברה על הרעב והזמנו בכל זאת. כששמע את הכתובת, בצפון הישן של תל אביב, כמעט התחרט שלא התעקש יותר, כך נראה.

   צלצול בפעמון
   22:08. הזהירו, כאמור משעה וארבעים, הגיעו תוך שעה ורבע.

   הוספנו לסל
   בחרנו שתי עסקיות (כל אחת מורכבת ממנה ראשונה או מרק, עיקרית ותוספת): עוף בקשיו עם אורז מאודה וזוג אגרולים (45 ¤) ובשר לבן בדבש עם נודלס ומרק עוף תירס (55 ¤).

   טייק 1: בדקנו אם ג'ירף עדיין מה שהייתה פעם

   סינג לונג משלוחים (ספק 500)

   מצב צבירה
   מסעדות סיניות זה הכי אייטיז, כידוע. כולנו נושאים עמנו את זיכרונות הילדות משבת בצהרים כשאבא ואמא לקחו את המשפחה לאכול עוף באגוזים ובננה מטוגנת במסעדה הסינית המרוהטת בהגזמה. מאז ירד קרנן של המסעדות הסיניות ולא רבות שרדו עד היום. בדרך כלל מדובר במומחיות שמתומחרות בהתאמה – כלומר, הרבה מעבר לתמורה שאתה מקבל. לעומת זאת, סינג לונג הקטנה, שנפתחה לפני 12 שנה במתחם התחנה המרכזית, היא אי קטן של אותנטיות, שכונתיות במובן החיובי של המילה, והפכה מזמן לאימפריית משלוחים.

   המנות הגדולות והנדיבות, המחירים הסבירים במיוחד (עסקיות כל היום, מ11:00 עד 23:00) והשירות מאיר הפנים עשו את שלהם. לאחרונה שמענו אפילו מישהו במשרד שהצהיר כי מדובר בפתרון טייק אוויי מוצלח ומשתלם יותר מהג'ירף לצהרים בעבודה.

   טייק 1: לפי העסקית מספגטים, איטליה צריכה לנתק קשרים עם ישראל

   סינג לונג משלוחים (ספק 500)

   לאכזבתנו הרבה, דווקא האגרולים היו נפילה קשה. מעוכים, שמנוניים ולחים הרבה יותר מדי, ללא טיפת פריכות נדרשת. ניסיון העבר הוכיח שהם בדרך כלל היי לייט לא קטן שלהם, אז נסמן את המקרה כתקלה חד פעמית. עדיין, זה ממש לא צריך לקרות. העוף בקשיו היה טוב מעט יותר מהלבן בדבש, בעיקר כי היה יותר עוף מבשר לבן ופחות קשקושים מסביב. הרטבים בשניהם היו מעט דלילים מדי, כמעט נוזליים לגמרי, ויותר מדי מחתיכות הבשר הלבן לא היו לעיסות. אבל שתיהן היו טעימות בהחלט, גדולות ומשביעות מאוד. מרק העוף תירס היה טעים ומרענן והשילוב בין שני האלמנטים היה מושלם. בסך הכל, תמורה מצוינת למחיר, בלשון המעטה. טעים, בשפע ומומלץ בהחלט.

   תסמונת המעי הרגיז
   למרות ההתפוצצות הקולוסאלית, לא נרשמו תקלות, כבדות או בעיות מיוחדות. הכל פיקס. לא מדובר בעניין מבוטל, כשנזרקות למערכה שתיים ממערכות העיכול העדינות בחצי הכדור המערבי, ודאי אחרי ארוחה עמוסת מרכיבים שכזו.

   טייק 1: אחרי שהזמנו פיצה האט, התגעגענו לדומינוס בניו יורק

   סינג לונג משלוחים (ספק 500)

   טייק 1: אנחנו מקריבים את מערכת העיכול שלנו בשבילכם