נשות הכדורגלנים: ג'ולי זנגנברג של ניקלאס בנדטנר
4/04/14 0:01
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: מנדי קפריסטו של מסוט אוזיל
27/03/14 1:02
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: לטיסיה סהגון של חאבייר הרננדס
21/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: פולי פרסונס של תומאס ורמאלן
14/03/14 20:44
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
נשות הכדורגלנים: ג'יזל טבארלי של רוקה סנטה קרוז
7/03/14 20:20
מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
סגור

נשות הכדורגלנים: מליסה סאטה של קווין פרינס בואטנג

מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
פייסבוק טוויטר

היא שיחקה כדורגל, הייתה אלופת קראטה ואפילו סיימה תואר שני, אבל הייתה פשוט יפה מדי לכל זה, אז היא הפכה לסופר מודל. אחר כך היא האשימה את הפציעה שלו בסקס המטורף שלהם


(צילום: splash)

(צילום: splash)

שנים על הפלנטה


27

מקצוע


מגישה, יחצנית דוגמנית

צועקת גול ל


קווין פרינס בואטנג


(צילום: splash)

(צילום: splash)

קורות חיים


כמה רב גונית היא מליסה שלנו. היא נולדה בבוסטון, אבל ההורים שלה במקור מסרדיניה, שם העבירה חצי מילדותה. אביה הוא ארכיטקט מפורסם באיטליה ופעיל פוליטי, היא עצמה השלימה תואר שני בלימודי תקשורת באוניברסיטה, ובין לבין בצעירותה הספיקה לשחק כדורגל בקבוצת הנשים של סרדיניה בליגה השנייה, ולהיות אלופת הקראטה של האי ולאחר מכן אף לזכות במדליית כסף באליפות איטליה.


(צילום: splash)

(צילום: splash)


מה שהפריע לה בעיקר בקריירת הכדורגל והקראטה זו העובדה שהיא פשוט יפה מדי. כבר בגיל 16 השתתפה בתחרויות יופי, בגיל 19 החלה לעבוד בתוכנית טלוויזיה כמגישה, לאחר מכן הפכה לדוברת של חברת פרסום, המשיכה לעבוד בקביעות על המסך במספר תפקידים שונים, וזה מבלי להזכיר את ההופעות שלה במגזינים (נערת שער של "מקסים") והופעה מכובדת מאוד ב"ספורט אילוסטרייטד", ואף שיחקה בכמה סרטי קולנוע. כעת, בין השאר, היא מגישה יחד עם רפא בניטז (מאמן נאפולי) תוכנית על כדורגל.


(צילום: splash)

(צילום: splash)

דאבל פס


היא בת הזוג של קווין פרינס בואטנג. הם התחילו לצאת באוקטובר 2011, אחרי שנפגשו בשבוע האופנה במילאנו, והתארסו ביולי בשנה שלאחר מכן. הרומן שלהם התחיל רק חודש אחרי שקווין השלים את הגירושים שלו מאשתו הקודמת, אם בנו ג'רמיין פרינס. "חשבתי שאקח הפסקה מזוגיות, אבל נתפסתי", הוא סיפר. הוא הציע לה נישואים במיאמי, כששלף טבעת בשווי מיליון דולר.


(צילום: splash)

(צילום: splash)


לבואטנג הייתה קריירה מלאת עליות וירידות. באיזשהי תקופה הפך לאיש הכי שנוא בגרמניה אחרי שפצע את מיכאל באלאק והואשם שזה נעשה במכוון, לאחר מכן העדיף לשחק בנבחרת גאנה (אביו גנאי, אמו גרמנייה), משך אש בכמה תקריות מחוץ למגרש, ורקד כמו מייקל ג'קסון אחרי אליפות עם מילאן. כעת הוא משחק בשאלקה, ונדמה שהוא חוזר לעצמו.


(צילום: splash)

(צילום: splash)

לא הכול דבש


הבעיה היא שמליסה מתגעגעת. היא גרה באיטליה, הוא בגרמניה, והמרחק קורע לה את הלב. "ידעתי שזה המחיר ביחסים עם כדורגלן", סיפרה, "קשה לפעמים לחזור הביתה מהעבודה ולגלות שקווין לא שם. אז כשאני עצובה, אני פשוט לוקחת טיסה לגרמניה בבוקר שלמחרת".

עם זאת, ההצהרה הכי מפורסמת שלה הסעירה לא רק את איטליה ואת אוהדי מילאן, אלא את כל חובבי הכדורגל בעולם. בינואר 2012 מליסה סיפרה שסדרת הפציעות מהן סבל בואטנג, שגרמו להיעדרות שלו ממילאן, היא בגלל יחסי המין הפרועים שלהם. "הסיבה שבגללה הוא פצוע כל הזמן היא כי אנחנו עושים סקס בין שבע לעשר פעמים בשבוע", סיפרה הדוגמגישה, ומיד לאחר מכן הוסיפה: "אני שונאת משחק מקדים, אני רוצה להגיע ישר לעניין, כמה שיותר מהר. התנוחה האהובה עליי היא להיות למעלה, כדי שאוכל לקחת שליטה". במילאן נאלצו להכחיש את הדברים, אמרו ש"השחקן סובל ממתיחה בשריר הירך וצפוי לחזור בשבועות הקרובים, אלא אם כן יהיו סיבוכים יוצאי דופן", כך נמסר מהמועדון.


(צילום: splash)

(צילום: splash)


באופן לא מפתיע, הזוג נראה מבלה לא פעם בחופשות יוקרתיות באתרי נופש יוקרתיים, מתגפפים בבגדי ים זעירים ומככבים בצהובונים, אבל לאחרונה מליסה נשמעת מעט בוגרת יותר. "אני כבר מוכנה להיריון", סיפרה האיטלקייה ילידת בוסטון, על בן זוגה הגרמני ממוצא גנאי, "אני מקווה שהילד יקבל את הצבע שלו, ושיהיה לנו ילד שוקולד".

ציטוט לחיים


"אני שונאת משחק מקדים"


(צילום: splash)

(צילום: splash)

עוד בוואלה! גבר:


נשות הכדורגלנים: החצי הסקסי של שחקני הכדורגל הטובים בעולם

מעושרים: האיש שמכר לעולם דובוני גומי במיליארדים

אתה והיזיזה שלך - לאן זה הולך?


מדור פירסומי