נשות הכדורגלנים: ג'ולי זנגנברג של ניקלאס בנדטנר
4/04/14 0:01
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: מנדי קפריסטו של מסוט אוזיל
27/03/14 1:02
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: לטיסיה סהגון של חאבייר הרננדס
21/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: פולי פרסונס של תומאס ורמאלן
14/03/14 20:44
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: ג'יזל טבארלי של רוקה סנטה קרוז
7/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
סגור

נשות הכדורגלנים: מריאנה דיארקו של אזיקיאל שלוטו

מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
פייסבוק טוויטר

היא "כרמן אלקטרה הארגנטינאית", הוא שחקן צעיר מבטיח שמשחק כבר 5 שנים בסריה A, היא דוגמנית עירום חסרת מעצורים, הוא בן להורים מסורתיים אדוקים. איך זה נגמר? לא תאמינו


(צילום: splash)

(צילום: splash)

שנים על הפלנטה


23

מקצוע


דוגמנית

צעקה גול ל:


אזיקיאל שלוטו


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)

קורות חיים


מריאנה, שזכתה לכינוי "כרמן אלקטרה הארגנטינאית", היא נערת חשק ארגנטינאית לוהטת. היא הופיעה בעירום על השערים של המגזינים "פלייבוי" ו"מקסים", כיכבה בקליפים של ראפרים מקומיים בתנוחות מגרות טיפוסיות, הייתה בצעירותה חשפנית במועדוני חשפנות ורקדנית אירוטית במועדוני לילה, ובעיקר זכתה לפרסום כשהייתה בת הזוג של אנראס קלמארו, כוכב רוק ארגנטינאי וכוכב להקת "לוס רודריגס" שרשמה הצלחה בינלאומית. הזוגיות שלהם עוררה עניין גדול, אחרי שקלמארו נאלץ להתגרש מאשתו, ואף הכניס את מריאנה להיריון. בעמוד האינטרנט שלה ב"פלייבוי ארגנטינה" הקוראים נדרשו לשלוח סרטוני וידאו שלהם, בעודם שרים בתחינה למריאנה להוריד את הבגדים. היוזמה נחלה הצלחה גדולה.


(צילום: splash)

(צילום: splash)

דאבל פס


ואז היא הכירה את אזיקיאל שלוטו, 22, המכונה "הזאב", כדורגלן איטלקי ממוצא ארגנטינאי, שחקן נבחרת איטליה הצעירה והבוגרת, שגדל בבנפילד הארגנטינאית ושיחק מאז בצ'זנה, אטאלנטה ואינטר, וכיום משחק בססואלו. הזוגיות ביניהם להטה, השניים צולמו שוב ושוב על ידי הפפראצי כשהם נהנים בחופשות ברחבי העולם, והיא הציגה בגאווה את קימוריה הלטיניים שנמסו בזרועותיו, עד שיום אחד פורסמה הידיעה המרעישה, שהכותרת שלה הטרידה גברים רבים: שלוטו נפרד מדיארקו בגלל שהיא הייתה "יותר מדי סקסית"!


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)


אחר כך התברר שמה שהוביל לפרידה היו ההורים של שלוטו, ארגנטינאים מסורתיים ופשוטים, שחיפשו בגוגל את השם שלה, וקיבלו בתוצאות החיפוש שורה ארוכה של תמונות שהבהירו במה ובמי מדובר. הם לחצו על הילד, רמזו לו שזה לא מכובד, שהילדה לא צנועה מספיק, שכבוד המשפחה עומד על הפרק, ששמו הטוב ייפגע, שהיא לא ראויה לו. וכך, במקום שההורים יפרגנו לבנם הצעיר על הכיבושים המרשימים שלו וייתנו לו ליהנות מנעוריו - שלוטו נאלץ להיפרד ממריאנה שבורת הלב.


(צילום: splash)

(צילום: splash)

לא הכל דבש


הפרידה לא הייתה קלה. "היה לי קיץ קשה", סיפרה, זה דיכא אותי, היה לי קשה לחזור לעבוד, הייתי מיואשת". ואם זה לא הספיק, כמה שבועות לאחר מכן זיהו גידול קטן בחלק התחתון של הריאה שלה. "עברתי ימים קשים", סיפרה בכאב, "של המון בכי, אבל עכשיו אני חזקה, אני שורדת. אני יודעת שכדי להיפטר מזה אני חייבת אנרגיות חיוביות. כמובן שאני מפחדת, לא אכחיש, אבל אני מקבלת הרבה אהבה מהמשפחה שלי".


(צילום: אתר רשמי)

(צילום: אתר רשמי)


ואם זה לא הספיק כדי להמחיש שגם לנערת פלייבוי לוהטת יש חיים קשים, בעבר היא חשפה שעברה הטרדה מינית ממפיק מפורסם בארגנטינה. "נבחנתי לתפקיד, נפגשנו עם הסוכן והוא היה מאוד נחמד, אבל ברגע שנשארנו שנינו לבד, הוא ניגש אליי באגרסיביות. זה הגעיל אותי, רציתי לצרוח. אין לי עדים, והוא איש כל כך חזק. אני בעיקר מרחמת על אשתו".

ציטוט לחיים


"אני חייבת לשמור על אנרגיות חיוביות"


(צילום: splash)

(צילום: splash)

עןד בוואלה! גבר:


נשות הכדורגלנים: החצי הלוהט של שחקני הכדורגל הטובים בעולם

מעושרים: הבעלים של טוטנהאם הפסיד מיליארד דולר בלילה אחד

השואה הגרעינית שלי: אלה ברדק הרסה יחסים עם גבר מושלם רק בגלל פחד


מדור פירסומי