פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פליפ פלופ: איי לייק אייק

   בשבוע שעבר חלק גדול ממכורי המדור שלנו לא הבינו איך יואב מעז לקבוע שאייק הקסטון הוא אחד משחקני הפוקר הגדולים בהיסטוריה. אז השבוע הוא חוזר כדי להוכיח שצדק

   התרעמתם עלי, כמובן, על הטור מהשבוע שעבר. מאיפה פתאום אני מביא שם כמו אייק הקסטון, וטוען שהוא אחד הטובים בעולם, אם לא הטוב שביניהם? איפה דוואן ואייבי, נגראנו ואנטוניוס, גלפונד וסלבסט? ובכן, אם תשאלו את מיטיבי הלכת, אייק הוא ככל הנראה השם הראשון שהם יזרקו, כשמדברים על מוחות פוקר גדולים. הבעיה היא, כרגיל, יחסי ציבור. למרות שהוא מקצוען (די טרי) של פוקרסטארס, אייק הוא לא סלב פוקר: הוא נראה כמו חנון, הוא מדבר כמו מגה-סופר-דופר חנון, ואת עיקר תהילתו הוא הרוויח אונליין. בהייסטייקס פוקר, למשל, הוא לא ביקר. לצערם של הצופים.

   אז כמו שבעבר ניסיתי לחשוף את ערוותו של דניאל נגראנו כשחקן קאש כושל למדי, השבוע אנסה להוכיח את הטענה שלי לגבי אייק. למזלכם, לא אביא איזו יד אונליין מבריקה. לצערכם, לא אביא איזה ניתוח מבריק שלו על פוקר (לצערו של מי שיבין את הניתוח, כמובן. אייק מדבר על פוקר ברמה מתמטית שנמצאת כמה מטרים מעל הראש שלי, למשל). השבוע הבאנו יד, די עתיקה, מטורניר ה-wpt של הקאריביים משנת 2007. האקסטון סיים את הטורניר במקום השני, זכיית הלייב הגדולה הראשונה שלו (בסך הכול 861,000$). ובאמצע ההדס אפ שלו מול רייאן דאוט, הגיעה היד הבאה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   דאוט, בכפתור, רק משווה עם 5-7 אוף. אייק, מהסמול בליינד, מצ'קצ'ק עם 2-3 יהלום. הפלופ מפספס את שניהם: A-Q-4 עם שני לבבות. אייק בצ'ק, דאוט מהמר 300,000 ואייק משווה. הטרן הוא קינג, אייק בצ'ק ודאוט צ'ק אחריו. עד עכשיו היד היא חסרת משמעות לחלוטין. הריבר מביא Q נוספת, ואייק מחליט לגנוב את הקופה. הוא מהמר 700,000 לתוך 1.1 מיליון עם הנאט לואו: היד הגרועה ביותר האפשרית.

   דאוט מרגיש שיש כאן משהו חשוד, אבל להשוות עם שבע בגובה הוא בטח לא יכול. מה הפיתרון? רייז של דאוט ל-2,000,000, כשהוא מבלף עם היד הטובה ביותר. מהלך אדיר של המקצוען האמריקאי. ואכן, המהלך כמעט עובד, וכנראה היה עובד, אם היה מולו שחקן קצת פחות טוב מאייק הקסטון. אחרי אנחה (די חשודה ומסגירה) ומחשבה ארוכה, אייק חוזר עם תשובה מושלמת לבלוף של דאוט: רייז אול אין עם 3 בגובה. דאוט כמובן זורק את היד שלו למאק, הקסטון הופך את הבלוף החולני, וכולנו זוכים לראות את אחת הידיים הגדולות ביותר, של אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   עוד בוואלה! גבר:

   פליפ פלופ: מדור הפוקר שאף פארטייה אינה שלמה בלעדיו

   פאנוצ'י וקסאנו כבר היו שם: אשת הכדורגלן הכי לוהטת של איטליה

   מעושרים: המיליארדר הגרוזיני שהפך לראש הממשלה