פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כחול ולבן זה הצבע שלכם

   תמר מרקוביץ' שלנו היא סחית לא קטנה, אחת שחגים ומועדים עושים לה את זה. אז ליום העצמאות היא ממליצה על חולצות כחול לבן, אבל כאלה שיתאימו גם לסוף השבוע הארוך שלך ביוון

   גולף כחול לבן (גלעד בר שלו)

   לקראת יום העצמאות הבא עלינו השבוע ועם כל דגלי ישראל מסביב שצצים כמו חצבים בסתיו מקומי או דובדבנים באביב יפני, התחשק לי לדבר על שילוב הצבעים הפטריוטי (והמוצלח למדי בסך הכל), של הדגל שלנו. בסופו של דבר אין כמו כחול ולבן, ואין אדם, גבר או אישה, שהשילוב הזה לא מאיר את פניהם. כן כן, מאיר. אני לא נוטה להיות פיוטית במקומות שאינני נדרשת לכך, אבל במקרה הזה לא מדובר רק בעניין אופטי אלא גם מנטאלי.

   מבחינה אופטית- כחול ולבן זה כמו שחור ולבן, אבל יותר טוב. הקונטרסט ברור אבל חריף פחות, ועם כל סוגי הכחול, בין הנייבי לרויאל, תמצא בוודאות את זה שמתאים לגוון העור שלך. כחול רויאל צעקני קצת יותר, ומתאים בעיקר לגוון עור בהיר, הנייבי העמום והסולידי עובד נפלא עם צבע זית בעור. הלבן עושה את העבודה השחורה וזורק קרני אור טכניות לפנים.

   מבחינה מנטאלית כחול ולבן זה פשוט שילוב מנצח. שמיים ועננים? חול וים באוקיינוס ההודי? איי יוון מהחופשה השנתית שלכם? הדגל היווני? כך שאתם חייבים להודות שאחרי הכל, מישהו ממש ידע מה הוא עושה שם, באזור 1948. מישהו הבין כבר אז שכדאי לשגר לנו מסרים סמויים של חופשה מתחת לאף, להעלאת המורל של מדינה קשה כמו שלנו.

   לוק: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם, גבר

   גולף כחול לבן (גלעד בר שלו)

   פסים בכחול ולבן הם קלאסיקה שאני מאוד אוהבת, ומשהו בפסי הרוחב עובד יפה על התפיסה האופטית שלנו את הכתפיים הגבריות, המורחבות. דפוס הפסים עובד נפלא בטריקו, פחות בחולצות מכופתרות. פסי אורך כחולים ולבנים בחולצה מכופתרת זורקים אותנו למראה משרדי ברור. באופן אישי מעדיפה את הפסים הדקים על פני העבים (שמעתי שזה מה שהולך היום).

   בגזרת המשבצות, מבחינתי לפחות, הכל הולך. משבצות קטנות, גדולות, כאלו שעולות אחת על השנייה ויוצרות גוון שלישי, אפרפר-תכלכל, מרובעות ומוגדרות, תלת מימדיות ותלת פאזיות. המשבצות בעצם מופיעות כמעט רק על חולצות מכופתרות, למרות שאם יצא לכם להיתקל באיזו טי שירט משובצת בכחול ולבן אשמח לשמוע על זה. נשמע לי מבריק.

   אז ברשת גולף מציעים גם העונה את הקלאסיקה הכחולה לבנה, וכהרגלם הם עושים את זה נפלא, איכותי ובמחירים טובים בהחלט, כמו אלו שהבאנו לכם היום, שנעים בין 99 ¤ לטי שירט ועד 179 ¤ למכופתרות. יום עצמאות שמח!

   לוק: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם, גבר

   גולף כחול לבן (גלעד בר שלו)

   צילום: גלעד בר שליו, יח"צ

   לוק: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם, גבר
   צ'ייסרים: הסינגל והלסבו בודקים בשבילך ברים
   אויש תסתמי: חגית גינזבורג מתמרמרת עליכם