פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אופטימוס אנדרואיד פריים

   גם לכם כבר נמאס לשמוע, לראות, לקרוא ולמשש אייפדים? אז הנה, יש אחד שדווקא מבוסס על אנדרואיד, יש לו ארבע ליבות, הוא מגניב אש ואפילו לא יקר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   Pad Infinity Asus Transformer (צילום: יח"צ)

   ראיתם כבר את האייפד החדש? נכון שהוא יפה? נכון שהוא מהמם? נכון שאייפדים יוצאים לכם כבר מכל החורים, ונמאס לכם לראות אותם? אם התשובה היא "כן", אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על החוויה של לגלוש באתרי פורנו כשאתם בשרותים בלי הפחד להפיל את הטלפון לאסלה - בשוק קיימים לא מעט מחשבי לוח אחרים, רובם פועלים על מערכת ההפעלה אנדרואיד.

   למלך של המכשירים האלה, לפחות מבין אלו שהושקו והגיעו כבר לחנויות בישראל (עורך המדור הצורר, יימח שמו, לא מאפשר יותר לשים מוצרי קונספט, תתלוננו אצלו), קוראים טרנספורמר פריים. וחוץ מהשם המגוחך, מדובר דווקא במכשיר מרהיב. וזה לא מעבד ארבע הליבות שעושה את זה, וגם לא המקלדת האופציונלית שהופכת אותו לכמעט-לפטופ, וגם לא הגרסה האחרונה של מערכת הפעלה אנדרואיד שסוף סוף יודעת לשחק היטב עם מחשבי לוח, כי אם השילוב של כל אלה.

   השילוב הזה הוא שהופך את המכשיר למתחרה ראוי עבור האייפד. וזה לא דבר של מה בכך - טאבלטי אנדרואיד מתקשים להתחרות במתחרה מבית אפל מבחינת חווית שימוש ונוחות. טרנספורמר פריים דווקא נותן פייט רציני. וכן, המחיר הוא אחת הנקודות התחרותיות - 2,799 ש"ח לגרסה עם 32 גיגהבייט זכרון.

   הטרנספורמר פריים של ASUS באתר של באג

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   Pad Infinity Asus Transformer (צילום: יח"צ)

   וואלה! גבר: אנחנו פה בשבילך. תהיה חזק
   וואלה! גבר: עוד כל מיני דברים שאתה בטוח רוצה אבל לא בטוח שאתה צריך
   וואלה! גבר: לנשים אצלנו אף פעם לא קר