פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לך תסתנוור איתם

   משקפי שמש הם הפריט המגדיר ביותר שלך. אתה מרכיב אותם לפחות ששה חודשים בשנה, לרוב בלי להחליף את הדגם ובדיוק כמו נעליים - שם נופלים ושם זורחים כוכבים

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   אף פעם לא יצאתי עם גבר שהיו לו משקפי שמש שווים באמת. קטע. האמת היא שאף פעם לא יצאתי עם גברים שמבינים משהו באופנה או שאכפת להם ממנה, אבל בעוד שאני מחבבת את הגברים המגושמים אופנתית - אלו שלא כל כך מתעניינים באופנה - דווקא הייתי מתה להכיר את הבחור שתהיה לו הגישה האגבית לבגדים, ובכל זאת שיהיו לו אביזרים טובים. אחרי הכל, אופנה היא לא עניין חשוב באמת אבל סטייל קובע ועוד איך.

   כולנו רוצים להיות מזוהים עם איזושהי אמירה ייחודית ומשקפי השמש שלך, במקרה הטוב, הם בדיוק האמירה הייחודית הזו. ובעצם, משקפי שמש הם הפריט המגדיר ביותר שלך. אתה מרכיב אותם לפחות ששה חודשים בשנה, לרוב בלי להחליף את הדגם, מקסימום מחזיק שני דגמים. אצל חלק גדול מהגברים אותו דגם מנצח מחזיק גם כמה שנים טובות.

   בדיוק כמו נעליים - שם נופלים ושם זורחים כוכבים. יש משקפי שמש של סחים, יש משקפי שמש של אוליגרכים, יש משקפי שמש של היפסטרים ויש את משקפי השמש הקוליים. ללא ספק, טום פורד הוא אחד המעצבים הבולטים בתחום משקפי השמש לגברים מהסוג האחרון. בכלל, מעצב העל הוא אחד הקולים בנמצא ועל כך יעידו שפע הקמפיינים המוצלחים שלו. הלקוחות הטבעיים שלו הם חלוצי אופנה אמיתיים. לא אלו מהסוג המתרברב, לא אלו מהסוג המהוקצע - על פי רוב יהיו אלו בעלי המקצועות היצירתיים עם הנטייה הטבעית לאסתטיקה והחשיפה הגבוהה למגזיני תרבות מסוגים שוני. נו, הקוליים, בקיצור.

   וואלה! גבר: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם
   וואלה! גבר: אנחנו פה בשבילך. תהיה חזק
   וואלה! גבר: יוצאים לשתות? הורדנו כמה צ'ייסרים בשבילכם

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   הלוק הכללי הוא ספורטיבי אופנתי, עם סגנון וינטאג'י מובהק אבל משהו בהם מאוד מודרני בו זמנית, כנראה מכיוון שהקולקציה מציעה מסגרות אשר עוצבו עם אלמנטים נוסטלגיים, אך באמצעות חומרים עשירים, צורות לינאריות נקיות, המעבירות מסר מינימליסטי. גם בקולקציית 2012 , כמו תמיד, העיצוב משיג נוחות קלילה עם שפע פריטים מעודנים, מלוטשים ועשירים במיוחד.

   המסגרות בסגנון אופנתי וספורטיבי המתאים ליום יום. בין הדגמים הבולטים, גרסאות חדשות של משקפי הטייסים בסגנון קלאסי עם עדשות מראה לסגנון ספורטיבי יותר, משקפי טייסים עם מסגרת פלסטיק מעוגלת המעניקה טוויסט של וינטאג', משקפים עם מסגרת בצורת T שאופיינית מאד לטום פורד ומסגרת רטרו עם פרשנות מחודשת ומודרנית למשקפים העגולים משנות ה- 70.

   פריט ייחודי בקולקציה הוא דגם הומאז' למסגרות הראשונות שיוצרו על ידי טום פורד. משקפי שמש במראה יוקרתי עם מסגרת פלסטיק בסגנון אובר-סייזד בשילוב עור על מוטות המשקפים ואלמנט בולט של פלסטיק ומתכת במרכז המסגרת מעל גשר האף. נורא זול זה לא (מ-1600 ועד 3000 שקל), אבל בשביל זוג טוב ושווה לכמה שנים, כדאי להשקיע.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   צילום: איימי טל, יח"צ

   וואלה! גבר: תמר מרקוביץ' עושה ממך בן אדם
   וואלה! גבר: אנחנו פה בשבילך. תהיה חזק
   וואלה! גבר: יוצאים לשתות? הורדנו כמה צ'ייסרים בשבילכם