פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתי עשית משהו בשבילה?

   פיאט 500 היא כנראה אחת המכוניות הכי מתוקות בארץ. כן, אמרנו מתוקות. כי היא לא בשבילך אלא בשבילה

   מבחן פיאט 500 טווין אייר (קובי ליאני)

   בדרך כלל אנחנו דואגים להזכיר לך כמה גבר אתה דרך המכונית שלך. מעניינים אותך עם מכוניות ספורטיביות, עושים לך חשק עם רכבי שטח, אבל בינינו, מתי עשית משהו בשביל בת הזוג שלך? לא, ללכת במקומה לסופר או לקנות לה תכשיטים זולים מהדיוטי פרי של המטוס לא נחשב. מכונית כבר יש לה?

   גם אם כן ובטח אם לא, רצינו לספר לך על מכונית אחת שאם תביא אותה הביתה (בשבילה, לא בשבילך, תירגע) גם כשהיא לא עטופה בסרט, בטוח תזכה באקסטרה נקודות בפנקס שלה. מי יודע, אולי אפילו יצא לך מזה, אהמ, ערב פנוי עם החבר'ה (רק סקס יש לך בראש?).

   תפור עליך: כל מה שאתה רוצה שיהיה לך, גבר

   מבחן פיאט 500 טווין אייר (קובי ליאני)

   אז ככה, קוראים לה פיאט 500 והיא אולי אחת המכוניות הכי מתוקות שיש בארץ (חשוב שתגיד לה 'מתוקות', היא תבין במה מדובר). יש לה עיצוב שרוב הנשים יתחרפנו ממנו ומי צריכה יותר מזה? בכל זאת, יש לה שלל גרסאות כשהחדשה מבניהן מציעה מנוע קטנטן עם 2 צילינדרים בלבד, אבל עם טורבו כדי שיהיה קצת מיץ.

   85 כ"ס יש שם מתחת למנוע ואם אין לה בעיה עם רגל שמאל, אז תספר לה שיש שם גיר ידני עם 5 הילוכים ופוטנציאל לחסוך בדלק, ככה שכולם מרוויחים. אם אתה מודאג מהמקום, עזוב. 4 נוסעים אפשר לדחוס שם, גרסת האבזור הבכירה מציעה לא רק מושבי עור אלא גם מערכת שמע טובה ועוד כל מיני צעצועים. רק מה, תכין את הארנק, כי אמנם יש את גרסת ה-1.2 ליטר החלשה שעולה 90,000 שקל, זו העונה לשם טווין אייר עם שני הצילינדרים בלבד תעלה לך 107 אלף או 118 אלף אם תחליט ללכת על הגרסה המאובזרת. ואה כן, הכי חשוב, אל תנהג בה בעצמך אם אתה לא נורא מחובר לצד הנשי שלך.

   מבחן פיאט 500 טווין אייר (קובי ליאני)

   צילומים: קובי ליאני

   וואלה! גבר: אנחנו פה בשבילך. תהיה חזק
   תפור עליך: כל מה שאתה רוצה שיהיה לך, גבר
   פליפ פלופ: מדור הפוקר המשובח של וואלה! גבר