פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בטקסט הבא לא מופיעה המילה "פאשניסט"

   תמר מרקוביץ' בעד גברים שאוהבים להתלבש, אם הם באמת יודעים איך לעשות את זה, אבל קשה לה עם גברים מודעים אופנתית יותר מדי. בדיוק בגלל זה אנחנו מחזיקים אותה

   MARNI at H&M חולצה (ספק 500 , ג'וש אולינס)
   צהוב כחול לפני הדרבי. הכל כבר מוכן (צילום: ג'וש אולינס, יח"צ)

   מה צריך גבר לעשות עם טרנדים? אם זה תלוי בי, לא המון. גם נשים לא באמת צריכות לנהות אחרי כל שטות שהמציאו במגדל השן האופנתי, אבל מה שעוד עשוי להיחשב כחינני אצל נשים מסוימות , מתגלה כמשבית שמחות גדול אצל הגברים, וסליחה אם יצאתי קצת מיושנת. אני מאוד בעד גברים שאוהבים ויודעים להתלבש, אפילו בעד כאלה שאוהבים להתגנדר, אם הם באמת יודעים איך לעשות את זה (גבר שלובש צעיף נכון, למשל, יכול ממש לרגש אותי), אבל קשה לי עם גברים מודעים אופנתית יתר על המידה. ובכל זאת, לפעמים קורים פלאים קטנים בקרב מכתיבי הטרנדים.

   עוד נפלאות מתרחשות לעתים קרובות במפגשים שבין מעצבי על (להלן, מציעי הטרנדים האוונגרדיים) לבין רשתות האופנה ההמוניות (להלן, האנשים שיודעים איך אתם באמת רוצים להתלבש). נשים נורא התלהבו בעונה האחרונה מחולצות הקולור-בלוק, אלו שמשלבות שני גוונים מאותו הצבע באותו הבגד.

   בקולקציית הקפסולה (שזה אומר קולקצייה מוגבלת במהדורה מוגבלת עוד יותר), של בית העיצוב המהולל (ובצדק רב!) ?מרני? עם h&m השחילו את המוטיב הזה גם לבגדי הגברים, בין היתר לחולצה הזו, ועשו חסד עילאי עם הגברים כשהשתמשו בו במתינות שמאפשרת לכל אחד לאמץ את החולצה הזו מבלי להיחשד במאמץ יתר.

   ככה אנחנו אוהבות את הגברים שלנו - מסוגננים, אבל לא מתאמצים. מעודכנים, אבל לא יותר מאיתנו. השילוב של העניבה בגוון הזהה לזה של הצווארון הופך את הלוק הזה לאופנה טהורה והוא הצעת הגשה מבוקשת לזכרים בניגוד להרבה טרנדים שיכולים לעבוד על מסלולי התצוגה ובצילומי אופנה אבל נראים ליצניים בחיים, דווקא הלוק הזה, אפילו עם עניבה, נקי מספיק בשביל לעבור כל אחד שמרגיש בנוח איתו. טרנדי, אבל לא כזה שתשאלו את עצמכם בעוד חמש שנים כשתראו את התמונה הזו, מה לעזאזל חשבתם. באופן אישי מאוד אוהבת לראות גברים שנוח להם בעור שלהם, וכאלה שהבגדים הם עור שני עבורם. כך שאם הלוק הזה עושה לכם את זה אינסטינקטיבית עופו על זה. יש אישור ממני. בעצם, מי אני לעומת מרני.

   וואלה! גבר: הבגדים שתפורים עליך
   וואלה! גבר: יש לך צרכים. בשביל זה אנחנו פה
   וואלה! גבר: מי עשה לנו את השבוע?