נשות הכדורגלנים: ג'ולי זנגנברג של ניקלאס בנדטנר
4/04/14 0:01
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: מנדי קפריסטו של מסוט אוזיל
27/03/14 1:02
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: לטיסיה סהגון של חאבייר הרננדס
21/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: פולי פרסונס של תומאס ורמאלן
14/03/14 20:44
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: ג'יזל טבארלי של רוקה סנטה קרוז
7/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
סגור

נשות הכדורגלנים: אמה רייס ג'ונס של גארת' בייל

מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
פייסבוק טוויטר

היא לא צובעת את השיער לבלונדיני, לא הגדילה שדיים, לא נראית במועדוני לילה או בשופינג אינסופי וכל זה כשהיא זוגתו של השחקן היקר בעולם. טוב, היא מכירה אותו עוד מהתיכון


(צילום: splash)

(צילום: splash)

שנים על הפלנטה


23

מקצוע


אין ממש

צועקת גול ל


גארת' בייל


(צילום: splash)

(צילום: splash)

קורות חיים


אמה הייתה ילדה פשוטה מקרדיף, בת השכנים הקלאסית, שבצעירותה החלה לצאת עם גארת' מהשכונה, עד שגארת' הפך לאחד הכדורגלנים היקרים בהיסטוריה. היא הבת השנייה מבין חמישה ילדים למשפחה וולשית חביבה מוויילס. היא לא צובעת את השיער לבלונדיני, לא הגדילה שדיים, לא נראית במועדוני לילה או בחנויות יוקרה, וסולדת מכל תרבות ה-wag. בסביבתה מבהירים שגם המשכורת העצומה של גארת' (11 מיליון יורו בשנה) וגם תג המחיר המטורף שלו (91 מיליון יורו ששילמה ריאל מדריד) לא ישנו את אמה. "היא לא wag טיפוסית", אומרת חברתה הטובה, "לא מעניינים אותה מועדונים, רק תנו לה להיות בבית, עם פיג'מה וכוס יין, והיא מאושרת".

דאבל פס


(צילום: splash)

(צילום: splash)


השנים נפגשו עוד בתיכון בקרדיף, בגיל הטיפש עשרה. היא עודדה אותו עוד כשהיה בנבחרת בית הספר, אחר כך תמכה בו כששיחק בסאות'המפטון והסיעה אותו לאימונים, ועכשיו היא לצדו, כשהוא אחד השחקנים היקרים בהיסטוריה של הכדורגל. רק דבר אחד לא השתנה: מאז שגארת' הכיר את אמה, בכל פעם אחרי שהוא כובש שער, הוא מסמל באצבעות ידיו צורת לב, כמחווה לאהובתו.

באוקטובר בשנה שעברה נולדה אלבה ויולט בייל, בתם הראשונה, ואמה חזרה לבית בקרדיף כדי ללדת בבית החולים המקומי. למעשה, מספרים שגם אמה וגם גארת' כל כך קרובים למשפחה שלהם, עד שכל המעבר למדריד הוטל בספק בשל החשש שהם לא יוכלו להסתדר בלי ההורים. "פעם אמרתי לגארת' שייקח חופשה, שייסע לחו"ל להתאוורר", סיפר בעבר הארי רדנאפ, מאמנו של בייל, "במקום זה הוא נסע לארבעה ימים לאימא שלו. זה הבחור".

סבתא שלה מספרת ש"יש לה שורשים איטלקיים, שנותנים לה קצת חספוס", אבל אמה היא בחורה שקטה וצנועה. היא לא מתראיינת, לא דופקת הופעות בערבי צדקה, לא מתחברת עם שאר נשות הכדורגלנים, וגם בייל עצמו תמיד נראה אדיב כלפיה, עוזר לה בגידול הילדים, וסולד מהתרבות המוחצנת של חבריו. "הם הזוג הקלאסי מהשכונה", אומרת שכנה של המשפחה.


(צילום: טוויטר)

(צילום: טוויטר)

לא הכול דבש


אבל עם כל הדברים הטובים שנחתו על אמה, הגיעו גם בשורות קשות. אבא שלה, מרטין רייס ג'ונס, נעצר בארה"ב ומואשם במרמה והלבנת כספים בארגון בינלאומי. אם יימצא אשם, הוא עלול להיכלא לעד 30 שנה. הוא מואשם בהקמת ארגון טלמרקטינג שישב בברצלונה, ומכר לאנשים מניות במחירי עתק, על אף ששוויין אפסי. על פי ההאשמות, הוא אף דאג לפרסומים כוזבים בעיתונים על הערך השקרי של המניות, בארגון שכלל 11 אנשים. הוא אסף מיליוני דולרים בבנקים בספרד, שוויץ, קנדה וארה"ב. כעת הוא בכלא פדרלי בבפאלו, ממתין למשפטו שיתחיל בשנה הבאה.

הוריה אומנם נפרדו לפני 12 שנה, אבל אמה קשורה מאוד לאביה, והיא וגארת' נאלצו לדחות את החתונה מאחר שהיא מתעקשת שאביה יהיה לצדה ביום המאושר. הרשויות בארה"ב אישרו כי מרטין ביקש להשתחרר בערבות לחתונת בתו, אך הבקשה נדחתה. "אמה וגארת' מאוד נסערים מזה", אמרה חברה של הכלה המיועדת, בעוד מתיחות מיותרת בחייו של השחקן הכי לחוץ בעולם.

ציטוט לחיים


"הם שני אנשים פשוטים, שקרה להם משהו מדהים"


(צילום: splash)

(צילום: splash)

עוד בוואלה! גבר:


נשות הכדורגלנים: החצי הלוהט של שחקני הכדורגל הטובים בעולם

מעושרים: המיליארדר שכל בריטניה שונאת עכשיו

גולשות הגלים הכי לוהטות - חלק 2


מדור פירסומי