פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגידו כן לזקן. הוא רוצה לזיין

   סטיבן טיילר בן 64. כשהוא הקים את איירוסמית', ביבי כבר זיהה שהאמריקאים לא ייצאו טוב מהסיפור בוייטנאם. זה לא עוצר את השופט מ"אמריקן איידול" להשפריץ סקס כמו משוגע

   סטיבן טיילר (GettyImages)
   פאן פאן פאן אצלי בקרוואן. סטיבן טיילר עושה עיניים

   סטיבן טיילר עוד מעט בן 64. רק לשם פרופורציה, ארוסמית' הוקמה לפני 41 שנה, כשגולדה עוד הייתה בשלטון. יש לו נכד אחד, הבן של ליב טיילר, שגם היא כבר הספיקה להתפרסם, לרדת מגדולתה, לעשות קאמבק ולהיעלם שוב – וכל זאת בזמן שאביה ממשיך לצרוח ולצווח עם מיקרופונים מקושטים בבנדנה דרך לוע שיכולה לבלוע את כל משפחת רודנר.

   רק לאחרונה פתח טיילר את העונה השנייה שלו כשופט ב"אמריקן איידול", תוכנית המיינסטרים הקלאסית של אמריקה השמרנית, ועדיין הוא מצליח להיתפס כרוקר אגדי, על אף שהוא סבא מזדקן, חבריו מהתיכון כבר חושבים על הפנסיה והגרושות שלו מהסבנטיז כבר נובלות בבית הקיט בפלורידה.

   גידי גוב (אביב חופי)
   נראה לי מעייף לרדוף אחרי אינדיאנים עכשיו, אני הולך הביתה. גידי גוב יוצא מגדרו

   גידי גוב, לשם השוואה, צעיר ממנו בשנתיים. גם גידי יהיה שופט ב"כוכב נולד", מעוז המיינסטרים של ישראל השמרנית, אבל אצל הרוקר הישראלי המעבר הזה נראה טבעי. גידי רץ כבר כמה שנים על תדמית הטיפוס הנוירוטי, וזה בסדר, כי זה מה שקורה לגברים מזדקנים. אבל טיילר הולך על קלף אחר. טיילר בקטע של בחורות צעירות. שרשרת ארוכה של נערות אמריקאיות מגיעות לאודישנים ב"איידול", מפלרטטות עם ריאן סיקרסט ומתרגשות לפגוש את ג'ניפר לופז ורנדי ג'קסון, אבל מול טיילר הן נמסות.

   אין בו טיפת היסוס או מבוכה כשהוא משתף פעולה עם המעריצות. להפך, הוא עושה את זה בהנאה גלויה. הוא מכנה אותן "בייבי", "סוויט קנדי" ו"שוגר פאי", אף פעם לא מסרב לחיבוק, שולח נשיקה, ולא מסתיר את העונג שלו מכל מגע פיזי כזה. ג'יי לו נוזפת בו על כך שהוא מעביר לשלב הבא כל מי שחושפת פולקע, אבל זה ממש לא מזיז לו. טיילר מתפוצץ ממיניות ותשוקה. אם אתם תנסו את זה בגילו, סביר להניח שזה ייגמר באבו כביר.

   שופטי אמריקן איידול (AP)
   ג'יי לו, את באה איתי לבלוק? גדעון סער מדג'ה

   ברוב המקרים זה נראה פתטי. אני לא מכיר את ההיסטוריה הכירורגית שלו, אבל זה יהיה הימור לא רע שטיילר הזריק כבר כמה פעמים (גם) למצח ולפנים. השעיר המטופח שלו נצבע במספרה של מילפיות הוליוודיות, והופך מקליש יותר ויותר. מדי פעם הוא עונד על קצה האף את משקפי הקריאה שלו, ומזכיר שהוא אמור להיעזר בהם כדי לקרוא סיפור לנכדים לפני השינה ולא לבחון את הנתונים הפיזיים של המתמודדות.

   אז איך גבר מתבלה כזה מצליח לשמור על התדמית הסקסית? ההפקה תורמת למאמץ וחושפת פחות קטעים בהם הוא מנקר ומתמקדת בעיקר בקטעים בהם הוא מנבל את הפה (#כולל_ביפ). אך למרות כל העזרה המלאכותית הזו ולמרות הילת העבר שעושה את העבודה, אין מנוס מלהצהיר שבוורידים של סטיבן טיילר עדיין זורם דם לוהט. אז או שהוא בולע כדור ויאגרה לפני כל תוכנית, או שמדובר באדם עם חשק מיני מרשים במיוחד. מביך? אולי. פתטי? כנראה. מעורר קנאה? ברור.

   ליב טיילר, סטיבן טיילר (GettyImages)
   לו רק היית קצת פחות הבת השאפה המטורפת שלי. סטיבן טיילר וההיא מארמגדון