פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מיקסטייפ עצמאות: לחיי הרדיקלים החופשיים

   יש כאלה שחוגגים עצמאות פעם בשנה, מדינות למשל. אבל סביבכם מתנהלים יותר ויותר כאלה שלקחו את היצירה שלהם בידיים ויצאו לחופשי. לירון תאני חוגג אותם, איתכם ולכבודם

   עד לפני פחות מעשור חברות מוזיקה קבעו מה נשמע ומתי. בשוליים תמיד פעלו חברות קטנות ועצמאיות, שהוציאו את כל מה שהחברות הגדולות לא רצו להוציא. אבל היום המצב התהפך. אמנים כבר לא רצים להתחנן בפני מישהו שיוציא להם את המוזיקה, הם עושים את זה לבד. השוק פתוח לכולם והגופים הישנים מוצאים את עצמם עומדים באמצע שיטפון של מוזיקה, שהפצתה לא תלויה בהם. לכולם יש מקום, אם כי הסיכוי להצליח וליצר להיט הוא קשה יותר וקטן בהרבה. המיקסטייפ הזה מוקדש באהבה לכל האומנים שבאים מלמטה, חלוצי החלל שסביבנו, הרדיקלים החופשיים, העצמאים האמיתיים.


   תוכנית המוזיקה של לירון תאני, "דרך האמצע", משודרת בימים ראשון עד רביעי בין 15:00 ל-17:00 ברדיו "מהות החיים"

   את כל האלבום החדש של Death Grips, הרכב פסיכופטי שמשלב בין ראפ לפאנק ולאלקטרוניקה, אתם יכולים להשיג בעמוד הסאונדקלאוד שלהם ובחינם.

   ואם עוד לא השתכנעתם, קחו עוד אחד שלהם.

   כבר יותר מעשור el-p הוא כוח מוביל בהיפ הופ האלטרנטיבי. כשהוא לא אהב את הדרך שבה התעשייה מתנהלת הוא פשוט הלך והקים לעצמו חברה עצמאית. עכשיו יש לו אלבום חדש ומצוין.

   עוד יוצר היפ הופ שלא מנסה לעשות את מה שכולם עושים הוא Aesop Rock. כאן הוא מתחבר ל Kimya Dawson ויחד הם עובדים תחת השם The Uncluded.

   גם לאנשים שמגיעים מקנדה מותר לנסות, ולפעמים להצליח. האלבום השני של Japandroids כנראה הולך לשחק אותה.

   Cheers Elephant כבר זכו להמון תשבחות. יש באז סביב ההרכב הזה מפילדלפיה ואולי השיר הבא אפילו יחזק אותו יותר.

   Foster the People הם אחת מההצלחות הגדולות ביותר של האינדי פופ. הנה משהו חדש ממארק פוסטר, שמשתף פעולה עם קימברה, שגם היא נמצאת בזינוק.

   במקום לסבך אתכם עם אילן היוחסין שעומד מאחורי שיתוף הפעולה שנקרא the very best קחו את הקטע המצוין הבא.

   אלונהג'ורג' הוא צמד שכבר זוכה לחשיפה עצומה בבלוגים וברדיו הבריטי. זה קורה בעיקר בגלל Aluna Francis , שאחרי שתשמעו ותראו אותה גם תבינו למה.

   למרות שהם כבר חתומים בחברה מוכרת יחסית, ההצלחה של ביץ' האוס היא ההוכחה שעדיין אפשר לבוא משום מקום, מרילנד במקרה שלהם, ולהצליח בגדול. בקרוב יצא האלבום הרביעי של הצמד הנהדר הזה.

   ולקינו קינוח - דיפלו וסוויץ', שני מפיקים ודי.ג'ייז, שעובדים תחת השם Major Lazer בשיר שיתקע לכם במוח.

   תוכנית המוזיקה של לירון תאני, "דרך האמצע", משודרת בימים ראשון עד רביעי בין 15:00 ל-17:00 ברדיו "מהות החיים"

   מיקסטייפ: אביב הגיע, תאני בא
   מיקסטייפ: ככה תגיד לה שאתה אוהב אותה וזה
   מיקסטייפ: תיכנסי כבר לאוטו וניסע