נשות הכדורגלנים: ג'ולי זנגנברג של ניקלאס בנדטנר
4/04/14 0:01
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: מנדי קפריסטו של מסוט אוזיל
27/03/14 1:02
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: לטיסיה סהגון של חאבייר הרננדס
21/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: פולי פרסונס של תומאס ורמאלן
14/03/14 20:44
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: ג'יזל טבארלי של רוקה סנטה קרוז
7/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
סגור

נשות הכדורגלנים: אולאלה דומינגז של פרננדו טורס

מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
פייסבוק טוויטר

איזה כיף להיתקל פתאום במקרה של כדורגלן מפורסם ונחשק, שיכול להשיג כל בחורה בעולם, אבל לא מתעניין באף אחת אחרת, לא פוזל לצדדים, אוהב רק את אשתו, כבר 12 שנה


(צילום: splash)

(צילום: splash)

שנים על הפלנטה


29

מקצוע


אימא, רעיה

צועקת גול ל


פרננדו טורס


(צילום: splash)

(צילום: splash)

קורות חיים


כמה נחמד מדי פעם להיתקל בסיפור כזה, של כדורגלן מפורסם ונחשק, שיכול להשיג כל בחורה בעולם, אבל לא מתעניין באף אחת, לא פוזל לצדדים, אוהב רק את אשתו, מסתפק בה, ורק בה. הפעם בת המזל היא אולאלה דומינגז, בחורה טובה מגליסיה, שניצבת לצדו של פרננדו טורס כבר 12 שנים. לא מנותחת, לא רזה מדי, לא דוגמנית לשעבר, לא כוכבת ריאליטי, לא צובעת לבלונד, ועדיין, ייאמר לזכותה, שאם יש דבר ברור שאפשר להגיד על הזוגיות שלה עם טורס – זה שהיא יציבה הרבה יותר מהקריירה של בעלה.


(צילום: splash)

(צילום: splash)

דאבל פס


אולאלה מגיעה מקומפסטלה הקטנה, הוא ממדריד, הם נפגשו בעיר אסטורדה, על חוף הים שבגליסיה, לשם נהג לנסוע טורס לחופשות משפחתיות, שם גם היא בילתה עם המשפחה שלה. בילדותה הייתה טום בוי, אבל עם השנים גדלה להיות נערה יפהפייה. אחרי מספר שנים של ידידות, כשכבר היו בני נוער, הוא התחיל לצאת איתה, בשנת 2001, כששניהם היו בני 17. בתחילת דרכם היא למדה עבודה סוציאלית באוניברסיטה הפתוחה בספרד, ולאחר מכן, כשהזוג עזב את מדריד והשניים עברו לליברפול ב-2007, היא לא ויתרה על העצמאות שלה והמשיכה עם הלימודים מרחוק עד להשלמת התואר.


(צילום: splash)

(צילום: splash)


בניגוד לחתונות הגרנדיוזיות של כדורגלנים, השניים התחתנו ב-2009 בכנסייה קטנה באסקוריל, פרבר קטן מחוץ למדריד, עם כומר מקומי, לעיני שני עדים בלבד, כשהיא כבר הייתה בחודש שביעי להיריון. לא במקרה הם ערכו חתונה קטנה וצנועה. אולאלה ביישנית, צנועה, סולדת מהתקשורת, מסרבת להתראיין, לא מרבה להגיע למשחקים, לא יוצאת למסעות קניות או לבילויים, לא נראית באירועי צדקה. ולמרות זאת הוא אוהב אותה.


(צילום: splash)

(צילום: splash)

לא הכל דבש


כמובן שלא צריך לרחם יותר מדי על אולאלה, שעל פי "פורבס" בעלה מרוויח כ-20 מיליון דולר בשנה ממשכורות וחסויות, אבל אפשר להעריך את הצניעות שלה. מגיל צעיר היא גולשת על גלגיליות במועדון פונטיניאס בספרד, בקבוצת ריקוד אמנותי, וב-2009 אף השתתפה עם הקבוצה שלה באליפות העולם שהתקיימה באיטליה. הבעיה הייתה שהקבוצה התקשתה לממן את הנסיעה לאליפות באיטליה. אולאלה לא הסכימה לממן את הנסיעה, על אף שמדובר במשכורת של דקות בודדות של בעלה, אבל לא זנחה את חבריה: היא תרמה כדור שחתום על ידי פרננדו וחולצה שלו מנבחרת ספרד, הציבה את הפריטים למכירה פומבית, גייסה 4,100 יורו ואפשרה את המסע ל-18 גולשים וגולשות מגיל 13 עד 24.


(צילום: splash)

(צילום: splash)


היום כבר יש לזוג שני ילדים, נורה בת ה-4 וליאו בן ה-3, עמם טורס הצטלם על כר הדשא אחרי הזכייה ביורו 2012, אבל זה היה נדיר. אפשר לראות את הפרצופים הנבוכים של טורס ואשתו כשזיהו צלמי פפראצי, שמנסים לקלוט את ה-WAG כשהיא בביקיני. "אני מנסה להרחיק אותה מהתקשורת, לשמור עליה, אולי לשמור אותה רק לעצמי", אמר טורס בחיוך.

ציטוט לחיים


"היא הדבר הכי חשוב בחיים שלי, הסלע שלי בזמנים קשים" (פרננדו על אשתו)


(צילום: splash)

(צילום: splash)

עוד בוואלה! גבר:


נשות הכדורגלנים: החצי הלוהט של שחקני הכדורגל הטובים בעולם

מעושרים: המופרע שביזבז על עצמו 15 מיליארד דולר

אלה ברדק מציגה: הרגע הכי משפיל של חיי


מדור פירסומי