שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 8

מפעל החיים של וואלה! גבר ממשיך (סגרנו כבר על "עמוד האש", לא?) ועכשיו נשארו לכם רק עוד שתי הזדמנויות להרחיב אופקים ולהמליץ לנו בטוקבקים על הקרובות שלכם. סליחה, אליכם

גרייסי גלאם

גרייסי גלאם (Creative Commons)
(צילום : Creative Commons)

תסתכלו רגע על גרייסי גלאם, נגבו את הריר מקצות השפתיים, ונסו להמר כמה נרות הולכת לכבות השנה השאפה הזו על העוגה שלה. הצלחתם? גם אם כן, נגלה לכם: 23 שנים בלבד, כן כן, אבל עם רזומה שלא היה מבייש גם כוכבות שתלו את התחתונים לפני עשור ויותר.

היא נולדה בצפון קרוליינה, אבל עם סיום חובותיה למוסדות עם חוק חינוך חובה, היא תפסה מטוס לפלורידה, נרשמה לקולג' מקומי, ובשעות הפנאי שלה התעסקה בכל מיני עבודות קידום ופרסום שונות, אחת מהן הייתה זו ששלחה אותה לסדרת צילומי עירום למגזין Score, כשמשם הדרך לתעשייה הסרטים האהובה עליכם הייתה קצרה מתמיד.

זה התחיל מכמה סרטי סולו, ועבר זריז לסצנות לסביות מפוארות. אחרי טבילת האש המוצלחת שלה החליטה גלאם לעזוב את פלורידה לטובת הוליווד, שם נרשמה לבית ספר לאופנה, הבינה שלימודים זה נחמד, אבל הגדלת מאגר הסרטים שלה זה עניין חשוב הרבה יותר, פרשה מהלימודים וחזרה לפורנו עם כמות סרטים שעומדת נכון להיום (ואל תתפסו אותנו בפטמה) על 262 סצנות כשחקנית ועוד סרט אחד כבמאית, כל זה, שוב, בגיל 23 בלבד. כבוד.

גרייסי גלאם (Creative Commons)
(צילום : Creative Commons)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 1

רייצ'ל רוקס

רייצ'ל רוקס (Creative Commons)
(צילום : Creative Commons)

בגיל 21 החליטה רייצ'ל רוקס להגיע כצופה לטקס פרסי ה-AVN בלאס וגאס כדי להבין בדיוק מה מתרחש בתעשיית הפורנו, ולבדוק אם זה משהו שיכול להתאים לה. את התשובה שהיא קיבלה כבר באותו ערב, אנחנו בטוחים שלא מעט מכם כבר זכיתם לראות.

היא נולדה לפני 30 שנה בטקסס, וכשהגיעה לגיל בו יכלה ללבוש מכנסונים קצרים בלי לקבל על הראש מההורים, היא החלה את דרכה כמלצרית באחד הסניפים של Hooters, שם פגשה את אחת החברות שלה מימי התיכון שהציעה לה חתיכת הצעה מסקרנת.

"את חייבת להיכנס אל תעשיית הפורנו, יש שם ערימות של כסף" היה בערך מה שהציעה לה אותה חברה, ויחד נסעו השתיים לאותו טקס בו החליטה על השינוי המקצועי הכי גדול בחיים שלה. 227 סרטים סוחבת עד היום רוקס בתיק העבודות שלה, וגם ניסיון עסקי אחד שכשל, אחרי שפתחה יחד עם ניקי מינאז' חנות להלבשה תחתונה, אבל בסוף נאלצו השתיים לסגור את הבאסטה אחרי שבעל הקרקע ממנו שכרו את החנות גילה מהו תחום העיסוק העיקרי שלה, ופינה את שתיהן. לא נעים.

רייצ'ל רוקס (Creative Commons)
(צילום : Creative Commons)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 2

ג'יידן ג'יימס

ג'יידן ג'יימס (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

מבט זריז בקורות החיים של ג'יידן ג'יימס עלול לגרום לכם לחשוב שהנה, סוף סוף כוכבת פורנו שגם מקפידה לטפח קריירה קצת יותר מיינסטרימית ולהופיע בסרטים שמיועדים לכל המשפחה. מבט מעמיק יותר, יגרום לכם להבין שגם אותם תפקידים בסופו של דבר די מרמזים על העיסוק העיקרי שלה בחיים.

היא נולדה לפני 27 שנים בקליפורניה למשפחה שסוחבת גנטיקה מרשימה שנעה בין נורווגיה, אירלנד ואנגליה, מדינות שבדרך כלל מאופיינות בקור החריג שלהן, אבל אם נתקלתם (וכנראה שנתקלתם) באחד הסרטים שלה בטח הבנתם שהדבר האחרון שאפשר להגיד על ג'יימס זה שמשהו קר אצלה.

210 סרטים ובלוג אחד שהוא מרכז חייה, הם בעיקר מה שהעסיק את ג'יידן בשנים האחרונות, כשבבלוג עצמו היא מקפידה לספר על תחושותיה בתוך התעשייה הכחולה, וגם לדווח על הישגיה המיינסטרימים שכרגע מסתכמים בשלושה תפקידי שוליים: חשפנית, נערת אמבט וקורבן של רצח. וכנראה שבדיוק בגלל הנתונים הלא כל כך מרשימים האלה, ההישג שהיא כנראה הכי גאה בו עד היום חייב להיות אותה הופעה בסדרה True Life של רשת Mtv שם סיפרה, איך לא, על איך נראים החיים של כוכבת פורנו במשרה מלאה פלוס.

ג'יידן ג'יימס (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 3

טורי ליין

טורי ליין (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

כשההורים של טורי ליין מסתכלים על הדרך שעשתה הבת שלהם מימי בית הספר היסודי, אז למדה בלט בצורה מקצועית, ועד לימיה בקולג', שם ניסתה להשיג תואר במנהל עסקים, הם כנראה תופסים את הראש ממש חזק בניסיון להבין איך בסופו של דבר מה שיצא מדור ההמשך שלהם זה דווקא כוכבת פורנו.

31 תחגוג השנה השאפה ילידת פלורידה, שאחרי הניסיון לכבוש את העולם העסקי דרך הקולג', החליטה בסוף דווקא לכבוש את סניף ה-Hooters המקומי, עם חלטורות שעשתה מדי פעם כחשפנית.

בסופו של דבר, היא החליטה שמלצרות בלבוש מינימאלי זה אחלה, אבל מבחינה כלכלית עדיף לה לשלב בין מצלמות לבין התחביב הכי גדול שלה, נרשמה לסוכנות דוגמניות שמתמחה בעיקר באספקה של שחקניות לתעשייה, וכבר בגיל 21 זכתה להשתתף בסרט הראשון שלה (The Young & The Raunchy אם אתם מתעקשים) כשמאז כבר הספיקה להצטלם ללא פחות מ-250 סרטים שונים, כשסימן ההיכר הכי ידוע שלה הוא הדיבור המטונף שלה. אתם עוד פה?

טורי ליין (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 4

ילנה ג'נסן

ילנה ינסן (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

אם יש משהו אחד בו ילנה ג'נסן יכולה להרגיש עילאית ומתנשאת מול שאר החברות שלה לתעשייה, זה העניין הזה שהיא באמת מסוגלת להבין מה עומד מאחורי כל שוט וסצנה בסרטים שלה אחרי שסיימה בהצלחה את לימודיה באוניברסיטה עם תואר בקולנוע והפקה.

היא נולדה ב-1981 בלוס אנג'לס, ומיד אחרי טקס הענקת התואר שלה פנתה לעסוק במקצוע אותו למדה והשתלבה כמנהלת הפקה ושיווק של אחד מאתרי הפורנו בארה"ב.

את חלקה הפעיל בתעשייה היא החלה ב-2003 בצילומי עירום עם לא מעט צלמים מוכרים בתעשייה, עניין שנמשך במשך שש שנים רצופות, עד שב-2009 החלה לצלם את סרטי ההארדקור שלה אותם פרסמה רק באתר הפרטי שלה, כללו בעיקר סצנות לסביות וגם כמה כאלה ששילבו את בן זוגה בר המזל, מאט אריקסון, שהיה הגבר היחיד איתו הסכימה לקיים יחסים מצולמים. במרץ 2010 היא זכתה לקבל לבסוף את החותמת הרשמית להצלחה אחרי שנבחרה לנערת החודש של המגזין פנטאהוז, וממש לאחרונה גם שיחררה במרקט של אנדרואיד את האפליקציה הרשמית שלה תחת AdultAppMart.com. חפשו אותה.

ילנה ינסן (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 5

סינמון לאב

סינמון לאב (Creative Commons)
(צילום: Creative Commons)

לפני הכל, קומו ותעשו כבוד לזו שנכנסה ב-2011 להיכל התהילה של הפורנו בטקס ה-AVN, אחרי שנבחרה ברוב עצום של בכירי התעשייה שידעו להעריך את אחת הקריירות הכי עשירות ומוצלחות בעולם שלהם.

תכל'ס, היא כבר לא ילדה, סינמון שלנו, ובדצמבר הקרוב תחגוג 40 שנות קיום בהן עברה לא מעט תהפוכות ודרמות, כולל גירושים מכוערים שהשאירו אותה לגדל את שני ילדיה לבדה, עניין שנראה שולי מול סרטן השחלות שתקף אותה בעבר, ממנו, לשמחת כולם, היא החלימה לגמרי.

אל התעשייה נכנסה לאב ב-1993, אחרי שבהתחלה עסקה בעיקר בדוגמנות סאדו מאזו, ותוך זמן קצר יצרה לעצמה מוניטין של זו שמסוגלת להכיל, איך נקרא לזה, איברים מכובדים במיוחד. ב-20 השנים שעברו מאז פרצה לחיים של כולכם היא הספיקה לצלם למעלה מ-250 סרטים, להופיע באינספור מגזינים נחשבים, כולל שער למגזין ההיפ-הופ Fish ‘n Grits, בו הופיעה לצד הראפר רדמן. עכשיו, בגלל שבכל זאת מדובר בגרושה, ואולי חלק מכם בונים על מפגש מקרי ומוצלח איתה, נשתף אתכם בעובדה שהתחביבים שלה הם בישול ומשחקי שולחן. חשבנו שכדאי שתדעו.

סינמון לאב (Creative Commons)
(צילום: Creative Commons)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 6

ברוק באנר

ברוק באנר (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

תסתכלו רגע על התמונות של ברוק באנר ונסו להבין איזה איבר בגוף עבר אצלה שיפוץ ממש לא מזמן. יש? יופי. עכשיו נספר לכם שלא כל כך ברור למה החליטה באנר להגדיל את נפח הריאות שלה לפני מספר שנים, אחרי שבמשך תקופה ארוכה דווקא הייתה ידועה בתור השחקנית עם אחד המחזות הטבעיים הכי מבוקשים בתעשייה. חבל? תלוי את מי שואלים.

30 שנות בלונד (צבוע, בטח צבוע) הולכת לחגוג באנר בספטמבר הקרוב, ועל הדרך גם תחגוג שבע שנות פעילות הארד קור בתוך התעשייה הזו שכולכם כל כך אוהבים לאהוב.

למרות הוותק הדי מרשים שלה, היא זכתה עד היום לשתי מועמדויות בלבד בטקס פרסי ה-AVN, ובשתיהן הפסידה, עניין שלא פגע לה יותר מדי במצב רוח, ובטח לא בהספק המשוגע שלה, שעומד עד היום על למעלה מ-350 סצנות שונות, יחד עם הופעה אחת בלתי נשכחת בסדרה 'קליפורניקיישן' שם שיחקה את עצמה בפרק השני של העונה הראשונה ונקרא Hell-A Woman. יאללה, משוחררים לחיפוש.

ברוק באנר (אתר רשמי)
(צילום: אתר רשמי)

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - חלק 7

קפרי אנדרסון

קפרי אנדרסון (splash)
(צילום: splash)

את השם קפרי אנדרסון יש סיכוי לא רע בכלל שחלקכם מכירים ולאו דווקא דרך השיטוטים שלכם באתרים שאוהבים לעשות שימוש באות X. כנראה שככה זה שאת מעורבת באחת הפרשות היותר מתוקשרות בהוליווד בשנים האחרונות.

היא נולדה בכלל בשם כריסטינה וולש לפני 25 שנים בניו יורק, ולולא הפרשה בה הייתה מעורבת כנראה שהדרך היחידה בה העולם היה מכיר אותה הייתה דרך הסרטים המשובחים שלה או דרך הראיון שנתן פעם האמרגן שלה בו סיפר שאנדרסון מרוויחה בשנה בערך 60.000 דולר, סכום לא רע בכלל תמורת ארבעת הסרטים שהיא מחויבת לצלם באותם 12 חודשים.

רציתם סקנדל? קבלו: בשנת 2010 התקשרה אנדרסון למשטרת ניו יורק וביקשה שיבואו לחלץ אותה אחרי שנאלצה לברוח מאחד הלקוחות שלה שנכנס להתקף פסיכי אחרי שימוש חריף בסמים. עד כאן נשמע כמו סיפור ליווי קלאסי, אבל ברגע שגילו השוטרים שהקליינט החביב היה לא אחר מצ'ארלי שין, הסיפור קיבל הד תקשורתי עצום והוביל לבסוף את אנדרסון לראיון בלעדי בחדשות ABC, שם ניסתה לשמור על שמה, וסיפרה ששין ניסה לרצוח אותה אחרי שהיה מסומם כולו והחריב לחלוטין את חדר המלון בו נפגשו. לא נעים. בכלל.

קפרי אנדרסון (splash)
(צילום: splash)

עוד בוואלה! גבר:

שחקניות הפורנו הכי לוהטות בעולם - כל הפרקים הקודמים

חיים של אבא: פתאום יש לך גבר-גבר בבית וזה לא אתה

פליפ פלופ: לבלף בפוקר כל הדרך לפרס של 850 אלף דולר