פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תעשה את אמא מרוצה

   לך תדע מה ייצא לך מליל הסדר. אולי חוץ מקניידלעך, הבוסות הרטובות של דודה חנה והניג'וסים של אמא שלך שתתחתן כבר, תהיה שם גם מישהי מעניינת. אז דפוק הופעה, גבר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ז'קט של מארק ג'ייקובס. תקבל עודף משטר של 6,000 ש"ח (צילום: יח"צ)

   אתה אף פעם לא יודע את מי תפגוש בליל הסדר. סביר שיהיו אלו הדודות, האחיינים וכל השאר, אבל יו נבר רילי נואו. אני אומרת את זה בתור מי שהוזמנה לפני שנתיים לעשות חג עם חברה כשכולי פרודה טרייה ועצובה שההורים נטשו אותה לחו”ל בערב החג ומי היה מאמין שלבעלה יש אח לוהט, רווק ורופא ילדים (שזו בעצם המקבילה עבורנו לרקדנית בלט עבורכם) שהפך לקשר הראשון שלי אחרי. אז אני אומרת, אל לנו להקל ראש במפגשים המשפחתיים, שלא לדבר על זה שאף פעם לא רע לדפוק הופעה בחג בכל מקרה. זה עוזר לנו להבדיל בין קודש לחול, ובגדים מסוימים, יש האומרים, משרים אווירת קדושה.

   כאלה הם הבגדים של מארק ג’ייקובס למשל, עבור אנשים מסוימים כמובן. את הלוק הבא אפשר ליישם או בחתונה שלך או בערב פסח, במידה ואתה פאשניסטה גברית. במידה ואתה לא יודע מה זה פאשניסטה או מי זה מארק ג’ייקובס דלג ללוק הבא, בעיקר כי הז’קט שבתמונה עולה 5,800 שקלים. מצד שני, יש כאלה שרק העובדה שהוא נמכר בכלל בארץ (ב“שואורום”, רח' הירקון 290 בתל אביב) יש בה משום בשורה משמחת.

   לוק: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם, גבר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אאוטפיט של רנואר (צילום: אלון שפרנסקי, יח"צ)

   הטיפוס הסולידי יותר יוכל למצוא נחמה כנה בתפריט של רנואר. חולצה כחולה אפורה מהסוג הנכון, בתוך מכנסי בד רכים שיושבים כמו שצריך (ליל הסדר הוא כמעט הרגע היחידי שאני מתחברת לחולצה בתוך המכנסיים) ובעיקר חגורה מהסוג הנכון. מה זה אומר, אתה שואל? חגורה לא ערסית, בגדול. זו שבתמונה היא דוגמא טובה. דקה, חומה ואלגנטית.

   פליפ פלופ: מדור הפוקר השבועי של וואלה! גבר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   נביא הביתה זיפ והלוק מוכן (צילום: דודי חסון, יח"צ)

   האופציה השחורה לחלוטין של זיפ מוצאת חן בעיני בפני עצמה, בפרט המשבצות בגווני השחור והאפור (149 ¤) והעניבה בעלת הגוון השחור מהסוג האחר (89 ¤). האופציה הזו גם נעימה יותר לכיס.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מכנסיים וחולצה של fm (צילום: גרהאם ניבלי, יח"צ)

   אם אתה סופר קול תוכל לבחור באופציה הרגועה של fm. חולצה מכופתרת תכולה, פרחונית ואביבית (548 ש"ח), מכנסי ברמודה בהירים (511 ¤) ובעיקר החגורה הנכונה והנעליים הנכונות לקוליות הן אופציה רעננה לילדון החתיך או הגבר שופע הנעורים.

   אויש תסתמי: חגית גינזבורג מתמרמרת עליכם

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מתחכמת ומתוחכמת. קסטרו (צילום: דודי חסון, יח"צ)

   האופציה המתוחכמת והמתחכמת של קסטרו גם מצאה חן בעיני, בגלל שהיא שופעת מגניבוליות שורשית. קחו את הצבע הסולידי ביותר בנמצא לחולצת גבר, תכלת, (199 שקל) שחקו עם מכנסי בד שצבעם ג’ינס (מתחכם, אמרתי לכם! 359 שקל), ועניבה תואמת (בדרך כלל ביג נו נו, אבל אם אתם מבינים את זה, בכל זאת יצאתם אופנתיים למדי. 79 שקל) והרי לכם לוק הפוך על הפוך של חננה היפסטרי שמבין עניין.

   השאפות שלנו, הן בכל מקום

   זיפ (ספק 500 , עידו לביא)
   בוגר ושיקי. דוד ששון (צילום: דודי חסון, יח"צ)

   האופציה הבוגרת והשיקית נמצאת אצל דוד ששון (מוהליבר 37, תל אביב). חולצה לבנה קלאסית (מה יותר חגיגי מזה 599 ש"ח), עם מכנסיים שחורים 699 ¤). מצד שני, חתן בר מצווה כבר היית, ולכן הפעם תוסיף לו ז’קט אדום חגיגי ונועז (2500 ¤) והרי לך לוק שישבה את לב החמות/ אמא/ הפרודה הטרייה והפגיעה שהגיעה להתעודד ערב פסח ויש מצב שתקפוץ עליך. רגע, מה הסיכוי שאתה רופא ילדים חתיך ופנוי?

   לוק: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם, גבר
   וואלה! גבר: כל מה שאתה צריך נמצא ממש פה