פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פליפ פלופ: כבש על האש

   מכירים את זה שאתם משלמים ערימה כי הסקרנות לגלות מה החזיק המניאק מולכם? אז זהו, אתם כבשים מתים. תלמדו מפיל גרוסם, למרות שבמקרה שלו, היריב פינק אותו יופי ובחינם

   טילט ושליטה עצמית, יריבים קשוחים או כבש שעולה לך על העצבים, חוסר הבנה מתמטית או כשלים תיאורטיים, כמה צריך להמר ומתי - כל אלו מכשולים שצריך להתגבר עליהם אם אתה רוצה להפוך לשחקן פוקר טוב, אבל מאחוריהם ולפניהם, במרכז העניין, עומדת הקללה הגדולה של כמעט כל שחקני הפוקר: הסקרנות. אתה פשוט מת לדעת מה היה לו, למניאק. לכן כל כך הרבה פעמים כל כך קשה לזרוק יד גדולה. לא כי אתה לא מבין שהפולד יהיה פולד טוב, אלא כי כל כך קשה לחיות עם הידיעה שזרקת, ועכשיו לעולם לא תדע מה היה לשחקן שמולך. ולא, אין שום דבר מספק בזה שהיריב ממלמל "היה לי פוקט 2". הרי כולם משקרים. גם אני וגם אתה. ולא, זרקת את היד, ולעולם לא תדע.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   בגלל אותה סקרנות הרסנית, פולדים קשים הם כל כך נדירים. וזה בדיוק מה שהופך את היד שהבאנו היום לכל כך מוצלחת. האקשן לקוח מטורניר סופר היי-רולרס של סבב ה-EPT, עם סכום הכניסה הצנוע של 50,000 יורו. אנחנו מגיעים אל היד בפלופ, אחרי רייז ורי-רייז לפני הפלופ. השחקן שאחראי לרי-רייז הוא תותח גרמני בשם פיל גרוסם (עם רווחים של כמעט 4 מיליון דולר בטורנירים), שמחזיק ב-KQ, על פלופ של K-Q-10. לצערו השחקן שמולו, החובבן האיטלקי רפאל ג'רבי, פגע בסטרייט עם ה-AJ שלו. ג'רבי מצ'קצ'ק, גרוסם מהמר 40,000. ג'רבי לא משחק לאט, וחוזר אליו ל-115,000. גרוסם, אחרי מחשבה קצרה, משווה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   הטרן הוא 6 תלתן, וג'רבי, כמו כבש מקסימום, דוחף אול אין, כמעט 300,000 לתוך 280,000. גרוסם מחזיק בזוגות גבוהים, מה שאומר שהוא מנצח כמה ידיים שג'רבי היה משחק מהר. ועדיין, די ניכר שהחובבן האיטלקי, כמו הכבש שהוא, לא היה משחק בצורה כל כך אגרסיבית ומלאת ביטחון יד בינונית, וניכר שגרוסם מבין את זה מצוין: סט Q, סט K, סט 10, כל אלו, יחד עם AJ, קורעים לגזרים את היד שלו.

   הוא זורק את הזוגות הגבוהים שלו, ועושה זאת די מהר. פולד מעולה, שנשען על החולשה של היריב שלו, שהשפריץ רמזים על חוזק היד שלו, ועל הטקסטורה המפחידה של הבורד. בגדול, כשחובבן מהמר באגרסיביות לתוך בורד שחשבת שדווקא מפנק אותך, כנראה שאתה בצרה. גרוסם, נמנע מהצרה, ריסן את הסבלנות, וזרק את היד המפסידה. בתמורה, הוא קיבל מתנה מפתיעה: ג'רבי, כחובבן גנרי, הראה לו את היד. רווח כפול: גם פולד גדול והמון צ'יפים שנחסכו, וגם סקרנות שהושבעה. גרוסם סיים את הטורניר במקום הרביעי, וזכה בסכום המרשים של 360,000$, הרבה בזכות אותו פולד גדול.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   עוד בוואלה! גבר:

   פליפ פלופ: מדור הפוקר שכל מכור חיכה לו

   אשת הכדורגלן שהפכה לסבית על מסך הטלוויזיה

   מעושרים: הגולש היהודי שעשה מיליארדים מהכיף שלו