אפליקציוש: DrISMo
25/02/13 20:20
מאת: ירון רוולסצ'י, מערכת וואלה!
אפליקציוש: Einstein Brain Trainer
24/01/13 13:41
מאת: ירון רוולסצ'י, מערכת וואלה!
אפליקציוש: Find My Car
20/01/13 10:39
מאת: ירון רוולסצ'י, מערכת וואלה!
אפליקציוש: Dream:On
14/01/13 6:43
מאת: ירון רוולסצ'י, מערכת וואלה!
אפליקציוש: Badabing!
1/01/13 17:41
מאת: ירון רוולסצ'י, מערכת וואלה!
סגור

אפליקציוש: SAS Survival Guide

מאת: וואלה! גבר, מערכת וואלה!
פייסבוק טוויטר

בגלל שאתם גברים, מן הסתם די בטוח שמתישהו תצאו לאיזה מסע בטבע הפראי. אז קבלו אפליקציה שהיא מדריך להישרדות בכל מיני סיטואציות בטבע, בג'ונגל מרוחק או בפארק ליד הבית

תגיות: אפליקציוש

SAS Survival Guide


ביזנס או פלז'ר?


ביזנס, פלז'ר, מה זה משנה? אם תצטרכו את האפליקציה הזו כנראה שתסבלו בכל מקרה.

מה זה בעצם?


בואו נצא מנקודת הנחה שאתם בטטות, כי בינינו – אם הייתם הגרסה המודרנית של אינדיאנה ג'ונס הייתם מחפשים איזו תיבה סודית במדבר. אבל אתם שרועים על הספה, או מבזבזים את הזמן בעבודה על קריאת כתבות מטופשות, כך שבשורה התחתונה – אתם בטטות. ובתור בטטות, כנראה שלא ייצא לכם להיקלע לפסגת הקילימנג'רו בזמן הקרוב או לשחק ב"אבודים" על אי נטוש ומבחן ההישרדות היחיד שתיקלעו אליו יהיה כשתיגמר לכם הסוללה באייפון באמצע אירוע משפחתי.

אבל בגלל שאתם גברים, אתם מן הסתם די בטוחים שמתישהו זה כן יקרה לכם – שתצאו לאיזה מסע נוטף טסטוסטרון בטבע הפראי או תמצאו את עצמכם נלחמים באריה שואג בלב יער נטוש, אז מדובר ביצר שצריך לספק, ולכאן נכנסת האפליקציה הזו, שהיא למעשה גרסת האייפון/אייפד של ספר ההישרדות המפורסם של הבריטי ג'ון לופטי וייסמן מלפני 26 שנה, The SAS survival hand book – מדריך להישרדות בכל מיני סיטואציות בטבע, בג'ונגל מרוחק או בפארק שליד הבית.

האפליקציה כוללת את כל 400 העמודים המלאים של הספר, פלוס 16 סרטונים בכיכובו של מחבר הספר בעצמו וים טיפים נוספים לכל מיני דברים שכדאי לדעת על כל מקרה שלא יבוא – איך למצוא מים, לצוד חיות ולא למות מרעב, איך לנווט באמצעות הכוכבים והשמש, כל מה שצריך לדעת על עזרה ראשונה, איך לשרוד בלב ים וכן הלאה. הדבר היחיד שלא כתוב שם הוא איך להפוך מבטטה לחיית טבע, אבל אנחנו לא יכולים לדאוג להכל.


למי זה מתאים?


למי שאשכרה יוצא לטבע מדי פעם. וכשאנחנו אומרים טבע, אנחנו לא מתכוונים לשדרה ליד הבית, לחרדתיים שמשוכנעים שכל מטוס שבו הם נמצאים עומד להתרסק וכל ספינה עומדת לטבוע, או למי שמתכוון להירשם לעונה הבאה של "הישרדות".

למי זה מועיל?


לפנטזיות שלכם.

לאן מורידים את זה?


לאייפון ולאייפד (5.99 דולר).


עוד בוואלה! גבר:


כל האפליקציות שנוצרו במיוחד בשבילך, גבר
הרנטגן: אמיר בן-דוד על גארי יורופסקי וטרנד הטבעונות
מעושרים: האמיר של קטאר הוא הספונסר של מסי וזלאטן


מדור פירסומי