נשות הכדורגלנים: ג'ולי זנגנברג של ניקלאס בנדטנר
4/04/14 0:01
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: מנדי קפריסטו של מסוט אוזיל
27/03/14 1:02
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: לטיסיה סהגון של חאבייר הרננדס
21/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: פולי פרסונס של תומאס ורמאלן
14/03/14 20:44
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: ג'יזל טבארלי של רוקה סנטה קרוז
7/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
סגור

נשות הכדורגלנים: מיסה בקירי של אנדרס לינדגראד

מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
פייסבוק טוויטר

כשבתקשורת האנגלית נכתב "למנצ'סטר יונייטד אין הרבה מה לחגוג העונה אבל לינדגראד יכול להתנחם מחוץ למגרש", הכוונה הייתה לבת זוגו של השוער. היא לא אוהבת בגדים, מה לעשות


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)

שנים על הפלנטה


25

מקצוע


דוגמנית

צועקת גול ל


אנדרס לינדגראד


(צילום: splash)

(צילום: splash)

קורות חיים


מיסה היפהפייה נולדה בארמניה, אבל גדלה במאלמו, שבדיה, וכבר בגיל צעיר היא החלה לעבוד כדוגמנית. בהתחלה היא עבדה בסוכנות של אימא שלה, שכמובן גם היא יפהפייה ודוגמנית לשעבר, כשהקלף ההתחלתי של מיסה היה הדמיון שלה לסינדי קרופורד, אבל מהר מאוד היא הראתה כישורים מרשימים יותר, הפכה למקצוענית, עשתה לא מעט קמפיינים והופיעה על מספר שערי מגזינים. רוב העבודות נעשו בשבדיה ובדנמרק, אבל כיום היא כבר מעבירה את זמנה בין סוכנות הדוגמנות הבינלאומית שלה במילאנו לבין הבית שלה במנצ'סטר.


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)

דאבל פס


למה מנצ'סטר? כי בן זוגה בשנתיים האחרונות הוא אנדרס לינדגראד, השוער המחליף של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת דנמרק. הם נפגשו באירוע, התחילו לצאת יחד והצהירו על הזוגיות שלהם בפייסבוק. "הוא הטוב ביותר שיכולתי לבקש", אמרה עליו. כפי שהתקשורת הבריטית אמרה על לינגראד, "גם לשוער וגם למנצ'סטר יונייטד אין הרבה מה לחגוג העונה, אבל לינדגראד יכול להתנחם בניצחונות מחוץ למגרש", כשהכוונה כמובן לבת זוגו. וכמו שנכתב עליה, ובצדק רב, "הילדה כנראה לא כל כך אוהבת בגדים", מאחר שרוב התמונות שלה מאפשרות לה להתגאות בגוף החטוב שלה.

לינדגראד שיחק רק פעמים העונה, בגביע הליגה ובגביע האנגלי (ניצחון והפסד), אבל הוכיח שלמרות המאזן הספורטיבי הלא כל כך מרשים, עדיין יש לו במה להיות גאה. רק לפני שבועיים הוא צייץ בטוויטר שלו מסר פשוט: "חוכמת רחוב ויפהפייה הורסת, תודה לאל שהיא שלי", ושלח לינק לחשבון האינסטגרם שלה. ואכן, יש במה להתגאות. כצפוי, מאז נוספו לה עוד כמה אלפי עוקבים. ייתכן שעשה זאת בניסיון להחזיר את אשתו לעולם הדוגמנות, ממנו נעדרה בתקופה האחרונה אחרי שלפני כשנה נולד בנם הבכור, ג'וליאן.


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)

לא הכול דבש


מיסה סיפרה שעד שהיא פגשה את לינדגראד, לא הלך לה כל כך בקלות עם גברים. רחמים. "אני אומנם מרגישה בנוחות ליד גברים, אבל מתברר שלהם זה הרבה יותר קשה", סיפרה, "אולי זה בגלל איך שאני נראית, אבל הם חושבים שאני הרבה יותר קשה ממה שאני באמת. הם מנסים יותר מדי, ואני לא אוהבת את זה. הם הולכים יותר מדי מסביב, עושים יותר מדי משחקים. למה לא פשוט להזמין אותי לקפה?".

כמו כן, כאשר נשאלה על ענייני מין, ענתה תשובה שמעניקה אופטימיות לכל גבר: "גבר אף פעם לא צריך להתנצל אם הוא גומר מהר. זה בסדר. זה קורה כי הוא מאוד נהנה ונרגש, וכי הוא נמשך לבחורה שאיתו. אני לא חושבת שזה בגלל שהבחורה משעממת אותו. מה שכן, כדאי שיתעשת, ויתחיל לעבוד על סיבוב מספר 2. זו דעתי לפחות".

ציטוט לחיים


"הדבר הכי דוחה בגבר זה חוסר היכולת להקשיב".


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)

עוד בוואלה! גבר:


נשות הכדורגלנים: החצי הלוהט של שחקני הכדורגל הגדולים בעולם

פליפ פלופ: מסתבר שגם גאון פוקר יכול לשחק כמו טמבל

חיים של אבא: הצ'ופר הכי גדול שגבר יכול לבקש לעצמו


מדור פירסומי